Geneetikanurk: milline on tuleviku naine?

Evolutsioon – see on sõna, mis veel pea 15 aastat tagasi oli tundmatu või kui keegi isegi teadis sellest, siis käsitleti seda pseudoteadusena. Alles sir John Rambo ning Rauno Pehka põhjalikud uurimistööd Pärnu Rääma Põhikooli territorriumil ning Rakveres tõid massiivseid tõendeid, et selline asi on võimalik. Ning imelaps Hannah‘i sõudepaadi-ekspeditsioon kaugele Inglitemaa saarele andis piisavalt fakte, et ta Eesti kohalik akadeemiline eliit “kahtlase” teooria lõpuks kinnitas.

Sellest ajast peale on evolutsiooniteooria pidevalt edasiarenenud ning saavutanud fundamentaalteaduse staatuse, mis võimaldab geneetiliste, agronoomiliste, gulinaar-seksuaalporgandiliste ning muude meetodite abil ennustada, et kuhu elu Maal on teel. Kuigi keskmise vello42‘e lugeja IQ on 156 (võrreldes Postimehe 110, Tähekese 40  ning Maaja 69), siis silmaringi laiendamise mõttes avame meiegi uue populaarteaduslike artiklite seeria: Milline on meie tulevik?

Kuna teema on keeruline, siis alustame triviaalsematega, mille jaoks on olemas täpsed mudelid:

Täna vaatlemegi, et milline on tuleviku naine?

Ajaloost…
Tänapäeva eduka naise standardiks on enamasti juba muinasajast pärit stereotüüp – naissoost, sihvakas, meeldivalt pundunud tiss -ja pihvorganitega varustatud pikemajuukseline isend. Artikuleeritud kõne esineb, kuid tihtipeale on see ideeliselt seostamatu ning teenib peamiselt pelgalt emotsioonideväljendamise eesmärki sarnaselt konnadele ning kitsedele. Kuna urbanistlik elustiil on üsna uudne leiutis, siis on kaasaja naine siiski veel kohandunud loodusliku kolhoosliku eluviisiga – ta on võimaline jooksma poodi, tegema hakklihasousti ning isegi vaginaalses viisil sugu jätkama. Tihtipeale diskrimineeritakse tänapäeva naist, eriti tema soo, silmade arvu, oskuste, pikkuse, laiuse ning isegi nahavärvi alusel.

4e945bbe636ed6a4b054b06c599d1b6e
Foto: Standardne, kuid iganenud omadustega naine. Ennustatav eluiga tulevikus: 3 päeva

Oluliste nais-tüpaažide koha pealt peals veel välja tooma 3 aastat tagasi Rumeenia salajastest genitaalgeneetika laboritest väjalekkinud tehislikult loodud kroonilise nokupuudulikuse all kannatava mutandi, kes ootamatult hästi välisilmas kohanesid ning paljunema hakkas. Formaalselt kutsutakse neid feministideks, kõnekeeles on aga levinud termin mundel. Nende erijoonteks on veini ning salli-lembus ning oskus konstrueerida formaalloogilisi paradokse.

vello42‘e sponsoreeritud Kehtna Tauno Turismitalu Nimelise Kartulite ning Femiin-geeni Analüüsi Keskus‘e jaoks on naise tulevik olnud juba mitmeid aastaid olnud üheks olulisemaks uurimusteemaks. Edasine ongi nende pika ja põhjaliku 2 päevase analüüsi populaarteaduslikult edastatud tulem.

Naine kui liik on oma olemuselt pidevas arengus. Ta on teinud tohutu hüppe ainuraksest võdisevast plögast gastronoomiliselt erudeeritud isendini, ning sealt, tänu oskusele orgasme tekitada, tähtsale kohale meie igapäevaelus. Kuid kuidas areng jätkub, kuidas näeb välja edukas tulevikunaine? Matemaatiliste mudelite abil saame seda väga täpselt  ennustada.

Tuleviku naine kohastub eelkõige olulisemale oma elus – shoppingule. Tema keha keha lüheneb, jalad muutuvad lühemaks ja jässakamaks, keha mass-kese liigub oluliselt allapoole – see lubab tal kaubamajades märksa agressiivsemalt ringi liikuda ning teravamalt kurve võtta, et enne teisi prouasid odava peldikupaberi manu kapata. Samuti laieneb perse – see võimaldab odava väljamüügi ajal aluspesu -või juustuleti konkurentide eest ära blokeerida. Ülajäsemad muutuvad samuti jõulisemaks, sest kord kättevõidetud tooteid teiste eest kaitsta. Meele-elundite võimus kasvab, detekteerimaks soodsaid allahindlusi ning pakkumisi.

Tuleviku naise keha kohaneb tulevikus peamiselt urbanistlikule keskkonnale. See tähendab, et peamisteks liikumisviisideks saavad bodypumpist, jazztantsust ning vesiaeroobikast pärit liikumised. Võimekamate naiste varbad liiguvad talla-alla ning ümarduvad, andes võimaluse liikuda justkui rulluiskudel.

Tänu mundlite (feministide) geenide levikule muutub tuleviku naiste lausekonstruktsioon ülikeeruliseks ning hääletoon kriiskav-vinguvaks. Seetõttu on neil keeruline isegi poest piima osta ning nad peavad seda tegema piltkirja ning viiplemise abil.

Vaginaalse seksi ning sünnitamise osakaal väheneb drastiliselt. Rasestumine toimub suu kaudu, järglaste väljutamine aga nabast, mille mõõtmed suurenevad kuni 7x. Eelnevalt kasutuselolnud tussu-tüüpi avavust hakatakse kasutama kehasse integreeritud mündi-hoidlana (maakeeli hoiupõrsas).

monkey_on_bicycle_vintage
3D modelleeritud naine. Aasta on siis 2024

One thought on “Geneetikanurk: milline on tuleviku naine?

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *