Alla Pugatšova: lühibiograafia 1. osa

Taaskord on meie kodusesse Eesti Vabariiki saabunud keskmisest määratult suurema kaliibriga staar. Staar, kes paigutub meie ajastu mõjukaimate naiste sekka, kohe peale Marie Curie‘d ja Marianne Mikko‘t…

See naisstaar (eheheheh, kõlab nagu Naissaar, wtf?) on

Alla Pugatšova

Alla presenteerib uut tarkusehammast, mis tegi temast automaatselt professori.

Nagu juba vello42‘s staaride puhul kombeks, siis toomegi ära väikese biograafia.

Vähesed teavad, et Alla Pugatšova sündis 142 aastat tagasi Eestis, Võhma lähedal asuvas talus, mille omanikuks oli Johannes Laidoner. Aga veelgi vähemad teavad, et Alla Pugatšova on sünnipärast hoopis koer, täpsemalt puudel.
Ühesõnaga, 142 aastat tagasi sündis Johannes Laidoneri puudel tüüpi koerale 2 toredat kutsikat, keda hakati kutsuma Mukiks (emane) ning Pihviks (isane) .

Johannes Laidoner märkas juba alguses, et koerakesed on väga talendikad. Sellal kui teised taluloomad (sead Alender ja Sulo, lehmad Hannah, Birgit ja Maarja ning haned Juhansonid) laudas ringi aelesid ning aega surnuks lõid, tegelesid Muki ja Pihv treeningutega. Hommikune jooksuring, järgnes lavalise liikumise trenn saunas, siis 4h haukumist, ulumist ja skrätsimist. Ja alles õhtu saabudes läksid Muki ja Pihv lauta teiste loomadega aelema.

Laidoner tabas ära, et tegemist on suure potentsiaaliga isenditega. Samuti sai ta aru, et koertena on nende väljavaated madalamad.  Seega broneeris Laidoner aja kuulsa Pärnu võluri-arst Johannes Vares-Barbaruse juurde, kes pidi Mukist ja Pihvist välimuse veidi rohkem inimesesarnaseks muundama. Huvitav nüanss on, et Vares-Barbarus oli originaalis lind, kes muudeti inimesilaadseks Konstantin Pätsi poolt (kes oli originaalis oli jahutoode).

Transformatsioon oli keeruline ning tulemus oli oodatust ja halvem, kuid siiski oli teatav visuaalne edasiminek olemas:

Tulemus: Pihv (isane) – esinejanimega Alla Pugatšova

Tulemus: Muki (emane) – esinejanimega Valeri Leontjev

Kahjuks oli  Johannes Vares-Barbaruse juba tollal vaenlase agent. Hoomates Muki ja Pihvi potentsiaali, hakkas ta kartma, et selline võimas meelelahutuslik duo suudab killustatud Eesti Vabariigi (eestlased, liivlased, lätlased, leedukad ning nigeerlased) taas ühe lipu alla koondada ning seega Vene sissetungile vastu hakata. Seepärast röövis ta operatsioonist taastuvad kutsukesed ning küüditas nood Siberisse, kus Mukist ja Pihvist juba koolitati juba Vene propaganda salarelvad…

…jätkub!

6 thoughts on “Alla Pugatšova: lühibiograafia 1. osa

  1. Pingback: digg.ee
  2. Lisaks Barbarus-Varesele (kes oli oma linnuperioodil tuntud ootamatute märatsemishoogude poolest) võib veel mainida kolonel Viktor Puskarit (II diviisi ülem vabadussõjas, kui mälu mind alt ei vea), kes oli varem kange alkohoolne jook ning kindral Ernst Põdderit, kelle kentsakas nimi tuleneb sellest, et elades ligi pool oma elust metsloomana, ei õppinudki Ernst korralikult kirjutama. Mainimist väärib Põdderi puhul veel ka fakt, et filmis “Detsembrikuumus” kehastas teda härra Tõnu Kark, kes enne näitlejakarjääri ei olnud teps mitte härra, vaid töötas hoopis tugikepina traumapunktis.
    Kuid üks kavalamaid sõjaeelse Eesti riigitegelasi on minu arvates Jaan Poska, kes üritas nimemuutmisega varjata oma varasemat teenistust postkastina.

  3. tänan Dildo!
    üks sisukamaid kommentaare üldse siin. ootame edaspidigi teie postitusi!

  4. Esimese pildi allkiri võiks kõlada ka kui “Ennenägematu naissaar peale mukit” või “Staar pärast pihvi haukamist” või
    persekellad küll.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *