Veerpalu, mis toimub?

Kohe kohe on algamas kauges eestlaste kantsis Kanadas, Vancouveri linnakeses, järjekordsed taliolümpianängud. Meie suurlootused on mitmeid aastaid järjest kõvasti trenni teinud, treenerid on kõvasti õpetussõnu jaganud, suusameistrid on kõvasti suuski meisterdanud ning määrdemehed on kõvasti igasugu asju määrinud. Ajalehed ning meediaväljaanded on pungil reportaaže, ülevaateid ning pilte meie sportlastest ning nende kaaskondlastest…

…Ja just ühest sellisest pildist saigi alguses selle sajandi suurim paljastus!

Sloleht avaldas 3ndal veebruaril pildi Angela Veerpalust, kes räägib, kuimitu pesumasinat ta on suutnud katki teha.

Angela jälgib, kuidas pesumasin kodus rikneb

Pilt on kena, kuid mingil põhjusel puges südamesse deja vu tunne. Kuna eelmised olukorrad (vt. http://www.vello42.com/?p=1401) on näidanud, et alati tasub oma intuitsiooni uskuda, siis võtsime ühendust Gruusia Riikliku Pilditöötlusministeeriumiga ning saime kokkuleppe kasutada nende salajastes katakombidest asuvat visuaalanalüsaatori võimetega inimkompuutrit koodnimega Giorgi (mängis kunagi ka Rocki korvpallitiimis, kuid peale pallide eemaldmist läks vanemate rõõmuks ikkagi põhikooli tagasi).

Peale mitmepäevast väsitavat analüüsi selgus, et deja vu oli täiesti õigustatud! Griorgi hindast sarnasust 87%, suusamütsi lisamine tõstis seda aga veelgi, lähendes 98%.

Kas Angela Veerpalu on tegelikult Ingrid Rüütel? Või vastupidi? Või on tegemist ühemunakaksikutega, kelle sündide vahele on jäänud aastakümneid?

Anglea vs. Ingrid

Küsimused jäid õhku ning pinge tõusis. Pooled vello42‘e toimetusest minestasid ning läksid haiguslehele. Kuid uuriv ajakirjandus ei peatnud. Jätkus intensiivne töö. Süvenedes Angela ja Ingridi geneetilistesse detailidesse, sugupuudesse ning sotsiaalvõrgustikesse, leidsime järjekordse ehmatava sarnasuse Angela ning Ingridi abikaasade vahel!

See oli juba vägagi kahtlusttekitav. Kaks perekonda, kaks naist, kaks meest, meeletu sarnasus. Pluss veel tõsiasi, et puuduvad pildilised tõendid, kus Veerpalud ja Rüütlid on korraga sama pildi peal.

Sellest piisas, et alustada massiivset monitoorimiskampaaniat. Hommikul vara Anduse maja ümber luurates tabasimegi ta kuuri taga suusakeppi poleerimas. Operatiivselt tehtud paparazzi-pilt näitab midagi uskumatut!!!

Vasakul: Andrus Veerpalu, paremal Arnold Rüütel

Mis toimub?

Jääge kuuldele, vello42 ei jäta asja niisama!

5 thoughts on “Veerpalu, mis toimub?

  1. Pingback: digg.ee
  2. Kõigi eelduste kohaselt on kõnealuse riigisaladuse vardjaiks perekond Sõnajalad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *