Lenna Kuurmaa ongi päriselt rase

Viimasel ajal on meedias ringi liikunud erinevaid kahtlustusi ja oletusi, et kultusbändi Vanilla Ninja solist ja 2009 aasta seksikaim naine Lenna Kuurmaa on rase.

Mingeid vettpidavaid tõendeid või käegakatsutavaid fakte aga selle tõenduseks pole siiani kusagil trüki ega trukimeedias esitatud. Ei saa ju ometi raseduse tõendiks pidada seda, kui naine kannab lohvakaid riideid ning kannab puusadel mõnda ekstra kilogrammi. Pigem näitab see seda, et naine on ülekaaluline räppar. Nii, et siinkohal võiks hoopis teha põhjendatud oletuse, et Vanilla Ninja musikaalne suund on muutumas – raskerokist hiphoppi. Aga see selleks.

Kuid jah… Lenna Kuurmaa on rase. Põhjuse selliseks kindlaks väiteks annab poeostude nimekiri, mille saatis meile üks anonüümseks jääda soovinud Stockmani kassapidaja Kati Kutoos, kes oli näinud Lenna Kuurmaa’d seda nimekirja prügikasti poetamas ning kes selle pärast prügiurnist välja koukis.

Nimekiri ise oli selline:

ostunimekiri_0002

Kuna teatavasti on vastsündinud beebid riivsaia, muna ja jahuga paneeritult väga maitsvad, siis selle teadmise tõttu võimegi kindalt väita, et Lenna Kuurmaa on rase ja peagi on oodata sünnitust.

1558567782_edbd6f9f15

Raseduse kohta võime öelda veel seda, et:

 • oodata on kaksikuid – kuna Lenna ostis tervelt 6 muna ja kilo jahu
 • sündivate kaksikute isa ei ole Tanel Padar – kuna ostunimekirjast on mahatõmmatud õlud ja sigaretid
 • sündivate kaksikute isa on spordilemb Lembitu Kuuse – kuna ostunimekirjast on mahatõmmatud õlud ja sigaretid

Lisaks saame boonusena teada, et:

 • peatselt on oodata Vanilla Ninja uut hitti – kuna ostunimekirja äärele on sirgeldatud miski mõnus viisijupp ja refrään

Dokumendi audentsust tõestavad:

 • väike kitarr allnurgas
 • dokumendi koostamiseks on kasutatud noodipaberit
 • tavapärased “i” täpid on asendatud rasedatele emadele iseloomulike meeleolukate südamekestega ning happy emoticon:)
 • äranäritud paberinurk – rasedatel on erinevad isud
 • poenimekirja koostajaks on Lenna Kuurmaa ise märkinud – Lenna Kuurmaa “Vanilla Ninja solist ja aasta 2009 seksikaim naine”


13 thoughts on “Lenna Kuurmaa ongi päriselt rase

 1. Mind huvitaks, kuskohast soetas Vanilla Ninja solist ja aasta 2009 seksikaim naine Lenna Kuurma sellise perforeeritud paberi. Tänapäeval ju sellist asja enam kusagil ei müüda….

 2. ebausaldusväärsete allikate teatel töötab ta ema kuskil salajases laboratooriumis ning vahepeal toob sealt üleliigset retronodi koju.

 3. Ärge ajage pläma poemüüa kes selle saatis võis selle ka ise lenna nime lihtsalt sinna alla kirjutada. kuna vaevalt lenna kirjutaks oma nime ja siis alla ka veel 2009 aasta seksikam naine. vaevalt küll.

 4. Ma ei saa aru mida te vingute , peakste ültse õnnelikud olema et eestil on nii hea laulja nagu lenna !
  Ja siis , kui ta ongi rase ? tore ju ja pealegi igal kuulsusel on oma eraelu , pole vaja toppida oma nina igalepoole !!!!!

 5. Anonymous krompas niiviisi – 03/01/2010 | Püsiv linko
  Ma ei saa aru mida te vingute , peakste ültse õnnelikud olema et eestil on nii hea laulja nagu lenna !
  Ja siis , kui ta ongi rase ? tore ju ja pealegi igal kuulsusel on oma eraelu , pole vaja toppida oma nina igalepoole !!!!!
  __________
  HAHAHAAA! See oli nali, eksju :D

 6. Täielik kräpp ju. Ei ole ilus nii kuulsuste üle nalja teha. Mis siis kui Lenna ise selle koha üles leiab? Aluseta kuulujutud in tõeline pask. Miks neid üldse kuskile riputada??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *