Põnev persoonilugu: Tereza Kerndlova

.

Tereza Kerndlova on üks ülikabe tsikk, kes on sündinud kusagil riigis, mingil ajal. Ta on vist laulja ja vist ka modell nagu alltoodud piltidest võiks loogiliselt järeldada.

Näen teda tihti unes ja ta on üks põhjus, miks ma ei taha ärgata. Tereza pilt on ka mu mobiilis, lisatuna kõikide kontaktide juurde… nii, et kui keegi helistab, siis ilmub alati tema pilt ja ma fantaseerin, et helistaja ongi Tereza. Vastan kõnele ja loodan, et sealt kostub tema  sametine hääl, mis ütleb,  “Vello kle, kas sa saaksid täna ise äkki poes ära käia ja mulle kolm paari sekspesu osta?”.

Tavaliselt on teispool toruotsas aga hoopis kuri inkassomees, kes ei taha kuidagi aru saada, et ma olen armunud ja mind ei huvita hetkel raha ega arved.  Mine perse üleolev inkassomees, sa võid küll arestida mu pangaarved, liisingauto ära võtta, mind korterist välja tõsta aga see ei muuda fakti, et ühel kenal päeval ma jalutan su kontori akna alt mööda, Tereza käevangus, teen sulle pikka nina ja karjun  “nä-näna-nänn-nänn-näää”.

Tegelikult olen korduvalt püüdnud Terezaga kontakti otsida, kuid pole netis piltide vahtimisest kaugemale jõudnud. Kui sina seda suudad, siis palun varusta mindki nende andmetega.

1225038-tereza-kerndlova

“Terve vald oli kokku aetud, kihelkond kokku kutsutud…”

48459-350x466-6g0rp

Ei saaks nagu arugi, et Tereza on peale mitmepäevast joomingut just trepist alla kukkunud ning tal on selle tulemusena rängad sisemised verejooksud ja mõlemal jalal purunenud luud. Vot nii kabe on ta igas olukorras.

1589906-tereza-kerndlova-tvari-znacky-balmain

Nagu näha, ei vaja ta ka retušeerimist

5758816cb3_38987948_o2

Jobud, mis te seda Mona Lisa’t seal passite!!!

repeticija-evrovidenija-2008-v-belgrade15

You can’t touch this… Stop, Tereza time!

tereza013-004113a-RESIZE-s925-s450-fit

Selle pildi juurde sobivad kõige paremini Tereza enda sõnad:

tereza-kerndlova-01

Isegi kui tal on kaenaalused mitu kuud ajamata, on ta ülimalt kuum

Kõik pildid on eterniidist

4 thoughts on “Põnev persoonilugu: Tereza Kerndlova

  1. Liiga naljakas :D
    Ja muidugi mitte see, et Vello armunud on, oh ei, vaid see tervitus “tere poisid” ja viimase pildi kommentaar :DD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *