Strippar Marco sisenes kinnisvaraärisse!!!

Täna hommikul jõudis meie uudistetoimetusse salajane info, et strippar Marco Tasane on otsustanud strippamise kõrvalt alustada massiivset invansiooni  kinnisvaraärisse, et leida lisaks uusi ja põnevaid väljakutseid ning raha. Palju raha.

Foto: Sloleht
Foto: Sloleht

Majade ehitamisel on kasutatud käepäraseid materjale. Nii on näiteks Marco projekteerinud majade tugitaladeks stripipostid, mis ta kunagi aastaid tagasi, purjus peaga, ühest Poola internetipoest  tellis… 1000 tükki. Katus on valmistatud korduvkasutatud kõrgekvaliteedilisest Õhtulehe ja Kroonika klantspaberist, mis ei karda ei tuld ega vett. Vundamendiks on Marco enda visiitkaardid, mida tal on tonnide kaupa üle jäänud.  Niimoodi säästlikult kombineerides on majad väga keskkonnasõbralikud ökoehitised.

Koos sellise infoga lekkisid meile loomulikult ka majade prototüüpide tehnilised joonised:

Marco-1

Tegu on suvilaga või siis soojemasse kliimasse sobiva eluasemega, kuna puudub kütte – ja drenaažisüsteem.

3D visualisatsioon: Pixar Studios
3D visualisatsioon: Pixar Studios

Marco-2/Marco-3

Tegu on juba tõsise, meie muutlikku kliimasse sobiva majaga, millele on lisatud köetav post ja põrandale drenaažisüsteem, et juhtida ära liigne niiskus, mis tekib kütteperioodil soojas toas stripates.

Hetkel on ühele majale juba eeltellimus esitatud ning selle on teinud kuulus sõprade kolmik  Shaumyan-Galetin-Kask ehk kuldne kolmik ehk tipugrupp (nagu mõnendes allikates on neid nimetatud). Nemad on tellinud Marcolt erilahendusega maja, koodnimega Marco-3, mis on oma olemuselt ridaelamu.  Mõningatel andmetel köetavaid poste ridaelamusse ei paigaldata, kuna neil pidavat seal niigi kuum olema. Siiski on nad palunud põrandasse uuristada topelt drenaažisüsteemi.

marco_2
3D visualisatsioon: Pixar Studios

3 thoughts on “Strippar Marco sisenes kinnisvaraärisse!!!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *