Avastati peenisele sarnanev mägi

Peenisele sarnanev mägi Lõuna-Eestis

Peenisele sarnanev mägi Lõuna-Eestis

Eelmine nädal jõudis meie toimetusse info, et Lõuna-Eestist avastati peenisele sarnanev mägi, mille olemasolust polnud geograafidel siiani aimugi. Peenisekujuline mägi asub ühes metsatukas, Võru – Tõrva mnt 24km vahetus läheduses ning sattus piirkonnas tegutsevatele maamõõdistajatele juhuslikult silma.

Leiust teavitati Eesti Geograafia Seltsi ning Riiklikku Mäeinstituuti, kes hakkasid koheselt komplekteerima ekspeditisoonigruppi mäe vallutamiseks ning uurmiseks.

Ootamatult tekkis aga probleem. Nimelt polnud üksi meessoost mägironija nõus sinna otsa ronima. Naismägironijaid, kes soovisid mäge vallutada leidus küll, aga teatavasti ei lubata vanade traditsioonide kohaselt naisi uue avastatud mäe otsa esimesena ronida. See on iidne tava, mille juured ulatuvad juba kaugesse kivi-ja käbiaega.

Suures hädas otsustati, et pannakse ajalehte kuulutus, leidmaks mehi kes oleksid nõus sinna otsa ronima. Juba samal päeval võtsid Geograafia Seltsiga ühendust alljärgnevad noormehed, kes olid ideest ülimalt vaimustuses ning avaldasid kilavail silmil soovi – koheselt, ilma mingi viivituseta teele asuda.

Eesti oma Hillary'd ja Norgay'd. Pilt. nordicdreamboys.com

Eesti oma Hillary'd ja Norgay'd. Pilt. nordicdreamboys.com

Nende indu ja pealehakkamist tuli aga jahutada, sest  puudu on veel kaks ekspeditsioonigrupi liiget, kelle ülesandeks oleks poole mäepeale (kusagile sinna munanditega sarnanevatele mäenukkidele) rajada baaslaager ning igakülgselt toetada tipugruppi nende püüdlustes.

Kui tunned, et sa tahaksid olla osake suurest seiklusest ja ajaloost, siis registeeru vahva grupi liikmeks (eelpool nimetatud asutuste kodulehel täida vastav avaldus)  ning tee oma unistused teoks.

Meie uudistetoimetuse küsimuse peale, et…” Mida teete esimese asjana, kui jõuate mäe otsa?”, vastasid noorhärrad justkui ühest suust, ” Istume”.   Veidi hiljem lisas kuldne kolmik off the record, et ” õhtu arenedes, laseme Hr. Mägi’l endale joogid ning nabapluusid välja teha ja siis… istume jälle”.

Tags: , , ,

3 Krommentaarid

 1. taskumammut krompas niiviisi - 28/03/2009 | Püsiv linko

  no kas strippar Marco ja Arnold Oksmaa siis pole huvitatud? ja ma alguses lugesin pildi pealt Tibugrupp.

 2. ilmar krompas niiviisi - 28/03/2009 | Püsiv linko

  uudis tundub olevat veidi uskumatu.loomulikult on eesti läbimatutes dsunglites selliseid avastamata mägesid ja muid jurasid veel palju aga see konkreetne tundub olevat fake.
  kuulsin tuttava tuttavalt et selliseid pilte on võimalik ka arvutis teha.sellepärast arvan et keegi kuritahtlik inimene on lihtsalt mäele kotid taha pannud!
  aga eks tõde selgub siis kui tibugrupp on oma tagumikkudega selles asjas selgust saanud.

 3. m krompas niiviisi - 29/03/2009 | Püsiv linko

  kahjuks ei huvita,

  kuid kui tussumülkasse ekspeditioonimeeskonda kokku pannakse, siis olen käpp.

One Trackback

 1. […] mägironimis-ekspeditsioonigrupi liikmed (Shaumyan, Galetin, Kask), kes läksid Lõuna-Eestist avastatud peenisekujulist mäge vallutama, kuid nähtavasti eksisid […]

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha