Kriisiaja naistepäev

Taaskord läheneb 8. märts ning paljud meesterahvad on sattunud paanikasse, et raisk, mida siis prouadele ette kanda, et nood kiljuma hakkaks ning võimalusel ka rõõmust külili langeksid.

See on juba igivana küsimus ning iga aasta taasleiutatakse begooniapotte, nelgisülemeid ning kuulsa Läti magusfirma Laima assortiikarpe. Kuid, kuid … selleaastane naistepäev on veidi teistsugune. Nimelt on meil tegemist ohtlikult hirmsa majandus-surutisega, milles tulemusena vaid kõige agressiivsemad, leidlikumad ning kohanemisvõimelised mees-inimesed saavad nautida siiralt üllatunud prouade kuumi ja ihast punduvaid pilke ning hiljem hakklihakastet, kisselli ning võimalik, et ka hommikusööki.

Et mul on olnud suuri probleeme selliste mees-inimeste sekka kuulumisega, siis otsustasin appi kutsuda väga tuntud alfa-isasloomaatilise moekunstik Arne Niit’i salajase õpilase. Tema abil sooritame nn. case study ning pakume välja, et mida saaks juurde tuunida.

Internetis surfates jäi silma palju erinevaid 8. märsti strateegiaid. Suurem osa olid neist väga huvitavad, kuid kahjuks ka väga paljastavad, seetõttu ei saa neid siin avaldada (kuigi hommikune omlett+tervislik neljaviljapudru oleks garanteeritud). Õnneks leidsime ühel kahtlasel kodulehel viibides juhuslikult ühe kena ja viisaka härrasmehe, kes sobis meile ideaalselt.

savisaar
Kõik pildid Keskerakonna lehelt. Osad kergelt modifitseeritud.

Jätkame intervjuu vormis:

Vello: Noh, kuda see mees siis ka on?

Arne Niit’i salajane õpilane: Fotol kujutatud härrasmees on 8. märtsi puhuks tulnud välja väga romantilise floristilise kompositsiooni. Lill väga hea ava-akord. Teadlased on kindlaks teinud, et 98.3% naistest kaotab kriitikameele kui nad juhtuvad nägema lilledega lähenevat meest, 94.2% tunnevad kohutavat paaritumistungi.

See härrasmees on valinud väga kindlapeale mineku, kuid kuid kuid…ta on unustanud majanduslanguse. Naistel on keeruline erutuda kui neil kõht koriseb, kõpskingad on kulunud,  lapsed on paljad, näljas ja kasimata ning abikaasa teeb rõdul suitsu. Üks võimalus on erutumist proovida seal kus abikaasat ning lapsi pole silma all, kuid kahjuks kõhu korinat ja lääpatallatud kõpskinga nii kergelt eirata ei saa.

Vello: Mida see härra peaks tegema, et tema läbilöögitaset maksimeerida?

Arne Niit’i salajane õpilane: Vahendeid on palju, lihtsalt tuleb leida kõige parim, odavaim ning ka parim. Siis kui peldikus käisin, siis oli aega veidi mõtiskleda ning tegin läpakal paar 3D visuaali, et oma ideid paremini kirjeldada.

Vello: Aga vaatame siis? Jah?

Arne Niit’i salajane õpilane: Nii, majanduslanguse ajal on kindel valik asendada lill mingi söödava objektiga. Mina soovitaksin purgisuppi, kuid kindlasti kuuluvad TOP listi veel:

 • pikk sai
 • juustupikukesed (vähemalt 3)
 • mahlakas poolsuitsuvorst
 • taimetoitlastele assortii kaalikast, porganditest ning petersellist.

Korisev kõht initsialiseerib prouadel raugematu ilavoo, mida on kerge oma eesmärkide saavutamiseks ära kasutada. Kõiki neid saab leida balti jaama turult ning Rimist ning veidi kvaliteetsemaid asju Maximast ja Säästumarketist.

savisaar_purgisupp

Vello: Väga huvitav, kindlasti proovin järgi. Mul keldris veel paar peeti ning hapukurke. Mis soovitusi sul veel on?

Arne Niit’i salajane õpilane: Nii, kindlasti lähevad peale ka naistetarbed. Minu vaieldamatuks lemmikuks on kingad, punased. Tõelised säästuaja naistemurdjad. Samas võiks sobida ka:

 • Soe aluspesu
 • Hügieenitarbed nagu tampoonid, sidemed, shampoon ning ripsetush.

Kõiki neid saab leida odavalt erinevatelt pankrotistunud pisi -ja hiigelpoodide väljamüükidelt.

savisaar_kingad

Vello: Ohoh, see on juba kindel laks! Midagi veel?

Arne Niit’i salajane õpilane: Jah. Kui tegemist mingi snoobsema prouaga, siis stiile linnamaastur või seksikas nunnu pisiauto sobib väga hästi. Mõelda võiks ka ühistranspordi kuupileti ning tõukeratta peale.

savisaar_auto

Vello: Suur aitäh, äkki lõpetuseks veel mõni sõna?

Arne Niit’i salajane õpilane: tahaks veel öelda, et kui klotsi jagub, siis pange kõik need minu eelnevad soovitused kokku üheks megapakiks ning küll te näeta, milline Kirgede Torm teid ja teie suhteid tabab. Tänan tähelepanu eest!!!

Vello: Aitäh teilegi Arne Niit’i salajane õpilane.


Veel mõned seksikad visandid Arne Niit’i salajaselt õpilaselt:

savisaar_sai

savisaar_vorst7 thoughts on “Kriisiaja naistepäev

 1. :D :D
  Ja nüüd hakatakase mind sinu pärast väheke totakaks pidama, sest naeran igal hommikul omaette arvuti taga..

 2. ära muretse Merle, küll tuleb ka aeg, kus meie saame sinu üle naerda.

 3. See mul veel oligi puudu..
  Kõigepealt vaatavad imelikult ja siis veel naeravad ka- mis elu see on.

 4. jah, eks minugi akna alt mööduvad Maximast ostureisilt naasevad või sinna alles suunduvad pensionärid heidavad kartlike pilke ühe meekärjekujuliste trellidega kaunistatud akna poole, sealt kostuvate naerupahvakute tõttu. tegelt ka.

 5. krt seda auto asja ma soovitan ainult turskematel sellidel nagu Savisaar ja Voldemar Kuristik teha.
  Ise valisin paar aastat tagasi kergema variandi jõuludeks-panin lehviku katusele ja see seisis seal ilmselt senikau kuni ma neljandale korrusele jõudsin.sest kui ma viiendale jõudsin siis oli ta juba kadunud-ilmselt oli mõni narkomaan kiirelt tulusat tehingut lootnud.
  Võtmed sain siiski üle anda.
  Soovitangi nõrgematel vennikestel võtmeid suus vedada-on kergem.Ja kui auto juba eelnevalt naisele kingitud siis üsna mõnus üllatus on see ka kui tuled õhtul koju ja pudistad suust välja Statoili tsheki selle kohta et oled proua autol paagi täis ostnud ja võibolla ka uue aknapesuvee ostnud…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *