Moodne katk: libaheterod!

Viimase kuu jooksul on mitmed noorprouad meiega ühendust võtnud ning emotsionaalselt vihjanud uudsele probleemile Eesti suhtemaastikul. Samuti on meiega kontakteerunud prouad, kes  on antud probleemiga tihedalt kokku puutunud, kui mitte öelda, et lause selle ohvriks langenud, ning selle rüvetava jälje sügavale oma ihhu lubanud (seda sõna otses mõttes).

Edasi pajatleb juba Lebroonika (nimi muudetud, tegelt on Selvika) Tartu Karlova linnaosast (muudetud, tegelt on Supilinna linnaosast):
Olin just poissõbrast lahku läinud ning tundsin end paksu, koleda ning vanamoodselt riietatuna. Istusin Emajõe ääres, imesin siidrit ja mõtlesin enesetapu peale Emajõe jäises sügavuses. Siis hakkas, raisk, külm ning läksin Atlantisesse pittu. Mu pisarais silmad pälvisid ühe noormehe tähelepanu. Too maabus mu juurde, tõstis 2 värvilist naistekokteili lauale ning küsisNoh kullake, mis sulle muret teeb?” Ja nii lihtsalt ma murdusingi. Rääkisin, mis oli juhtunud. Ta kuulas, noogutas, küsis…ja mis kõige tähtsam, ka mõistis mind. Võtsime veel drinke, viskasime nalja meeste üle, rääkisime aluspesust ja brasiilia epilatsioonist. Kui disko lõppes, siis saatis ta mu koju ja kui ma koridoritrepil temaga ebaledes hüvasti jätsin, siis sosistas ta mulle kõrva Ära karda musike, ma olen gei”.
Olin õnnelik! Lõpuks ometi oli mul meessõber, kellega sai arutada, millist woki-panni osta, milline sall sobib milliste sukkide ning et kuidas PMS sujub. Meesõber, kelle juuresolekul sa tundsid end olulise ning tugevana. Meessõber, kes seisis kõrgemal kui madalad loomalikud instinktid, meessõber, kes ei tahtnud seksida.
Meist said parimad sõbrad. Shoppasime koos tunde, vaatasime kinos romantilisi komöödiaid. Õhtul lamasklesime äsjaostetud aluspesus voodis linade vahel, jõime shampus, sõime trühvlikomme, hallitusjuustu muretaignaküpsistega ja vaatasime moeajakirjadest pilte peale.
Kuid ühel õhtul, see kõik muutus…Olime just mõlemad soetanud päevitus-aerosooli. Raadiost tuli Georg Michaeli, ma lebasin alasti voodil, kuni ta seda sädelevat nestet mu ihule pihustas. Järgmine lugu oli Erich Kriegerilt
…ja äkki kõik peatus. Pöörasin pead ning nägin, kuidas mu sõber üleni värises, justkui sisemises võitluses. Ta silmad hägustusid, pilk haakus mu alasti päevitunud kannikatele, puusadele, kannikatele .  Siis selgus pilk ja ta nägu täitus vastikusega. Taas kajas Kriegeri tugev hääl  üle korteri ja tundsin, kuidas mu gei-sõbra käsi üle mu perse sõudis. Aga seekord tundus see kuidagi teistmoodi…väga väga teistmoodi.
Järgmiseks looks oli Tõnis Mäe “Koit”

See pole ainuke lugu, mis meieni jõudnud on. Neid on veel. Kümneid ja kümneid.
vello42 saatis (koostöös OÜ Aravete Rosinakaevandus‘e doteeritava professionaalse gei-pataljoniga) koheselt välja saanud gei-salga ESTGEI 2. Peale mitmeid unetuid öid õnnestuski saladuse jälile saada.

Saage tuttavaks

libaheterod

Libahetero (wikipedia andmetel)
Mütoloogiline või folklooriline isend, kes on võimeline vahetama oma seksuaalset sättumust ning muuta end homeseksuaalsest olendist heteroseksuaalseks. Transformatsiooni seostatakse täiskuuga, maskuliinse rock-tüüpi muusika, mootoriõli, õlu ning küüslauguleibadega.
Libaheterlus levib tavaliselt needuse panemisega,
erinevate kehavedelike vahetamise, bitchslapi ja meigitarvete kaudu.

Tavaline Gruusia libahetero puhkeasendis
Libahetero täiskuuööl seksuaalset suunitlust muutmas.

Meil on tulnud salajast informatsiooni, et just libaheterluse tõttu on rasedusse haigestunud mitmed kuulsused nagu Victoria Beckham ja Alla Pugašova, Eestis staarmeikar Kaia Triisa (nimi muudetud), Luisa Värk (nimi muudetud).

NB! Just enne loo publitseerimist võttis meiega ühendust üks Eesti esi-geisid ning ütles, et libaheterlus on levinud katkuna juba ka Eesti homode sekka. Eile õhtul standardset romantikasuhet harrastades oli ta juhuslikult ümisenud Dimmu Borgiri repertuaari kuuluvat lugu, kui tema partner äkki jäigastus, hullumeelse pilguga talle silma vaatas, drelli otsa kinnitatud piimaviineri maha viskas, talle massiivselt lõuga sõitis ning end rõdule lukustas.
Ainult ansambel Terminaatori “Juulikuu lumi” suutis partneri maha rahustada…

2 thoughts on “Moodne katk: libaheterod!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *