Vello hoiatab: TÜ Pärnu Kolledž

Ohtlik rõdu. pilt www.pc.ut.ee
Ohtlik rõdu. pilt www.pc.ut.ee

Vello42.com toimetus hoiatab kõiki naisindiviide, kes satuvad Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse. Asi nimelt selles, et kui kevadiselt (ja järjest lühenevate seelikutega) riietatud daamid seisavad aatriumi teise korruse rõdul, siis on võimalik esimeselt korruselt jälgida kõike seda põnevat ja müstilist, mis toimub nende seelikusabade all.

Selline äärmiselt kahetsusväärne asi on võimalik tänu hoone ehitustehnilisele lahendusele – ehk rõdu kõrvalseinale on kunagi paigaldatud disainelemendina  metall-viimistlusega läikiv pindmaterjal, mis toimib praegusel juhul peeglina.

Vello42.com reporter avastas sellise häiriva asjaolu täiesti puhtjuhuslikult, kui ta oli teel kolledži raamatukokku magama ning silmas siis esimese korruse aatriumis kenakest hulka noormehi vanuses 15-65, kellel kõigil olid pead kuklas ja suunurgad ilased.

Noormeeste hulgas oli ka üks väga lugupeetud (selle sama kolledži) lektor, kes pidevalt oma portfelli maha pillas ning pidi seetõttu laialilendlevaid loengumaterjale taga ajama. Huvitav oli see juhtum sellepoolest ning vääris siinkohal eraldi äramärkimist, sest loengumaterjalid olid kõik paberlennukiteks vormitud ning neid tagaajades oli ta loomulikult sunnitud jällegi pidevalt üles vaatama.

Meie mõnur-portaali lihaseline ja kõrge moraaliga reporter ajas äärmist vägivalda kasutades need noormehed sealt minema ning asus ise positsioonile olukorda kontrollima, kuni daamid rõdult loengusse ära läksid.

3 thoughts on “Vello hoiatab: TÜ Pärnu Kolledž

  1. Ühtlasi võiks hoiatada ka allkõndivaid inimesi, küllap põrand on kogu sellest ilast libedavõitu.

  2. Kes see õppejõud oli? Ta oleks võind uurida, kelle seelikualune oli ja talle kohe A panna :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *