Urban-kevadekuulutaja ehk veenev suve-indikaator

Eile juhtus see, mida olin pikalt oodanud – saabus kevad! Kohe selline mõnus soe tunne voolas südamesse, jalg hakkas vaikselt popimaid tantsusamme laduma ning tänav kattus kirka säraga, mille allikaks on mu kena raseeritud lõua sees paiknev naerusuu.

Kevade saabumise moment on iga inimese jaoks personaalne. Ühe jaoks algab kevad siis, kui ta näeb esimest kuldnokka või liblikat, teisel garaažist mootorrattast välja lükates, kolmanda puhul paneelelamu aknalaual tomaaditaimi istutades või hoopis metsas lõhnavate lehepungade vahel esimest murupissi väljutades.
Ja ega ka Vello pole erand. Minu jaoks algab kevad siis, kui märkan esimest kena tagundriga prouas-isendit, kes kannab valgeid liibuvaid pükse, millest läbikumavad stringeeritud trussikud on malbelt pringi perse vahele peitunud.

Ja just selline vaatepilt mind eile tabaski!

Kuna vanadel eestlastel oli komme liblika värvi järgi eesolevat suve ennustada, siis on samasuguse kontseptsiooniga välja tulnud ka Vello. Aastatepikkuse kogemuse, keerulise statistilise analüüsi ning naistepesu poodide külastamise tulemusene on tekkinud hoomamatult täpne suve-ennustus:

Tseki perset ning vaata, mis suvi sulle toob!

Ehk siis, ole tähelepanelik ning vaata, milline valgesse püksi kängitsetud stringistud peputi sulle esimesena silma hakkab. Siis vali altpoolt kõige sarnasem pilt ning voilaaa, suvi sisu on teada!

String-püks nr. 1 – tavaline suvi

String-püks nr. 2 – intellektuaalne suvi

String-püks nr. 3 – mahlakas suvi

String-püks nr. 4 – mmmmeelas suvi

String-püks nr. 5 – topeltkuum suvi

String-püks nr. 5 – Jackpot suvi!

String-püks nr. 6 – kibemagus suvi

String-püks nr. 7 – veider suvi

String-püks nr. 8 – perses suvi

Kui soovid detailsemat suve-ennestust, siis saada meile nähtud persest pilt:

vello@vello42.com


Tags: , , ,

3 Krommentaarid

 1. Anonymous krompas niiviisi - 10/05/2010 | Püsiv linko

  tra, pekid.

 2. Arkadi Zuk krompas niiviisi - 11/05/2010 | Püsiv linko

  Et suvi ei läheks persse, siis ma nii ootasin ka seda pilti http://www.yourfunnystuff.com/wp-content/uploads/2009/01/flies-on-a-womans-butt.jpg

  mida aga ei tulnud, seda ei ole ka põhjust oodata.

  valimisteks valmistudes

  teie

  A

 3. vello krompas niiviisi - 11/05/2010 | Püsiv linko

  tänan kommentaari eest,armas Arkadi!
  kaalusime seda pilti, kuid kuna me oleme siiski meelelahutusliku suunaga (mitte dokumentaal-pessimistliku), siis lülitasime selle kujutise välja.

One Trackback

 1. pligg.com on 10/05/2010

  Urban-kevadekuulutaja ehk veenev suve-indikaator…

  Eile juhtus see, mida olin pikalt oodanud – saabus kevad! Kohe selline mõnus soe tunne voolas südamesse, jalg hakkas vaikselt popimaid tantsusamme laduma ning tänav kattus kirka säraga, mille allikaks on mu kena raseeritud lõua sees paiknev naerusuu….

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha