Suur Filmihoroskoop

Igaüks on unistanud olla peategelane mõnes kuulsas filmis. Olgu siis sentimentaalne Lara Croft, biseksuaalne Sid Ice Age‘ist, “bad boy” imagoga Joosep Toots või ennast täispasandanud Spud Trainspotting‘ust.

See pole kahjuks aga võimalik. Muidugi juhul kui te ei taha olla Alma Mornast või nimi marmortahvlil. Kuid et veidikenegi teie kurba meelt leevendada, siis toob vello42 teieni filmidest inspireeritud horoskoobi.

Teie tulevane nädal on justkui film!

Jäär (Black Sheep)

See nädal on puhkamiseks. Mine külla oma vanaemale. Kuid hoidu eemale igasugustest koduloomades, eriti aga lammastest, sest ohtlik taud muudab need agressiivseteks zombideks. Samuti hoia eemale naabritest, sest ka nemad on muutunud ohtlikeks zombideks. Tegelikult on veel kõige parem kui sa kõik käepäraste vahendtitega maha tapled.

Sõnn (Raging Bull)

Vahepeal on hea kui elu on must-valge. Kabista naisi ning lase rusikatel kõnelda. Kui vahepeal aega saad, siis kabista naisi.

Kaksikud (Twins)

Üritad leida oma kauakadunud sugulasi. Peale pikki otsinguid kohtudki oma kaksikvennaga, kes kahjuks on alamõõduline jobu. Õnneks sebib ta sulle naise, kellele meeldib su musklis keha ning saksa aktsent.

Vähk (Forrest Gump)

Üks su lähisugulastest sureb vähki, teine saab AIDSi, sõbral amputeeritakse jalad.  Ära aga lase end sellest heidutada. Vaata maailma läbi roosade prillide ning alusta maailma-mastaabiga molluskiäri.

Lõvi (Narnia)

Proovi säilitada kainust. Muidu võib juhtuda, et hommikul kapist riideid võttes oksendad kõigepealt oma lipsud täis, siis kukud kappi, kust avaneb uks teise, muinasjutulisse dimensiooni. Seal pead võitlema pahade nõidadega, ajama juttu rebase ning jõuluvanaga ning kallistama kentaure ning mingit kahtlast lõvi.
Ja nii edasi, kuni haiglas keset maoloputus-protseduuri taas teadvusele tuled.

Neitsi (The 40 Year Old Virgin)

Suhtevallas on sul see nädal ikka väga negatiivne seis. Ära parem hakka midagi leiutama, niikuinii tabab sind ikaldus. Osta parem sexshopist mõnus surisev pulk või motoriseeritud tussu.

Kaalud (Fear and Loathing Las Vegas)

Täna ole ettevaatlik ning kaalu oma päevased narkokogused kindlasti üle. Muidu on suur tõenäosus saada üledoos.

Skorpion (Red Scorpion)

Olles jõusaalist ning foorumitest saadud Spetznazi oskustest sillas, ostad turismireisi Aafrikasse, kus algatad sissisõja. Tänu kaasasolevatele tikkudele valitakse sind kohaliku hõimu jumaluseks. Aga seda ajani, mil kogemata pool savanni ning küla nõia ära põletad.

Ambur (Sniper)

Täna oled se eriti täpne oma eesmärke saavutama ning sihtmärke tabama. Vaikselt hiilid sa tulemuse suunas ning põmmmmm, olemas!

Kaljukits (Freddy Got Fingered)

Kui sa täna mingi liikurmasinaga looma, näiteks kitse, alla ajad, siis kindlasti kasuta võimalust see ära nülgida. Ja siis meisterda nahast endale kena mantel.

DeerDance

Veevalaja (Flushed Away)

Täna läheb kõik mis sa teed veega alla. Ja seda sõna otseses mõttes. Kuid pole hullu, ka rentslis on elu, kenad prouad ning odav õlu. Sulle kui arrogantsele valgekraele on lausa kasulik vahepeal sita sees sulberdada.

Kalad (Finding Nemo)

Kaotad liikluskeerises oma lapse. Kuna aga nii sina, kui ka laps olete invaliidid (jäsemetud ja tummad nagu kala), siis läheb sul tema leidmisega päris pikalt.


4 thoughts on “Suur Filmihoroskoop

  1. Pingback: digg.ee
  2. Ah, et mine vanamale küll???? Krt, mu vanama on juba 12 aastat surnud…

  3. kallis taskumammut!
    ja kuidas see küllaminemist takistab?

    parimat,
    vello the admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *