Arctic Sea müsteerium lahendatud!

Arctic Sea, Artic Seal, Artic Sea viimasel paaril nädalal on olnud see salapärane juhtum meediaväljaannete üheks põhiteemaks.
Kokku on konstrueeritud mitmeid spekulatsioone alates Iisraeli salaluurest ja purjus lätlaste ebaõnnestunud huumorist kuni Ukraina narkootilise rabarbarkisselli salakaubaveoni välja. Kuna aga mingil põhjusel asjad on ikkaga üli-segased, siis otsustas vello42 asja enda tähelepanuväärselt tähelepaneliku luubi alla võtta ning asjasse lõpliku selguse tuua.

Ühesõnaga…kui selgus, et Artic Sea juhtum kuulub veel müsteeriumi valdkonda ning erinevad valitsussed tegelevad selle kinnimätsimisega, siis otsustas vello42 väga otsustavalt asjasse sekkuda. Kuna paar kuud tagasi oli vello42 koostöös partner-ettevõtete Harku Naistevangla ning Leiburiga saatnud orbiidile oma teise  täiendatud side-sputniku koodnimega Keila 3, siis esimeseks sammuks oligi sputniku poolt fotografeeritud ülesvõtete analüüs. Õnnelikul kombel ühtis tolle trajektoor Artic Sea omaga, seega pilte leidsime mitmeid..

Kuid avanenud vaatepilt oli midagi täiesti uskumatut. Sputniku ülesvõtted paljastasid, et Artic Sea laadungiks olid persed.

artic_sea

Järgmise sammuna tegime kindlaks, kellele nimetatud persed kuuluvad. Kasutades NASA poolt väljatöötatud visuaalgeneetilist persetuvastusprogrammi AssFinder Ultimate Pro ver. 2.6b, lõhkes esimene ülaltuspomm.

Artic Sea laadungiks olid Kerttu Rakke persed!!!

230149t11h51d1

Foto: Perse veel õnnelikult oma originaalomaniku külge ühendatuna. Allikas: Postimees

Erutunult juurdlusega edasi minnes avastas vello42 massiivse geenimanipulaatorite, salakaubavedajate ning illegaalse korvpalli-liiga vandenõu, mille niiditõmbajateks on kuritegelik tagamängija Rauno Pehka ning kaasautoriks Aafrika eriteadlane Mike Emelai. Nimelt röövitakse potentsiaaliomavad persed omanikelt ära ning paljundatakse neid keerulise tehnoloogia abil Tartu Ülikooli Narva maantee ühika 3nda korruse peldikus asuvas laboris. Siis smugeldatakse persed Aafrika mahajäetud rajoonidesse, kus nad maha külvatakse ning neist ohtra väetise abil tugevad naiskorvpallurid kasvatakse.
Hiljem müüakse nad ränga raha eest Euroopa naisteliigadesse ning on juhtunud, et ka Eesti meeste meistriliigadesse. Tuntumaid naispersetest sirgunud kohalikud mängijad on näiteks Tanoka Beard (originaalperse omanikuks oli Whitney Houston), Tanel Tein (originaalperse omanikuks oli teinimiss Inna Roos) ning Valmo Kriisa (originaalperse omanikuks oli Silver Meikarile sarnanev naine).

Eksklusiivne fotomaterjal Artic Sea pardalt:

perse2

Foto: Vangistatud perse Artic Sea trümmis

perse1

Foto: Perse vabastamine vene eriüksuse NOX poolt


Tags: , , , , , , ,

7 Krommentaarid

 1. Mauno krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  bueno!

 2. eiytle:) krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  no mida pildid:D
  aga aitäh muige esilekutsumise eest! täna oli selline paha päev…

 3. Nähtamatu krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  :D

 4. ww :) krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  Sul on mingi seletamatu tõmme peede poole, tundub pikaajalise vaatluse tulemusena. :D

 5. admin krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  perse – looduse kroon!

 6. Siim krompas niiviisi - 14/09/2009 | Püsiv linko

  õpeta meid ka niimoodi kribama :P

 7. haista gäng krompas niiviisi - 15/09/2009 | Püsiv linko

  ka Myrka Perse oo selle kamba tegu ja toodang.

One Trackback

 1. digg.ee on 14/09/2009

  Arctic Sea müsteerium lahendatud! | vello42…

  vello42 lahendab Artic Seal juhtumi……

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha