Päästja koolikell 20 aastat hiljem

Oli ju tore väike vidjomeenutus? Muidugi oli, super tõesti ja hea ka igaljuhul. Aitähh sulle vello42.com.

Aga kallis lugeja, ära kõiki oma tänusid veel vidjole ära kuluta ning tsekka edasi ikka ka ja täna alles siis… ja juba põlvili.

Siinkohal aga tooks väikse kena galerii selle kultus-seriaali peategelastest – mis on nende välimuses ja värgis muutunud selle 20ne aastaga. Fotodele lisatud meediakommentaarid.

Kõigepealt aga väike grupipilt:

Mingi prillidega koll on vasakusse ülanurka ära eksinud - üldse ei lõika praegast, kes see kukk on või mis ta seriaalis tegi.

Mingi prillidega koll on vasakusse ülanurka ära eksinud - üldse ei lõika praegast, kes see kukk on või mis ta seriaalis tegi. Kui on huvi, uuri ise edasi ja teeni reaalset raha - dollareid, mis kantakse kohe su vello42.com konto peale, kui klikid meie reklaambänneritel.

Lisa Lisa, kaunis Lisa... Aastaid on sind hellalt hoidnud.

Lisa Lisa, kaunis Lisa Turtle... Aastaid on sind hellalt hoidnud. Sa olid seriaalis tegelt natsa häiriv, kuna kriiskasid ja närvitsesid pidevalt... aga sa said alati mu käest andeks, kui sisenesid kaadrisse napi topi ja retuusidega.

Kelly Kopowsky

Kelly Kopowski - nägin sind pidevalt oma unenägudes. Nendes unenägudes olime pidevalt koos... ja paljalt - kohvikus, loomaaias, rannas, kooli peldikus ja alpimajas, mis kuulus Kristina Šmigunile - minu teisele suurele sümpaatiale. Anatoli vahtis ka muidu akna taga aga teda me sisse ei lasknud, kuna vanal hobusel pole enam piisavalt hambaid, et värsket kaera jahvatada.

No nii

A.C Slater. Naturaalne kõvamees - sinu konkreetne, kardaan karterisse ja õlid välja suhtumine, oli mulle juba toona väikse poisina sümpaatne. Tänaseks on see suhtumine süvenenud, kuid praktikas pole siiski õnnestunud mul seda veel realiseerida. The quest for the golden dragon continues.

Zack Morris

Zack Morris. Libedik va sunnik, kuid ometigi miljonite naiste lemmik ja ihalusobjekt. Kahjuks polnud elusaatus su vastu lahke - tekkisid probleemid alkoholi, nakrootikumide, ihnete sugulaste ja kaitsmata seksiga ning seetõttu lahkusid jäädavalt me hulgast. Sind jäävad pikalt leinama vähemalt pooled tänased Rääma Põhikooli vilistlased. R.I.P

Screech Powers

Screech Powers. Toona olid sa kõik, kes ma olla ei tahtnud - luuser, nohik, kleenuke kõrend ja nelipühilane. Täna näen, et see on ainuke võimalik lahend siin ebaloogilises maailmas, kuidas keppi saada.

Jessie Spano

Jessie Spano. Inetust pardirajakast on sirgunud bueno luigemammi. Tubli trenn ja enesedistsipliin teeb imesid... väike Botox, skalpell ja silikoon teeb ka.

Mr. Belding

Mr. Belding. No tubli tubli, et ikka 21'sse sajandisse ära venitasid. Muud nagu ei oskagi öelda.

…vello42.com tänab http://a.abcnews.com’i, kes abistas suuresti meid selle fotomaterjali kokkupanekul.

… aastavanust eestikeelset lisainfi seriaali osatäitjate käekäigu kohta saad siit

Tags: , , , , ,

8 Krommentaarid

 1. Jacko krompas niiviisi - 29/05/2009 | Püsiv linko

  See prillidega sell, keda Sa ära ei tundnud oli vist Max, kelle burksis kogu see kamp hängimas käis…

 2. pets krompas niiviisi - 29/05/2009 | Püsiv linko

  aga miks sa iga selli kohta sellist jama ajad?:) zach ju elus-terve ja näitleb suure huulega, ka TV3st saab teda kaeda NYPDs

 3. admin krompas niiviisi - 29/05/2009 | Püsiv linko

  nagu me teame, on teispoolsusel mitmeid eri tasandeid. Siinkohal räägime muidugi tema metsikust perioodist, mille algul ta tungis A.C Slaterile kallale (http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=1263524076)ning peale seda oli tal mõningaid probleeme eelpool nimetatud küsimustes.

  Sellest ajast saati on Zack meie (Rääma Põhikooli rahva) jaoks väikse põlu all, ehk leiname tema endiseid, häid aegu taga.

  Aga me ei ole lootust kaotanud ning ootame edasisi, positiivseid arenguid. Lootus on, et SBTB College years toob kauaoodatud tulemuse. Kassetid uue videomaterjaliga on USA’st igatahes teele pandud.

 4. Nähtamatu krompas niiviisi - 29/05/2009 | Püsiv linko

  Slater on lahe oma musklis käte ja põselohukestega ;)

  Aga sel tundmatul prillidega tegelasel on kahtlaselt tuttav nägu :D

 5. taskumammut krompas niiviisi - 29/05/2009 | Püsiv linko

  see prillidega on äkki Vello nooruspõlves?

 6. Nähtamatu krompas niiviisi - 02/06/2009 | Püsiv linko

  Sel prillidega noormehel on armas naeratus ;)

 7. admin krompas niiviisi - 02/06/2009 | Püsiv linko

  mitte, et siin reklaami teeksime aga vellol on täpselt sama.

 8. Nähtamatu krompas niiviisi - 04/06/2009 | Püsiv linko

  Seda ma arvasingi ;)

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha