Karbist Välja – universaalne kodukombain

Täna tutvustab vello42 uut rubriiki – Karbist Välja. Uue rubriigi eesmärgiks pakkuda objektiivseid tooteülevaateid, alates lahtipakkimisest (unboxing) kuni reaalsete professionaalsete kasutustestideni välja.

Eelmine nädal toimetas Türi Pool-elektriliste Külmikute ning Sebrapildurvahendite OÜ Vello42‘e toimetusse oma viimase innovatiivtoote prototüübi – universaalse kodukombaini (koodnimi KoKo, hellitlevalt Coco). Nende sooviks oli erapooletu hinnang toote kohta ning reklaami mõttes nõustusid nad ka eksperthinnagu lühiülevaate avaldamisega vello42‘s

Karbist välja!

Niisiis, esmamulje tootest on meeldiv. Pakend on tugev ja luksuslik, materjaliks besee ning biskviit, seda kaunistavad küünlad, sefiir ning mingid arusaamatud punased lullad. Pakendist lausa õhkub fakt, et tegemist on kvaliteettootega, mitte mingi suvalise Panasonicuga. Kuid see pole veel kõik – pakend on taaskasutatav. Peale avamist võib selle lihtsalt ära visata, küll prükkarid sellele uue kasutusala leiavad!

Toode saabus sellises pakendis

Pakendi avamine on tehtud imelihtsaks. Tuleb lihtsalt panna raadio või magnetoola käima, valida romantiline lugu ja voilaa! Pakendi ülemine osa plahvatab efektselt tükkideks ning  paljastab oma sisu. Peab tunnistama, et esimene pilk lõi meid tummaks. Sellist nauditavat toodet pole meie toimetuse kogenud silmad juba ammu näinud. Isegi karbis lebades õhkub Coco‘st sellist massiivset innovatiivsust, võimekust ning Chanel nr.5‘t.

Coco kere on pakendis hästi kaitstud, tal on ümber turvakest, vältimaks põrutusi transpordil. Lisavarustus on eraldi karbikestes. Mis üllatas on see, et toodet saab kohe kasutama hakata. Esimene laadimine on tehtud juba tehases. Respekt teile, insenerid!

Toode karbi najal

Karp sisaldab endas:
– Coco (1tk)
– Liikurmehhanismide katted vastavalt keskkonnale (4 tk: plätud, tossud, 2cm kontsaga ja 10cm kontsaga)
– Ülelaadimiskaitsed (10 pakki, igas 3 kaitset)
– 17kg karp konfiguratsioonivahendeid ( huulepulgad, juuksevärvid, kõhnumistabletid jpm.) omanikule sobiva look-and-feel‘i saavutamiseks
– DVD õppevideotega (3tk, alla 18 keelatud)
– …ja karmimate olude jaoks mõeldud spetsiaalset kaitsekesta (vt. järgnevat fotot)

Spetsiaalne kaitsekest eriti karmideks olukordadeks

Funktsionaalsus

Toode karbist väljas, tahtsime sellele kohe käpad külge ajada, kuid peale pooletunnist näppimist andis toode veasignaali “Kood 3434 – peaseade valulik” ning läks automaatselt standby olekusse. Mis seal ikka, võtsime ette DVD peal olevad õppevideod ning saimegi targemaks!

Coco‘l kasutab 6nda generatsiooni tehisintellekti, mis sisaldab ka õppimisalgoritme. See kõik lubab üsna suurt autonoomsust. Ja reaalsuses see täpselt nii oligi – juba peale 3ndat õppekorda suutis Coco iseseisvalt nurgapealsest kioskist kummikomme tuua.

Toote juhtimiseks saab kasutada erinevaid meetodeid:
– Häälkäsklused (on olemas liides mobiiltelefoniga)
– SMS’id
– Visuaalselt tuvastatavad žestid (kaasarvatud näoilmed)
– Otsene füüsiline manipuleerimine

Olemasolev sisseprogrammeeritud funktsionaalsus on lai ning tänu tehisintellektile ka laiendatav. Kõikide võimaluste katmine võtaks liialt aega, seega toome siinkohal ära ainult olulisemad funktsioonid.

Automaatkoristus

Tehases sissepandud koristusfunktsioon rakendus automaatselt kohe peale Coco sisselülitamist, vahetult peale ruumi üle-skanneerimist. 25h tööd ning vello42 kontor nägigi välja nagu 2 nädalat tagasi enne vastvalminud hoonesse sissekolimist. Uskumatu!

Koristusvahend tuleb ise juurde osta!

Köögikombain

Seejärel panime proovile Coco võimekuse köögikombainina. Asetasime ta köögilauale, tema ette liitri puhastamata maasikaid ning andsime häälkäskluse “Puhasta!”. Käsk täideti eeskujulikult. Maasikatelt oli eemaldatud viimanegi kui mulla -ja sõnnikukübe.
Negatiivse külje pealt võib mainida, et ühe ühel juhul jooksis töötlusmehhanism kokku ning maasikas kadus sügavale Coco kere stabiliseerimiseks mõeldud turvapatjade vahele, kus me seda ligi pool tundi välja õngitsesime. Selle tulemusena tekkis Coco kere keskossa omakorda jahutusvedeliku leke. Kuid kiire laadimisprotsess ning sellest tulenev süsteemne reset lahendasid kõik probleemid.

Uudne maasikapuhatusvõte - lutsing

Toiduvalmistamine

Ka järgneva testi sooritasime köögis. Ja seekord oli tegemist juba tõeliselt keeruka ülesandega. Nimelt käskisime Coco‘l valmistada gurmeelõuna ning praadida viinereid. Tulemus oli suurepärane!  Ta suutis isegi ketšupi  külmikust üles leida ning sellega toidule kunstilise garneeringu teha!

Viineriroog oli ülimaitsev!

Autopuhastus

Testisime toote tööd ka välitingimustes. Andsime talle alustuseks lihtsa ülesande – pesta ära porine auto. Tulemus oli üldjoontes hea, kuid pesuprotsessi optimaalsus jättis soovida. Nimelt mätserdas Coco end ise autoshampooniga kokku ning üritas auto pesemisel oma kere kasutada. Samuti suunas ta tähelepanu kapotile ning klaasidele, jättes veljed täiesti hooldamata. Peale mõningaid suunavaid häälkäsklusi ning žeste saime asjad siiski käima ning lõpptulemuseks oli kirkalt sirav auto!

Pesemisprotsessi algseadist jättis soovida!

Poleerimine

Viimasena proovisime paljukiidetud poleerimisfunktsiooni. Ja taaskord pidime nõustuma. Olenemata poleeritava objekti mõõtmetest, materjalist ning kujust nägid kõik välja puhtad ja nagu karbist võetud. Välja arvatud üks objekt, kuid see oli niikuinii rumal eksperiment, millel me pikemalt ei peatuks.

Posti poleerimine võttis 34 minutit

Meie hinnang on:

vello42 soovitab!4 thoughts on “Karbist Välja – universaalne kodukombain

  1. Pingback: digg.ee
  2. väga kasulik atribuutika,tellin esimesel perioodil peale MA-SU.P.S kiidan Vellot jälle väga asjaliku ja sisurohke teadeande eest!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *