Hull eksperiment – 50 päeva tatrapudruna. Päev 1

Nagu te juba kõik teate, siis eile algas vello42‘e provokatiiv-teaduslik hull-eksperiment “50 päeva tatrapudruna”.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Taustalugu: Viimase laengu käesoleva eksperimendi tegemiseks andis Lauri Pedaja ekspruut, 19aastane proua Maris Altma, kelle hull eksperiment seisneb selles, et ta on 50 (viiskend) päeva seksita (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=332493). Kuna aga avalik ja ebausaldusväärne, samas suht usutav fakt on see, et Maris Lauriga niikuii eriti seksida ei saanud, sest Lauri oli pidevalt Indrek Galetini fotoateljees alasti poseerimas ja Buratiino-Miku juukseid lihvimas, siis on see eksperiment väärtusetu.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

tater
Foto: Felix

Vello esimene päev tatrapudruna on möödas. Võib öelda, et päev oli edukas ning möödus integratsiooni tähe all. Tatrapudrustumine on ettevõtmine, mille jaoks tuleb süveneda tatarde hinge-ellu, uurida neid siduva või ning piima mahlakat ollust ning mis kõige olulisem, võita nende kõikide usaldus.
Õnneks valdab Vello pika-ajalise praktika tulemusena erinevaid pudrukeeli ning dialekte ning seetõttu läks tema integratsioon putru märksa valutumalt kui tavainimesel.

Edasi räägib juba Vello ise:
Esialgne tutuvumissessioon kestis umbkaudu 3h ning peale seda läksime seltskondlikuma tatrapudru osaga (tatrad Veiko ning Maksim perekonnaga ning piim Liitrine Tere) juba parki õltsi laskma ja mannapudrude üle nalja viskama. Kahjuks ilmus parki ka kuri vares, kelle apla noke eest eest pidime põgenema lähedalasuva kütuseärimehe rinnataskusse. Õnneks oli ta avatud ning laia silmaringiga mees ning peale eksperimendi üllate eesmärkide seletamist andis ta meile tasuta võipaki ning viis meid Landcruiseriga-tüüpi sõidukiga turvaliselt koju. Eks paista, mida homme meile toob.

Soovitusi pudrustumiseks:
– Esmase kontakti loomisel on oluline kükitada ning teha end võimalikult väikeseks, et tatraid mitte ära ehmatada. Nad on suht kartlikud ja võõristavad
– Alati on abiks kui tatra moodi välja näed.  Palu mõnel tuttaval juuksuril end raseerida ning pruuni saapaviksiga üle lasta. Samuti aseta endale tatraid ninasõõrmetesse, kõrva ning huulte alla. Kontakti loomisel aitab see pudrutatardel esialgsest häbelikkusest üle saada ning suhtlus muutub märksa vabamaks.

– Kui esimene tutuvus on tehtud, siis võib tatrapudru juba põrandale laiali laotada ning selle peal õrnalt pöörelda (soovitavalt paljalt) kuni pudru nahaga haakub.
– Õpi ära mõned tatra-spetsiifilised tervitused ja käibefraasid:
– – Oooo, milline galantne võisilm teil siin on. On see Taluvõi või hoopis Voimix?
– – Su kest on kõva nagu Robocopi trussik!
– – Vau, sa oled ikka mõnus piimalõust!
– – Ma ei teagi, kumb on suurem, kas teie (pudru)tatrad või Tatrad

5 thoughts on “Hull eksperiment – 50 päeva tatrapudruna. Päev 1

  1. pidasime..kuid käes on keerulised ajad. rassistlik mannapudru kiusab…

  2. Selles portaalis puudub oma huumorinurgake, võtke ette midagi palun selles suhtes.

    Vello42.com püsilugeja
    Miki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *