Fotoreportaazh: Baltikumi suurim erootikamess Leedus

Selle nädalavahetuse veetis vello42 kollektiiv ühiselt meie vennasvürstiriigi pealinnas Leedus, kus leidis aset Baltikumi suurim erootikamess, seekordse koondnimega “Kazjol v Muhhe” ehk siis eesti keeles “Kits kärbses“. Järgnevas toomegi ära fotodega täiustatud reportaazhi, et mida huvitavat silma.,kõrva ja reide hakkas.
Täpsemat infot vaata: http://en.wikipedia.org/wiki/Kaziuko_mug%C4%97

Erootikamess on tohutu populaarne. Juba hommikul vara piiravavad huvilised lähedalt ja kaugelt messi-ala ning kiibitsevad bokside ümber. Õhus on tunda naha, lateksi,  lubrikantide, kreemi ning friikartul-viiner-hapukapsaga hõngu. Erootikamess avatakse kell 11.00

Erootikamessil pakutavate toodete turvalisuse, hügieeni ning soovimatu raseduse vältimise huvides tuleb kotid jätta väljaspoole messiala. Pakimegi siis oma kotid kenasti kottidesse ja jätame need kotiriita. Kusjuures, kottideta on märksa rahulikum liigelda.Kohe esimese asjana hakkavad erootikamessil silma privaat-romantilised abivahendid meestele. Valikus on mitmeid erinevaid värve ning augusuuruseid. Heavy-duty versioonidel on augud palistatud turvalise metallservaga.

Ja kohe ka personaalne abimees naisele. Komplektis sisaldab ilusat lillemaali, mis viib prouad kiirelt ergastunud olekusse.

Fetishite piirkonnas jäävad silma arktilise kingafetishi austajad…

…ja algkooli sööklatädi fetishistid

Kui teie partner on väga kole või olete temast tüdinud, siis ülinaturaalne (haavapuust) mask aitab alati!

Elevant

Johhaidiii, mõningad erootika-metodoloogiad on isegi vello42 kogenud silmade jaoks uued. Tegemist on kosmonaut-tüüpi orgasmotroniga. Orgasm saabudes paiskuvad kõik kehavedelikud korraga väliskeskkonda.

Midagi ka lastele: käsil on portatiivse stripipost-lego kokkupanek.

Kummist plönnid jäägu meestele, moodsad naised vajavad raudmehi!

Midagi ka laiema silmaringiga erootikasõpradele. Kohe algab mära Olga loomastunud seks-show

Värvilised ning kõditavad dekoratiivmunad peaksid kuuluma iga dzhentelmani standardvarustusse…

Erootika pole ainult lust ja lillepidu –  sellega liialdamine võib kaasa tuua erinevaid vaevusi. Seksuaalhügieeni boksis nägime erineva suurusega tupeseeni.

Geide ja seikluslike heterote seas on osutunud selle aasta hitt-tooteks mõnus anaal-kõdisti. Neist said valida mitmes erinevad värvitoonis, suuruses ning kujus.

Kohtumiseni järgmisel aastal juba Eestis, pornomessil koondnimega Turismimess!

3 thoughts on “Fotoreportaazh: Baltikumi suurim erootikamess Leedus

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *