Vello42 suvepuhkus ammendatud! Töö ootab!

Jah, taaskord on järjekordne suvi otsa saanud, ujumispüksid ning valge maika ribadeks kantud ning tõmmukspäevitunud Vello istub mugavas kontoritoolis, moodne must lips mingil põhjusel otsapidi laual aurava cappuchino sees. Täpsuse huvides peab muidugi mainima, et lips on Vello ainuke kehakate, kuna a) keegi jobu on konditsioneeri puldi ära peitnud ja b) vastu nahka hõõrduv paljas nahk annab üsna seksika tundmuse, mis kompenseerib oluliste erutuslike puhke-elementide nagu: bikiinid, õlu viinaga, naisteplaaž, ööklubi Bravo, ööklubi Bravo peldik, bikiinid ööklubi Bravo peldikus ning barankad, puudumise.

Peale selle sissejuhatuse lugemist te kindlasti juba mõtlete: “Jess, Velts on tagasi, küll nüüd hakkab tulema igasugu pikantselt mahlakaid lugusid ja hui ma viitsin nüüd oma põhitööd teha, parem surfin siin blortaalis ning Facebookis ja loen lahedalt mõnnasid mõnur-tooteid”. Kahjuks aga eksite ja seda nii mahukal viisil, et selle kirjeldamiseks puuduvad sõnad, terminid ning ka piktogrammid. Võibolla ainult Shakespeare või Kristjan Jaak Peterson suudaksid seda äkki kuidagimoodi värsi-viisil väljendada.

Asi seisneb nimelt selles, et kogu loovmaterjal kulus  suvepuhkuse ajal ära, sest see kõik  läks romantiliste situatsioonide tekitamise, arendamise, haldamise ning realiseerimise peale. Ei ole lihtne ööklubis, biitsil või väliterrassil otseturundus-starteegiaid genereerida, järgmisel päeval kliendisuhteid hallata ning hiljem projekt õnneliku lõpuni viia, nii et klient maksimaalselt rahuldatud saaks. Asja teeb keerulisemaks ka projektide paralleelsus, mis nõuab vägagi loovat lähenemist, et projektid ei kattuks ning omavahel ei takerduks.

Kuna aga blortaal tahab tegemist, raha teenimist ning kilp konna, siis oleme eesolevaks kvartaliks Vello42‘e jaoks paika pannud uudse lähenemise. Selle märksõnadeks on:

Operatiivsed uudised, süva-analüüsid, hingematvad loodusfotod

ja

Tõsidus+Professionaalsus+Hoolivus

Igasugune tilulu nagu TOP10, horoskoobid, paljad naised ning Youtube’i videod on out! Samuti emotsioonidel põhinevad positused seksist, suhetest ning karburaatoritest. Pikemas persepektiivis on plaan hakata võistlema selliste brožhuuridega nagu:

– Äripäev
– Looming
– Eesti Naine
– Täheke
– Proceedings of the Estonian Academy of Sciences. Engineering

Palju Edu Meile!

Ja nüüd ka visuaalmaterjali uuest lähenemisest:

Korrektsed ülikonnad, seitel ning heatahtlik naeratus ka jobude suunas!

Miljondollaridiili teinud Kundast pärit Uuno naeratab meile objektiivi ning kohe-kohe kutsub vello42’e naisreporteri oma korterisse, et talle oma kallist kella näidata.

vello42 “Hõrenevate Juuspeade” vennaskonna üritust kajastamas.

vello42 naisreporter internetist feminismialast know-howd omandamas. Taustal tolgendav kodanik omandab ka know-how’d.

Vanakooli projektijuht kasutamas usaldusväärset Exceli eelkäijat:

Internatsionaalsus ja sallivus. Me ei tee nalja igasuguste ninjade ning muude ülikonnas makaakide üle, me kohtleme neid võrdsena!

Strateegiakoosolek oli üliedukas, sest kallis pudelivesi on joodud ning whiteboard on ka üle keskmise triibuline!

2 thoughts on “Vello42 suvepuhkus ammendatud! Töö ootab!

  1. Ajee tõsi ta on, projektijuhid peaks rohkem piitsutama, muidu ei viitsi tööd teha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *