Tallinnast leiti sügav auk!

Alles see oli kui Tallinnas avastati inimesi sööv porilomp (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=349459), kes neelas alla lapse, tema ema ning kolm prügikonteinerit. Ainult viie vapra mees-soost kaaslinlase operatiivne sekkumine päästis prügikonteinerid, laps ning ema mäluti operatiivselt suht peeneks ning seediti ära. Lapse ning naise omanik Kiljo S. sai lombi omanikult hüvituseks vaba pääsme spaasse ning tema kiirkommentaar oli: “No kunagi peab ju ikka vedama ka!”

Täna aga saabus vello42 teade, et Laagris asuva Gonsiori tänava lõpust on leitud sügav auk. Hüsteeriline nais-soost proua, kes augu avastas, teatas faksis: “Olin just jõudnud tänavale, kui kuulsin teravat kratsimisele sarnanevat heli. Vaatasin ringi ning nägin eemal auku, sügavat auku.  Ehmatusega märkasin, kuidas hommikusel rasvapõletus-ringil olev lasteaiarühm täies koosseisus sügava augu ohvriks langes…ja…böööäääääääääää….bööööäääääääää”

Foto: Internaat
Foto: Internaat

Kohalejõudes selgus, et auk on tõesti sügav. vello42 reporter lasi ennast augul sügada nii kaenla alt, reiest kui ja kubemest. Resultaadid olid täiesti rahuldavad.

Augu omanik, Laagri linnaosavalituses ülemvalitseja härra Rauno Pehka ütles, et sügav auk renditi Leedu firmalt “Augauskas” vähempakkumise korras ning on eelkõige mõeldud invaliididele, fätsodele ning laiskadele, kes ei saa/ulata/viitsi end ise sügada. Pilootprojekt kestab 2 kuud ning peale seda otsustatakse, kas sügav auk ostetakse välja või mitte.


6 thoughts on “Tallinnast leiti sügav auk!

  1. ilmselgelt on see jamps mis sealt välja kaevatud on-veetud Lõuna Eestisse kus mäletatatvasti avastati peenisekujuline mägi.

  2. tundub, et tegemist on mingi maa-aluse tsiviliatsiooniga, kes otsivad kontakti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *