Ülevaade vello42’e jõulutoimetustest

yoyoyo…jõulud on õnneks läbi ning vello42 on lühikeselt puhkuselt tagasi. Veidi kõhnemana, veidi väsinunuma, veidi rahatuma, kuid kindlasti palju palju romantilis-jõulisemana kui enne, sest seda me eriti ei kasutanud.


Millega siis jõulude ajal tegelesime?

16.12 – vello42’te läheb ülesse viimane jõulueelne lugu.  Peale seda lahkub kogu toimetus, et õhtuseks jõulupeoks valmistuda. Pediküür, maniküür jm. olulised asjad tehtud, suundume kesklinna, kus hubases pubis toimub vello42 stiilipidu teemal vello42.

17.12 – Andmed puuduvad.

18.12 – Igaks juhuks omastame linna turvakaamerate lindid. See osutub arvatust kergemaks, kuna 2 professionaalset kaameramonitoorijat on tänu nende vaatamisele koomas ning osakonnajuhataja pakub lintide demineerimise eest kopsakat summat.

19.12 – Varahommikul kell 5.55 selgub, et summa kopsakus oli siiski petlik. Võtame SMS laenu ja ostame omale jalgrattad.

20.12 – Korralike eestlaste kombel käime Vändras C.R.Jakobsoni elukohas, Vargamäel, sööme kanaklimbisuppi ning aitame siga tappa. Jõulutunne läheb aina tugevamaks. Tagasitulles varastame Aegviidust kuuse ning kellegi suusakepid. Jõulutunne läheb veel tugevamaks.

21.12 – Päev möödub uurimuslugude egiidi all ning Kalevi kaalushokolaadi manustades. Õhtul joome viina ja õlut ning sööme kitsejuustu. Haakume ka kaunite prouadega, kes kahjuks on eelpoolmainitud toitainetele allergilised.

22.12 – Autoremondist helistatakse, et autole on lõpuks turbiin külge keevitatud ning sumbutisse mehisema hääle saamiskes kolm auku juurde puuritud. Kõike seda testides avastame, et oleme märkamatult jõudnud Pärnu. Õhtu jätkub kohalikus ööklubis Elmu Sadulsepa valitud meloodiate saatel.

23.12 – Tähtis bisnessmiiting võimalike investoritega. Arutame tähtsaid asju ning korraldane brainstorminguid erinevatel teemadel.

24.12 – Hommikul on kavast brainstormingutest taastumine. Siis käime metsas ja varastame veel ühe kuuse. Nüüd on meil 2 kuuske. Seejärel paneme tihastele pekki ning seejärel surnuaial küünlaid.

25.12 – Massiivne toitainete manustamine.

26.12 – Proovime uuesti tuunitud autot ning jälle jõuame Pärnu. Järgneb bowling ja keegi meist komistab korduvalt ning selline tegevus kulmineerub millegipärast saalirekordi. See toob kaasa aga 4 kasti õltsi.

27.12 – Mingil põhjusel avastame end ühes raskestihääldatava nimega Leedu linnas. Kuna kohalikud tahavad meile peksa anda, siis varjume esimesse kaubanduskeskusesse (Akropolis) ning vaatame ära sellise filmi nagu AVATAR. Kino lõppedes on õnneks teises linna otsas alanud Balti Liiga korvpallimatsh ning seega suudame agressiivsed kohalikke vältida ning jõuame õnnelikult autoni. Kell 23.56 jõuame taas Eestimaa pinnale. Päev lõpeb Valga ööklubis.

28.12 – Proovime publitseerida uusi lugusid, kuid eilse päeva biit taob veel kätes, jalgades ning peas. Auto pagasnikust leiame 3 pudelit Svyturise õlunaadi.

29.12

Jõulud on läbi!

Baby, we are back on track!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *