Vahistati Max Kaur – kasiinovastasuse sõltlane

Kindlatel, kuid kinnitamata, põhimõtteliselt suhteliset õigetel andmetel külastas maailma kuulsaim kasiinovastasuse sõltlane Max Kaur üleeile Balti Jaamas asuvat City kasiinot ning veetis seal aega umbes 1,5 minutit.

Kasiino poolt politseile ja vello42.com‘ile avalikustatud andmetest nähtub, et Max kuritahtlikult sisestas hasartmänguaparaatidesse võltsitud 1 kroonised münte, mida ta oli kavalalt ning oskuslikult CD  plaatidest verminud.

Võltsitud 1 kroonine münt
Max Kauri rahakotist leitud võltsimistunnustega 1 kroonine münt

Kui kasiinopersonal Max’i tegevuse avastas ja teda korrale kutsus, üritas Max trammiga sündmuspaigalt põgeneda, kuid tegi valearvestuse ja trammi asemel sisenes hoopis ühte sukkpükste ja redistega kauplevasse müügikioskisse, kust siis kohale saabunud politsei-ekipaaž ta paari peatuse järel juba ka kinni nabis.

Politseis ütlusi andes selgus, et tegu olnud ühe järjekordse kõrgpilotaaži valdkonda kuuluva protest/sabotaaž-aktsiooniga. Oma tegu Max ei kahetsenud, kuid lisas mõtlikult nuuksudes, et tulevikus õpib ta kindlasti kõiki ratastega sarvilisi pildi pealt ja ilmsi ära tundma.

Kuuldes, et vello42.com teeb temast positiivse ja kasiinovastasust toetava ultra-paukuudise, saatis ta meile loo juurde panemiseks järgneva jõulise foto:

Max Kaur - moodne ristirüütel ja modell. Pilt: elu24.ee
Max Kaur - moodne ristirüütel ja meesmodell. Pilt: maxkaur.blogspot.com

Kuna Max viibib veel hetkel ülekohtuselt vahi all, siis tema kiiremaks vabanemiseks on käivitatud surve-aktsioon ” Räpime Max’i vabaks”. Siinkohal üks näide ja ootame aktiivset kampaaniast osavõttu ning järgitegemist!!!:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *