Vello42 tutvustab: Viljo Lont

Vello42l on üliheameelne tunne teid teavitada, et meile on saabunud esimene kaastöö!!!

Nimelt leidsime ühel varasel pealelõunakutunnil postkastist kirja kodanik härra Viljo Lont’ilt:

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Tere armas Vello42,

Mina olen Viljo Lont, 24 aastane Harjumaa noormees. Iseloomult olen väga edaspüüdlik, innovaatiline ning väga-väga hea huumorisoonega, kusjuures ka suurepärase kehaga. Ema ja tema sõbrannad on öelnud (kui ma olen neile tantsinud ja huumoriga rikastatud meelelahutust pakkunud), et minust võiks vabalt saada edukas showmees nagu strippar-härrad Marco ning Gabriel või Margus Lepa.

Kuid mina soovin midagi enamat. Olen pikalt tegelenud kaunite kunstidega, vidjo-kunsti, vigur-treimise, joonistamise ning veidi ka veebidisainiga, kuid seda ainult omale nö. sahtlisse. Sügisel plaanin minna Tallinna Ülikooli imagoloogiat, kunstiõpetust või IT´d õppima. Seetõttu tunnen, et tahaks oma andeid teisetega (laiema auditooriumiga kui mu ema ja ta sõbrannad) jagada ning veidi reaalse kõrg-intelligentsi ning eliit-meedia õhku nuusutada. Saatsin oma CV’d mitmetele Eesti tipptoimetustele (Kroonika, toptop.ee, lass24.ee, Maaja ning Silver Meikari blogile), kuid kahjuks pole nad mulle vastanud.

Õnneks avastasin teie modernse veebikodu ning sealkohal pakuks oma kaastöid illustratsioonide, vidjo-taieste ja muu kunstialase know-how asjus. Vastutasuks sooviks saada mõned tunnid internetis ning võimalust printida/skännida (oma tulevase loomingu hüvanguks).

Mis arvate?

Parimate soovidega,
Viljo Lont
Tallinn, Gonsiori tn. Harjumaa

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

No mis me ikka arvame. Kuna kodanik Viljo Lomp’i kirjal oli ka üks pilt kirjamanusena kaasas, siis avaldame selle siinkohal:koomiks2

Aga nüüd laseme me teil, kallid lugejad, otsustada:

Mis me peaks Viljo Lont'iga peale hakkama?

View Results

Loading ... Loading ...

One thought on “Vello42 tutvustab: Viljo Lont

  1. Inimestele tuleb ikka võimalus anda..
    Ja nii hästi joonistab ka veel :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *