Pressiteade: Vello42 ka Facebook’is

Vello42‘l on üliheameel teavitada, et nüüdsest oleme katsutavad ka Facebook’is!

Idee turundada end alternatiivsetes kanalites tungis meeltesse vahetult enne jõule kui kuulasime mitmeid internetiturundusega seotud podcaste, striime ning lugesime internetist kõvade tegijate blogisid. Järgmiseks sammuks saigi eriti võimeka ärianalüüsi grupi kokkupanek, millele koheselt järgnes tiimbuilding Viimsi spa’s, kus õppisime tundma üksteise tugevusi, nõrkusi, eelistusi ning suundumisi. Siis järgnes loominguline sessioon ühes pealinna eksklusiivses lounge’s, kus kallite läptop-tüüpi arvutite taga lamaskledes viisime läbi eriti loovaid brainstormingu-tüüpi miitinguid, mille käigus ohtralt defineerisime business case’e, business requirement’e, business rule ning lahistasime mojito‘sid ning latte‘sid

Tulemus oli ausalt öeldes ootamatult vapustavad. Juba viieteistkümnenda päeva õhtuks olid olemas peamised ärinõuded:

  • Momendil on vello42.com külastatavus 450000 unikaalset külastust päevas (Google Analüütiks on rikkis ja ei näita neid kõiki). Eesmärk on tõsta seda 10% päeva lõikes.
  • Trügida tunnustatud veebikuulsuste ritta, kõrvuti Arnold Oksmaa, Hannah’i ning aevastava pandaga.
  • Pakkuda oma lugejatele reaalaja onlainis mõnu ming mõnureid ning sellega tõsta vello42‘st sõltuvuses olevate persoonide arvu 45%
  • Manipuleerida sõltvuses olevate persoonidega, luua nende baasil eraarmee ning vallutada Tommi Grill, Toiduplats ning Pärnu Rääma Põhikool ning kuulutada seal välja Vello Keisririik.

Operatiivselt palkasime ka Eesti IT tipptegijad, kes said hakkama lausa imega, sest 3 nädalat ning 1.75 miljonit krooni hiljem lansseerisimegi vello42 Facebook‘i konto:

Vello Nelikendkaks

Ära ole pidur ja lisa meid oma sõbraks juba täna!

Ära ole sidur ja tsäti meiega juba täna!
4 thoughts on “Pressiteade: Vello42 ka Facebook’is

  1. palusin Vello endale sõbraks, mille peale vastas FB ‘use prostate’ … :(

    kõigile ütled nii vä?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *