Vello42′e avalik vabandus FHM’i ja Liliti jms tegijate ees

Saabudes tagasi imekaunilt puhkuselt, tabas meid ootamatult külm dush – Ajakirjade FHM, Lilit, GEO ja Joy omanikfirmad otsustasid oma Eesti tütarettevõtted maksejõuetuks kuulutada.

Nimelt teatas Läti firmade SIA I&L Publishing ja SIA Izdevnieciba LILITA Z juhatuse liikme Aivars Rudzinskise nimel Jaanika Käärst, et “Üldine majanduslik olukord, suur reklaamituru kokkukukkumine ja ebaselgus lähituleviku ees on peamised põhjused, miks selline otsus tehti” (http://www.elu24.ee/?id=140465)

Kinnitamata andmetel oli üheks peamiseks põhjuseks uue giga-portaali vello42‘e agressiivne esilekerkimine ja  nende üli-professionaalne majandamise -ning reklaamipoliitika, mis lihtsalt väetima konkurendi töötahte robustselt pooleks purustas. Sellises agoonias väänlesid mainitud ajakirjad üsna tükk aega, kuid viimaseks piisaks kannatusteahelasse sai vello42‘e jõuline sisenemine paljaid naisi presenteerivasse turusegmenti.

Seega, palun vastu võtta vello42‘e siirad vabandused, et me nii lahedad ja targad oleme. Konkurentide, isegi väetikeste, hääbumine ja kadumine on alati kurb sündmus ja tuletab meelde, kui kaduv ja ajutine kõik see maailma pask on.

FHM, sa olid parim! Enne vello42 tulekut tõid meie ellu palju sära ja silikooni, ontlikult paljaid prouasid ning rõvedaid nalju. Respekta!

1218018320
Foto: Internet

NB! FHM paljad prouad – olete oodatud proovipildistamisele, proovivestlusele ja ka vereproovile vello42 toimetuses. Detailid varsti ja täpsemalt.

4 thoughts on “Vello42′e avalik vabandus FHM’i ja Liliti jms tegijate ees

  1. Jah, katsuge end edaspidi veidi ohjeldada, muidu võib juhtuda, et netiporri pakkujad ajavad kah käpad püsti ja panevad poe kinni. Siis oleme kõik kuival ju :)

  2. Jep, pannakse netiporr kinni, siis oleme sunnitud, oh õudu, pärisinimeste poole pöörduma. :D

  3. hea äri-idee.
    paljud porno-huvilised naised tulevad taas tänavatele. vello on muidugi juba ootamas…a müüb neile kondoome, spiraale ning äädikat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *