Börsiteade

Foto: Internetas

Foto: Internetas

Eile varahommikul hakkas Tallinna linna Narva maantee kolmas kilomeeter koleäkitselt vastikult mulluma ning sealt sopistus välja vingelt roheline vinüülkloriidhüdraadist kokkumonteeritud jahimees, kellel kõrvade asemel oli hapuoblikad ning ninast ruttas välja üheksatuhanderaudne kiirkahur, mille sihiku asemele oli pikantse maitsega karbonaadi abil kinnitreitud Bruce Lee karvane reielihas. Mainitud sõjatoode hakkas meeleolukalt vilistades kõrvalasuva pub-baari aknaid kollaste eterniiditükkidega pilduma ning metsast väljahüpanud uudishimulikule põdra-udarale tavotist ribikardinaid pepuauku sisestama. Udar erutus momentaalselt ning just seetõttu hakkas ta modernselt kraaksuma ning kõplas lähedalasuva kanaviljastamistehase täitsa küpseteks kuuseriisikateks.

Kuna mainitud tehas oli börsiettevõte, siis aktsiakurss langes nelisadatuhat sandaletti Klooga ranna poole edasi, mistõttu Dow Jones oponeerus ning hautas pooltoored viilkatused, ise meeletult huilates, virtuaalsesse liblikasse, mis omakorda viis krooni devalveerimiseni Bullerby laste vaskuid nibusid esindavate lateksromboidide poolt.

5 Krommentaarid

 1. eiytle krompas niiviisi - 14/05/2009 | Püsiv linko

  hommikul vara juba pilves?

 2. kaseleheke krompas niiviisi - 14/05/2009 | Püsiv linko

  uudised leedust?

 3. ww :) krompas niiviisi - 14/05/2009 | Püsiv linko

  Täpselt samas keeles, milles börsiteated ikka, ma juba lootsin, et ehk siin kasutatakse väheke tavainimesesõbralikumat lähenemist. Teinekord lisage vähemalt mõni tagumik siia-sinna.

 4. Wana, Pax & Cole krompas niiviisi - 15/05/2009 | Püsiv linko

  nokuleVello, kus on uudised euroviiskudest?? te, pruunikeelemehed, saite kah ju edasi!! vene keeles laulate, trmv … :(

 5. Jacko krompas niiviisi - 15/05/2009 | Püsiv linko

  Täpselt sellist börsikrahhi ma ennustasin…

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha