Salajase boliidi päritolu paljastatud!!!

Eelmine nädal Eesti meediamaastiku giga-hitt oli üks kena boliidi-jurakas, mis ootamatult Eesti õhuruumi saabus, suure kõminaga üle Mustla paugutas, kiirelt kohalikus baaris 200g konni tegi ning siis teadmata suunas edasi kõmmutas (pikemalt loe: http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=96173).

Suurem osa professionaalseid žurnaliste treisid kiirelt uudisenupukese valmis ning kohutavat ignorantsust üles näidates hülgasid salapärase juhtumuse edasise uurimise. Arvatavasti seepärast, et juhtum leidis aset piirkonnas, kus elavad ainult Bocki-joobes zombied, kohas kus puuduvad Statoili bensukad, kohas kus öösiti hulguvad libahundid ning läti õpetajana Inga Kraština.

Õnneks ei sülitanud vello42 oma lugejatele näkku, silma, taskusse või kõrva ning saabus operatiivselt sündmuskohale. Kohapeal õnnestus luua kontakt kohaliku külanõukogu esimene härra Kannileid Vilupilduriga. Selgus, et Kannileid ei usu boliidi-teooriasse. Nimelt oli ta vene-ajal aega teeninud Kagu-Rupinski radaripolgus ning sadu, kui mitte tuhandeid boliide monitoorinud. See “boliid” oli aga käitunud täiesti erinevalt.

Kannileid Vilupilduril oli kõõlunud avatud aknal, transistorraadio mänginud mahedat StartFM’i diskotümpsu. “Boliid” oli too saabunud kirdest, lennanud üle maja.  Mõne aja pärast aga tagasi lennanud. Siis maja kohale seisma jäänud ning ümber oma telje pöörlema hakanud, nagu breiktantsu windmill-sooritus. Seejärel hakkas huvitavalt väänlema ning showtantsu liigutusi tegema. Kannileid jahmus, tegi Kodak-tüüpi digifotoaparaadiga paar fotot, kuid aknast väljaküünitades pillas transistorraadio maha katki. Vaikuse saabudes oli “boliid” otsivalt ümber oma telje keerelnud, kurvalt kehitanud ning Läti poole edasi kulgenud.

Kiire vägivalla teel omastasime Kannileidu külmkapist Kodaki digitaalse fotoaparaadi, milles olid jäädvustused ülelendavast “boliidist”.

meteor
Foto: internett

Hiljuti vello42 liitunud digigeenius Viljo Lont viis läbi kiire analüüsi ning tulemus oli malbelt öeldes jahmatav:

meteor_1
Foto: Internet+tuuning

See oli pidukuues kuulus showmees ja showtantsija härra Leo Täht.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *