Suusakoondise koletuslik saladus paljastatud!!!

Viimasel ajal on sagenenud rünnakud Eesti olümpiasangari ning kõigi suuskur -ja tõukurinimeste ning kepimeeste eeskuju Andrus Veerpalu pihta. Välismaise ajakirjanduse andmetel  on ta olnud tihe külaline Austria intiimses mägikülakeses, kus onnis number 8 on talle erinevatesse kehapiirkondadesse süstitud suures kogustes banaanimahla, süütute punapäiste neitsite nibudest pressitud võluverd ning Rimi poeketist pärit rosoljet. Suusatiimi hall kardinal Alaver ajab kohalikust meedias kõik süüdistused tagasi, kuid siiski häirib tuhandeid Eesti inimesi, lapsi ja ka naisi, et kas nendel kurjadel juttudel on ka mingit põhja all.

vello42 võttis vastu otsuse trotsida kallutatud laiatarbe-arvamust Eesti suusarühmituse süütuse kohta ning sooritas sitaks põhjaliku analüüsi. Nagu juba meie uuringurühmale kohane, siis tulemused olid kohutavalt hirmsad ning kahjuks ka müütipurustavad.

Peale esimeste kahtluse avaldamist väljamaa pävalehtedes võttis uurimistiim A. Veerpalu ning M. Alaveri väga tugevalt luubi alla. Täiesti ootamult aga langes fookus hoopis M. Alaverile – nimelt leiti Postimehes avaldatud järgmine pilt. Kui puuduks teadmine, et mainitud kodanik on Eesti suusakoondise peatreener M. Alaveriga ning taust oleks veidi hämaram, siis esimeseks arvamuseks oleks, et tegemist on väga verejanulise olendiga kuskilt süngetest Transilvaania kaljulossidest.

alaver1
Foto: Postimees

Igaks juhuks kammis uurimistiim läbi kõik teadolevad dokumentaalfilmid verejanulistest vampiiridest, libahuntidest ja koerakoonlastest ning siis saabus jahmatus.

Jahmatuse põhjustas 2008 aasta dokumentaalfilm “Allilm, koerpoiste tõus” (Underworld: Rise of the Lycans ), kus räägitakse kaunist pere-idüllist Kagu-Rumeenia mägimaastikul. Peaosas on privaatkoopas elav sadistlik krahv Matthias A. Le Veri, kelle hobiks on koerpoiste kloonimine, üleskasvatamine koerakoonlasteks ning siis nendest era-armee koostamine, et pidada katkematuid veriseid lahinguid naabermäe otsas elava vene tsaariperekonna järglase P. Ohlakovskiga.

alaver3
Foto: Internett

Kiire fotovõrdlus andis giga-ootamatu tulemuse. Eesti suusameeskonna peatreener M. Alaver on äravahetamiseni sarnane Kagu-Rumeenia sünge valitsejaga:

Foto: Eesti Suusaliit
Foto: Eesti Suusaliit + kerge analüüs

Kuri aimdus tabas uurimisgruppi. Kas tõesti on meie olümpiasangar ning ülejäänud Otepää suusasangarid sattunud südametu despoodi hirmuvalitsuse alla? Dokumentaalfilmi edasi vaadates aga uued koletud üksikasjad. Stseenis, kus Matthias A. Le Veri sammub rõõmsas elevuses ukse poole, et tervitada oma Londoni lenniku pealt saabunud tütart Semfira Ignalina A. Le Veri , kes õpib Oxfordis 3ndal kursusel interneti-turundust, satub kaamerasse krahvi truu käsilane, ebainimliku jõu ja vastupidavusega koerakoonlane Andrei. Imelikul kombel kannab aga too Torino olümpiamängude ametlikku spordijopet, millel olev number ühtib Andrus Veerpalu omaga. Kas taustal olevad numbrita mehed on ka äkki Raul Olle ja Kaspar Kokk?

Foto: Internett
Foto: Internett + kerge analüüs

Operatiivselt võeti nüüd erakordselt suure luubi alla olümpiasangar A. Veerpalu stardid ning millisekund-millisekund haaval analüüsiti videopilti. Hindamatut abi andis kuulus spordilemb Lembitu Kuuse, kelle erakordselt terav silm tabas ka järgneva detaili. Ühel pikal laskumisel oli ühelt mitteametlikult videolindilt näha, kuidas suuskuri istmiku-piirkonnast sopistus välja karvane sabalaadne moodustis, mis küljelt-küljele liikudes suuskuri keha stabiliseeris ning hoogu sellise jõuga juurde tõukas, nii et suuskur ühes varjatud kurvis hoopistükkis õhku tõusis ning saba plagisedes kaselatvade vahele kadus. Kahtlustäratav on ka asjaolu, et ametlikel lintidel sellist tegevust ei leia.

Foto: Internett
Foto: www.nationmaster.com + kerge analüüs

Need andmed annavad tõestust, et kuigi väljamee meedia teated A. Veerpalu dopingupruukimisest on arvatavasti valed, siis tegelikkuses on olukord märksa koledam. Tume krahv on arvatavasti väsinud igapäevastest veristest lahingutest Kagu-Rumeenias ning otsib uusi väljakutseid mujal. Ja mis võikski olla rohkem naudingut-pakkuv kui olla Otepääl Eesti suusakoondise treener, eriti kui oma olulisemaks treenitavateks on elujõuline koerakoonlane Andrei. Kas ideaalse suuskuri kloonimine ja kasutamine käib dopingu alla, sellele oskavad vastata vaid Suusaliidu president Toomas Savi ning dopingu-guru Mihkel Mardna.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Eksklusiivne lisapilt:

Krahv Matthias A. Le Veri (Mati Alaver) võitlemas oma iidse rivaali P. Ohlakovskiga (eestis tuntud ka A. Pohlaku nime all), selgitamaks välja, et kumb saab kohaliku Kagu-Rumeenia omavalitsuse käest dotatsiooni uue aurujõul töötava isesõitva saani ostmiseks.

Foto: Internett
Foto: Internett

9 thoughts on “Suusakoondise koletuslik saladus paljastatud!!!

  1. Pingback: pligg.com
  2. Mida veeel??? Haiged inimesed, muuud pole teha kui lollusi välja mõelda??
    Suur soovitus teile – vaadake vähem selliseid filme , siis kujutate endale ka vähem ette asju !!!!

  3. Vello, Sa oled idikas – Sa oled samas katlas minu jaoks koos P.Ahvi ja K.Ochiga… :(

  4. kagu-rumeenias asub doonau delta, transilvaania on ikka kesk- ja loode-rumeenia…

  5. See, mis kirjas Alaveri ja Veerpalu kohta, on tõsi, mis tõsi! Seda siis tähendaski minu eilaöösine rahutu uni ja visklemine. Mina ei välistaks praegu käival uurimisel ühtegi fakti, mis aga on hirmsad…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *