10 väga head põhjendust, miks Eesti peaks Kreekale pappi andma

Kreeka on hädas, pappi pole või kui on, siis väga vähe. Igatahes on tavalised eestlased väga juralt meelestatud Kreekale 2 miljardilise abipapi paketi andmise osas. Mingid gallupid näitavad, et umbes 95% Eesti elanikest ei taha Kreekale pappi pritsida. Alljärgnevalt on toodud 10 väga head põhjust, miks siiski on Kreekale papi andmine väga hea asi.

1. Metisha Carocca. Vabsee kena daame ju, lausa jumalanna.  Kui jumalannale ei ohverda, siis kellele veel?

2. Evagelia Aravani. Mis mõttes ei köhi sellele tšikile rulli? See oleks täielik lollus ju. Tuleks anda mitte 2 miljardit vaid lausa 3. Vaata kui kindlalt ta rooliratast hoiab,  Kreeka on õigel kursil – kindlasti tuleks papp välja käia.

3. Melina Kanakaredes.  Kle, olulised kuriteod jääksid ju sellel kenal Kreeka päritolu CSI daamil avastamata, kui raha poleks. Kuritegude uurimine pole odav – pintslid, taskulambid, püstolid jne. Need kõik on erivahendid ja kõik maksab.

4. Anna Vissi.  Kreeka kuldkõri… aga lauluõli on vaja ja seda ilma nutsuta küll ei saa. Kui me talle raha ei anna, siis ta on sunnitud vargile minema ja see on paha. Varastamine on paha. Sa ei taha ju, et Vissi vargile läheks ja vangi satuks?

5. Äää mingi tundmatu Kreeka kaunitar, nime ei tea aga oli reklaamnäona üleval ühel Kreeka deitingsaidil. Otsib meest… rahakat meest… Eesti meest. Küta pappi Eesti mees, siis läheb ka teemaks. Saada oma kodumaine moor kuradile, löö põssa katki,  kalla kõlisev tasku ja küta Kreekasse sponsoreerima. Põmm põmm, terve öö, terve elu.

6. Maria Menounos. Särav Kreeka telesaar. Mis sa loed ikka tutvustavat teksti ka praegu… või vahid ainult kaksiktorne?

7. Doukissa Nonikou. Modell. “Tere Doukissa, kuuuuuule, me siin Eestis otsustasime, et me sulle ikka raha ei anna”… ähähähä, mis sa arvad, et sa oled sellist telefonikõne suuteline Doukissale tegema vä?

8. Tundmatu kobe Kreeka daam. Näete, nii vaene, et isegi pole raha riideid osta! Aidake teda. Aga talle andke vähe raha, sest ei taha ju, et ta väga paksult riides oleks.

9. Ioanna Cici. Pesumodell. Kena proua, ilusti rasseeritud. Ziletiraha ikka võiks ju anda, muidu järgmine kord ei kannata üldse seda pilti vaadata.

10. Tundmatu kreeklanna. Ta on pikali maas, üksi, hirmunud… Kallid eestlased, aidake ta püsti.


Kõik pildid eterniidist, googlist on võetud. Aitähh internett, olen meie koostöö üle väga õnnelik.8 thoughts on “10 väga head põhjendust, miks Eesti peaks Kreekale pappi andma

  1. kohe näha et mingi pihkari vaimusünnitus, aga miks mitte kui rahvas loeb

  2. to Anonymous: sulle saab samamoodi vastata, et kohe näha, et mingi netikõvataja kommentaar. Kui nalja ei mõista pole mõtet, siis ka kohe kisendama ja teist solvama hakata.
    Ise arvan, et idee väga muhe! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *