Reklaamist ja muust erutavast vello42’s

veltsi_lehvitabKuna väga paljud suured, väga suured, hiiglaslikud ning ka tillukused ning veeltillukesemad firmad, kompaniid, korporatsioonid ning finantsasutused on hakanud vello42‘le liiga tihti kirjutama ning meie innovatiivse reklaamipoliitika kohta igast lollakaid küsimusi esitama, siis käesolevaga selgitame kõigile asjast huvitatud 1. leveli turundusgurudele asja poindi populaarteaduslikul ning ka neile arusaadaval viisil lahti (sellest kuidas meist paugust 6nda leveli turundusgurud said, sellest juba varsti Sisuka stoori rubriigis).

(nunnu energiline meeshääl algab)

Kuna Eestis, Lätis, Hiinas, Kilimandžaaros ja mujalgi Euroopas aset leidmas väga kole, paha ning nõmekas majanduslangus, siis iga poe, kaubamaja, butiigi ning õlleka omanik peab endalt küsima, et mida peenet paska pean ma genereerima, et ma korteri-, auto -ning mõnekuulsajakallirestoranilõunasöögi liisingut jõuaks edasi maksta. Üks vaieldamatult geniaalseim finantshööritus oleks kindlasti kokkuhoid reklaaminduse pealt. Kuid kas see on hea idee? Vist mitte…sest ilma reklaamita ei tule ka klient…kui mitte just…Mis on siis õige vastus?

Vastus on Jah, kui te asute kasutama vello42‘e turundusgurude väljatöötatud ning igast patentidega patenteeritud originaalekstreemalset megasäästureklaamipaketti koondnimega Konserv ja tellis™®

Tegemist on giga-innovaatilise lähenemisega, kus garanteeritult ülilaiale auditooriumile* pakutud reklaami eest saab tasuda natuuras.

Maksevahendina on kasutatavad Toiduained (leib, sai, moos, vorst, poolfabrikaadid, kalapulgad, konservid), Joogiained (alkohol, Kellukese limonaad, Tarhunn, Buratiino limonaad), Mittetoitvad ained (tellised, kipsplaat, parkett, servatud lauad,  hügieenisidemed, huulepulgad, odekolonnid, paberossi, jalgrattad). Samuti on täiesti normaalne pakkuda Teenuseid (3h tundi pubis, paintball, massash, autoremont, günekoloogia jne.).

Ühesõnaga, teie poolt Nodi, meie poolt reklaam ülilaiale auditooriumile*

Kui ei leidnud omale endale sobivat Nodi, siis võta julgelt ühendust vello@vello42.com. Teeme väikse konsulli ja leiame kõiki pooli rahuldava lahenduse. Meie reklaamipindade ning reklaamivõimaluste kirjelduse leiab siit: http://www.vello42.com/?page_id=8

(nunnu energiline meeshääl lõpetab, köhib 2 korda ning läheb peldikusse, kust on kuulda kõlavat peeretust ja ohtrat lörinat.  Siis tulevad Star-Treki kosmosehääled, mis aeglaselt sumbuvad… )

Garanteeritult ülilai auditoorium*
Vähemalt 2 unikaalset külastust päevas
Vähemalt 100 klikki päevas (ei viitsi rohkem ise klikkida)
Olenevalt sihtgrupist kleebime plankudele ning bussiootepaviljonidele ka
Olenevalt sihtgrupist graveerime kiilkirjas telliskiviseintele ning kratsime avalikesse käimlatesse.

19 thoughts on “Reklaamist ja muust erutavast vello42’s

 1. kas see tähendab, et kui ma teile viinereid toon, siis teete minust esikaaneloo?

 2. olenevalt kiitmisastmest ning eneseuhkuse kõditumise kvoodist kõigub võimalik lihasaak 1e viineri ning 2 varda shaslõki vahel.

 3. :D Shashlõkki tahaks küll, krt. Aga ma veel uurin, ehk keegi pakub rohkem. :D Tahaks viite shashlõkivarrast (koos shashlõkiga), kahte kiivitarretist ja laksu ka.

 4. Ma tahakski üle Vello. :D
  Seepärast mõtlengi, et kui painduv ta on… kas suudab üle iseenda mulle süüa pakkuda.

 5. Viimasel ajal ( kevad vist hakkab mõjuma ) mõtlen, miks ei ole siin ometi ühtegi ilusat lugu.
  Sellist, mis kevadega hästi kokku sobiks.

  Või pole Vello üldse romantiline?

 6. vello on üks romantilisemaid mehi maailmas, võibolla ka eestis. võtame sinu mure lähema uurimise alla ning ole valmis üllatuma.

 7. aga Vello, kuidas oleks portsu vanade fhm-idega või ühe mõnusa koduse praega? Mis selle eest saaks?

 8. noooo krt, selle eest saab suht kõike. Oleneb aint, kas kaaned on veel FHM’idel küljes ning kas praes on vähemalt 300g punast liha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *