Cosmo pidu – mustade jõudude salakohtumine?

Cosmo pidu on alati olnud üks aasta tähtsündmusi Eesti vaimueliidi jaoks, võisteldes isegi Presidenti vastuvõtu, taliolümpiamängude ning jõuludega. Seekordne pidu leidis aset eksklusiivses tantsuklubis BonBon.

Kuna vello42 kuulub samuti vaieldamatult Eesti eliiti ning Cosmo on meie lemmik-käimlaleküür, siis oli Cosmo pidu ka meie jaoks aasta üks suursündmusi. Kahjuks aga ei jõudnud Cosmo VIP-kutse seletamatutel asjaolude meieni, seega pidime üritust jälgima weekend.ee portaali kaudu (sealt on pärit ka originaal-pildimaterjal).
Veetsimegi parajasti meeldivat pühapäeva kaunite ning tarkade inimeste fotode seltsis, kui äkki rabas meid ootamatu äratundmispuhang:
Kaunis Heidi Purga on äraseletamatult sarnane hiljuti National Geographic‘u kanalil esilinastunud dokumentaalfilmi Orphan staarile Esther, kes oli hormoonipuudega mõrvarlik ninahäälne lapsnaine. Kas tõesti on tõsielufilmist päris Esther nüüd tagasi Eestimaal nurjatusi sooritamas?

purga

Heidy 'The Esther' Purga

Kuna Heidy/Esther tundis ennast seltskonnas väga mugavalt, siis otsustasime ka ülejäänud peopildid kõrgtehnoloogilise molekulaar-mopeed-kompuuteriga  läbi kontrollida.

Tulemus oli üllatav:

100% match!!!

kunksmoor

Kapten Trumm on Kunksmoorile mõnuseid mõngleid siise söötnud?

Peale Kunksmoori oli kohal ka kannibal-küborg (kas on siin seost küborg-Hannahigahttp://www.vello42.com/?p=4384?)

cosmo-monster

Uurides Evelyn Sepa pilti ultraviolett-kiirguse all, paljastus tema tõeline pale.

evelyn-sepp

Evelyn Sepp? Kas ka sina?

Põhjalik analüüs paljastas, et paljud Cosmo peol olnud isikud on tegelikult pimedusejõudude käsilased. Kas võib olla tõsi, et Cosmo egiidi all peetakse kohutavat pimedusevürsti teenrite koosolekut? Kas võib olla, et Eesti Vabriik on löögi all, kusjuures meie vastasteks on maagilised jõud?

NB! Fotomaterjali analüüsil selgus, et kõik pole veel kadunud! Salakohtumisele oli sissefiltreerunud haldjasoost Martin Saar. Tema enesekindel seksikas pilk ennustab, et tema seda asja nii ei jäta ja oodata on massivseid lahinguid Iseseisva Eesti Eest!!!

saar

… jätkub!!!

Kõik originaalpildid weekend.ee, lisatud vello42 analüütiline tuuning.

Tags: , , ,

Krommentaar

  1. smolnõi krompas niiviisi - 16/11/2009 | Püsiv linko

    Kenad kosmogöölid puha.

One Trackback

  1. digg.ee on 16/11/2009

    Cosmo pidu – mustade jõudude salakohtumine? | vello42…

    Cosmo pidu – kas pimedusekummardajate kokkutulek?…

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha