Jalgsi viina järgi: Vellol pea pool maad läbitud!

room

Sarnaselt vapra Kristjaniga, kes otsustas suure meediakära saatel minna jalgsi Tallinast Pärnu (distants 128 km), võttis Vello endale eesmärgiks veelgi suurema vägitüki – nimelt otsustas ta minna täna saunapeolt jalgsi kohalikku bensukasse uue viina värgi (distants 2.3 km). Tavaliselt läbib Vello selle vahemaa autoga.

Seisuga kell 19:50 oli 3,5 promillises joobes Vello läbinud 200 meetrit, liikudes  roomates umbes 0,2 kilomeetrise tunnikiirusega. Velloga suhelnud inimeste sõnul on härrasmehe enesetunne tänu suurele pingutusele väga halb, kuid ta ei soovi unikaalsest eksperimendist mitte mingil juhul loobuda.

“Eksperimendiga tahame näidata, et ka sellise eesmärgiga distantsi läbimiseks võib julgelt auto koju jätta ning astuma/roomama hakata,” kinnitas projekti “Jala Bensukasse!”  algataja Urve Ramelaks, kes on ühtlasi ka vello42.com mõnurportaali uus pressiesindaja.

Matkasellil on kaasas Raul Velbaumi poolt spetsiaalselt temale koostatud joogisegu, et raske sportlik ettevõtmine liialt tervist ei taastaks. Lisaks on mehel küljes alkomeeter, mis kõik joobeastmete muutused üles loeb.

Tags: , , , , , ,

3 Krommentaarid

 1. blogtrotter krompas niiviisi - 30/04/2009 | Püsiv linko

  Eee… kas äkki dumbuser on taas blogima hakanud?

 2. keskhoor krompas niiviisi - 30/04/2009 | Püsiv linko

  Ei tahaks kyll wanker olla, aga bensukates viina ei myyda :(

 3. ilmar krompas niiviisi - 11/05/2009 | Püsiv linko

  a mis sai lõpuks?
  kas tervis pidas vastu?

2 Trackbacks

 1. kaevur.com on 29/04/2009

  Jalgsi viina järgi: Vellol pea pool maad läbitud!…

  Sarnaselt vapra Kristjaniga, kes otsustas suure meediakära saatel minna jalgsi Tallinast Pärnu (distants 128 km), võttis Vello endale eesmärgiks minna täna saunapeolt jalgsi kohalikku bensukasse (distants 2.3 km) uue viina järgi….

 2. digg.ee on 29/04/2009

  Jalgsi viina järgi: Vellol pea pool maad läbitud!…

  Sarnaselt vapra Kristjaniga, kes otsustas suure meediakära saatel minna jalgsi Tallinast Pärnu (distants 128 km), võttis Vello endale eesmärgiks veelgi suurema vägitüki – nimelt otsustas ta minna täna saunapeolt jalgsi kohalikku bensukasse uue v…

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha