Käisime metsas loomadele süüa viimas ja nägime karu!

vello42 meeskond käis eile õhtul metsas loomadele süüa ja esmatarbekaupa viimas. Loomad juba ootasid kõik kenasti ühe kähara kuuse all kobaras koos. Tundus, et nad isegi amelesid, kuid kui nad meid nägid, siis jätsid järele. Õige kah…kenal jõulukuul pole selline asi eriti paslik.

Igatahes ma viisime neile peeti, kaalikat, porgandit ja kartulit ning mõningaid muid hügieenitarbeid ja varustust, et metsas ellu jääda.

Karu oli sitapaberi üle sitaks õnnelik, sest temasõnul on tal juba mega siiber käpaga perse pühkimisest. Lisaks haaras ta õliradiaatori ka kaenlasse, mõmises tänuks ning kobis oma urgu tagasi.

Rebane rõõmustas lokitangide üle, kuna see pidavat rebasemammide seas viimane mood olema.

Kobras oli sõudepaadi üle siiralt sillas ning suurest erutusest kaotas korraks teadvuse ja kukkus vastu kändu omal esihambad välja.

Põder tänas meid südamest talle kingitud antitiiva eest ja kinnitas selle kohe uhkelt endale selga ning läks eemalolevale lagendikule kiiremaid ringe tegema.

Hunt pisarsilmis ja põlvitades me ees õnnistas seda päeva mil me sündisime ning ütles, et nende hekikääridega saab ta kenasti lambaid pügama nüüd hakata.

Jänes proovis kohe oma uusi botaseid jalga ja peeretas. Haige loom, ei mingit tänu.

Rästik ja nastik said kahepeale mõõdulindi ning reha. Seepeale nastik ütles: “Ok ma saan mõõdulindi mõttest ja vajadusest küll aru… aga milleks reha?”. Loll loom.

Ja siis meil oli kotis veel ainult üks kingitus üle…

Vaatasime siis kännujuure taha ja seal kükitas siilike – siuke tagasihoidlik ja vaikne. Kurvalt pobises endamisi midagi…
Hõikasime talle malbelt: ” Siilike tule siia… ega sina ka ilma jää…meil on sulle ka ikka midagi”. Siilike arglikult siis vaatas üle kännujuure ja kui ta nägi mu kingitust talle, siis lõid ta silmad särama…

Tutt-uus ATV ja mootorsaag!

atv
Võimas ATV

Mugav kettsaag
Mugav kettsaag

Siilipoiss hüppas võidukalt masina selga ja tõmbas selle käima. Verd ja soolikaid ja okkaid lendas igalepoole. Teised metsaloomad jooksid karjudes ja jalgu küljepeale loopides (nagu naised) kõik põõsastesse laiali…
Siilipoiss va tehnikatundmatu ullike oli mootorsae peale hüpanud hoopis.

Häid jõule metsaloomad ning kõike suurt teile pühadeks!

4 thoughts on “Käisime metsas loomadele süüa viimas ja nägime karu!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *