Kuidas majanduskriisis ellu jääda – I osa.

Viimasel ajal on tunda, kuidas koletuslik majanduslangus pidevalt üritab meie rahamahlu nii robustselt välja luristada, et kuu lõpuks on täpselt 0.00 EEKi, et Audi A6’e liisingmakset tasuda või nooblis restoranis maitsvat pastat-bologneset kehaõõnsustesse paigutada. Selline visioon on ausalt öeldas kõhedukstekitav, kui mitte öelda õõvastav,  sest ühistranspordiga kontorisse saabumine on madaldab coolness’i levelit automaatselt 3 taset ning kodus hakklihakastme tegemine seksikust 5 leveli võrra.

Kuna vello42 meeskond on omal ajal kõvasti ülikoolis aega veetnud ning on majanduse ja muu mikro-, makro- ja kakroökonoomilise jama alal giga-pädev, siis otsustasime, et jagame oma kogemusi, ellujäämis -ja säästmisnippe ka oma lugejatega.

Vello42 meeskonna hüper-professionaalne majandusanalüütik valmistas ette ilusa nimekirja finants-situatsiooni optimeerimisesvõimalustest. Kuna nimekiri on hüper-pikk, siis alustame olulisematest punktidest – paaril järgmisel korral räägime Kinnisvarast. Täna sellest, kuidas kulusid maksimaalselt minimeerida ning järgmistes lugudes kasvavatest trendidest säästukinnisvaramaailmas (kõrgdisainitud säästulinnumaja ning giga-disainitud glamuursäästumajad).


Kinnisvarakulutuste optimeerimine

Väga paljud normaalsed inimesed elavad korterites, veidi rohkem normaalsemad elavad ridaelamutes ning eriti normaalsed eramutes, lossides, paleedes ning Monacos.  Kahjuks on aga selliste objekti pidamine üpris kallis. Võtame näiteks järgneva ehitise:

picture_14125558

Üldiselt väga kallis pidada, kuna kulud hõlmavad:

 • WC
 • Dush
 • Köök pliidi ning ahjuga
 • Garaazh
 • Saun
 • Teise korruse peldik
 • Köögikombain
 • Hõõglambid
 • Põrandaküte
 • Muruvihmuti
 • Elektriline garaazhiuks
 • Soojendusega lindude söögiplats

Päevast-päeva tegeletakse raha nö. maha, õhku ja riigile viskamisega.

Vello42 meeskonna hüper-professionaalne majandusanalüütik valmistas ette aga minimaalse ekspluatatsioonikuludega privaatelamu. Mugavuste koha pealt on muidugi kerge tagasiminek, kuid maksmuses on võit umbes tuhande-kordne. Kusjuures oluline on mainida, et ka välimuses on tagasiminek peaaegu olematu.

Vello42 tutvustab uut ühemehe-elamut koodnimega Vildur III. Tegemist on kompaktse komposiiteramuga, mis on valmistatud ökoloogilisest puidust. Mõõtmetelt ideaalne 1’le täiskasvanudele, 2’le lilliputile ning 3’le lapsele. Kokkuhoiu huvides on mugavuste hulka minimeeritud.

coffin
Foto: Internet

Kui on soovi rohkemate mugavuste järgi, siis on soovitame erimudelit: Vildur V8. Nagu piltidelt näha, siis on mainitud eramud väga mobiilsed ning neid saab installeerida erinevatesse keskkondadesse, kuhu nad sobivad suisa valatult. Näiteks saate hommikupäikest nautida Tabasalu pangal, päikeseloojangut aga Pääskülas.

coffin1
Foto: Internet

Kui teie peres on rohkem kui 1 liige, siis on tänu eramu modulaarsele disainile saate valmistada just teile sobiva konfiguratsiooni:

coffins1

coffins2

2 thoughts on “Kuidas majanduskriisis ellu jääda – I osa.

 1. meie virma pakub selliseid kuuenurkseid kiletükke mis saab vana nätsuga või kuusevaiguga sinna kaane peale tõmmata ja siis vihm ja linnusitt ega muu jeblad ei kuku läbi katuse kui pere parasjagu söögilaua ääres istub näiteks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *