Laste kehalisest karistamisest – metoodiline juhend

Mis oleks saanud Joosep Tootsist, kui isa poleks poisile ta ekstreemsematel momentidel heldelt molli kütnud? Imeliku-laadne lihtne möldripoiss, Liblelik alati purjus kellamees? Võibolla…aga kindlasti ei kabistaks ta praegu 150 hektarilise Ülesoo näidistalu euro-remonditud  piimalauda eesruumis veetlevat Teelet ning pisike Lesta ei filmiks seda kalli Canoni peegelkaameraga (mis on ka Tootsi ostetud).
Samamoodi, kas mina oleks momendil suure meelelahutusportaali Vello42.com ainu-aktsionär, 4 auto ning murutraktori omanik, kui isa poleks mulle perioodiliselt istmikku kaudu kultuuri ning teadust sisse nüpeldanud? Usun, et ei…arvatavasti oleksin turundusjuht, noorem-nõunik kuskil minsteeriumis või peaksin Kalamajas ökopoodi – ühesõnaga ühiskonna mittetäielik liige.

Kahjuks on aga hakanud Eestisse imbuma risti vastupidine propaganda. Kuskilt on välja roninud keegi lasteombudsman, foorumites tõstavad pead nunnutavad tibuemmed, meedias halvustakse tutistamist, vitsasid, väikseseid kummist piitsasid ning avaldatakse arvamust, et kõik füüsilise karistamist pooldajaile tuleks kõvasti molli anda ning vangi panna.

Me ei oska momendil öelda, kelle kasuks need huvigrupid töötavad – kas Eesti Energia, et nood saaks kinnitada laste külge elektrigeneraatoreid, et laste röökimisest odavat elektrit toota. Või Venemaa, et tulevikus Eestit okupeerides oleks meil kaitseväes vaid malbed metroseksuaalid, kes esimese rünnaku peale afektiseisundisse langevad ning lähima kaubanduskeskuse WCsse nutma jooksevad. Või on see hoopiski naiste ja nõrkade meeste salaplaan, kuna nad ei suuda normaalselt poksima õppida ning alati kaotavad…
Ei tea..kuid Eesti vajab päästmist, uued Veerpalud,Šmigunnid ning Laidonerid tugevat kasvupinnast ning distsipleerimatu laps kerget knock-outi. Seepärast siis olemegi kokku pannud juhendi, et kuidas see litter ikka lapsele ära panna ja nii, et hiljem ise süüdi ei jää.

Kaugjuhtitav isekaristus a la katoliiklus
Lapsed on tavaliselt suht lollid ning mõjutatavad. Neile saab kergelt teha ajupesu ning pöörata katoliku usku. Ja mitte mingisse mahe-versiooni, vaid ikka korralikku radikaalsesse Opus Deisse nagu De Vinci koodis oli.
Ning kui siis 4a Emma-Lynn juhtub 1 lehmakommi asemel 3 võtma, siis piisab talle ainult silma vaadata ning pead raputada, kui ta juba nagist pisikese piitsa võtab ning keldrisse ennast karistama läheb.

Al Capoon ning Aleksei
Nagu Äripäevast lugeda, siis liigub kuritegevus majandus-sektorisse ja seega jääb üle palju noori jõuliseid mehi, kellel on seadustest pooohui. Nagu vanasti sai tellida “pahad poisid” võlgnikke “mõjutama”, siis nüüd saad sama teha oma laste füüsiliseks karistamiseks.
Lastepeks on mafiossidele hea ning lihtne äri, vaevalt nad sellest ära ütlevad. Paar surakat aku pealt, teleskoopnuiaga põlvedesse ning noor Ayrton-Alexander on järgmised 3 kuud lausa ümbersündinud, käib elektrorongiga isegi Keila vanaemal vabatahtlikult külas.

Jõuluvana, kullapai…nätaki, nätaki, nätaki…
Stoori on simpel – tuleb “Jõuluvana”, võtab lapse põlvele, vaatab talle otsa ja ütleb “Sa oled paha laps. Sinu jaoks on mul vits”. Ning siis annab lapsele ohtralt kaigast.
Kui siis politsei ja lastekaitsja hakkavad Martin-Hanneselt detaile välja pinnima, siis on tulemus umbes selline:
Kesse lõi sind?
Jõuluvana
Hmmm, kus ta elab?
Lovaniemi, Põhjapoolus
Aga äkki nägid, millega ta siia sõitis?
Põhjapõdaliga latsutas
Ah…persse, jälle üks pime keiss
Mis see pelse on?

Ametnikud, lutsige kannelt! Martin-Hannes aga valitakse Viimsi lasteaia jalkameeskonna kapteniks…distsipliini ning inspireeriva tegevuse pärast!

Lepinguline JOKK skeem rasedatele
Üks juriidiliselt vettpidavamaid kehalise karistamise skeeme on lepinguline karistussuhe, mille ettevalmistamine hakkab juba raseduse ajal.
Tuleb lihtsalt defineerida “pahandused” mille puhul reageeritakse “kehalise karistusega”. Lepingut tutvustatakse lootele ning teda teavitatakse, et üsast väljatulekut loetakse lepinguguga nõustumiseks. Kui lepingutingimused ei sobi, siis ei tasu välja ronida.
Kui nüüd mingi lastekaitsja tuleb mölisema, siis torgata talle leping ning sünnitunnistus nina alla ning saata ta perse.

Peksuturism
Nii, nii nii, astud rõõmasalt koduuksest sisse, kaasas 2-nädalane peretuusik Egiptusesse! Naine oigab mõnust ning jookseb magamistuppa Seppälast ostetud 5-osalist bikiinikomplekti selga proovima. Nooruke Mirelle-Rosee aga rebib välja nutifoni ning messib sõbrannale algkoolist, et millist päikesekreemi ja rasestumisvastast vahendit valida.
Mida nad aga ei tea, et Egiptuses on väga arenenud kehalise karistuse süsteem. Et kui sa teise päeva õhtul hotelli sisehoovis Mirelle-Roseed miljonilise moblaarve ning tuuripandud konjaki eest kehaliselt väärkohtled, siis mustad mehed ergutavad ning õpetavad uusi paremaid nippe. Profülaktika mõttes saab ka proua paar sirakat üle reite ning tuharate.

Kahe nädala pärast, kui sinikad on paranenud, tagasi Tallinna lennujaama jõudes on kogu suguvõsa meeldivalt üllatunud, et tavaliselt häirivalt prääksuv proua ning virisev laps väga abivalmid ning ootamatult lugupidavalt. Su ema on arvatavasti nii üllatunud, et sositab kõrva, et ega sellel Cäthlenyl tegelikult midagi viga polegi ju…

 

One thought on “Laste kehalisest karistamisest – metoodiline juhend

  1. kuradi õige jutt, mulle meeldis see kuidas velts pilab neid nõmedaid lastenimesi ja lastekaitsjaid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *