UUS: Vello’s Intimacy!

Romantiline intiimfoto: Internaat
Romantiline intiimfoto: Internaat

Vastupidiselt kõikide inimeste, naiste, laste ning koera, kelle kõrbuskid Vello eile ära sõi, arvamusele on Vello oma loomuselt väga tundlik kodanik. Tihtipeale silmab tõusev päike Vellot suure laua taga mõtisklemas, WC’s või dushi alla eneseanalüüsiga tegelemas, mõnikord isegi linna parimates ööklubides murest murtud südant tohterdamas.
Kuigi Vello on kindlasti käesoleva sajandi üks suurmehi, on Vello eelkõige siiski inimene, vahel seda SUURTE TÄHTEDEGA, vahel Suure Algustähega ning vahel lihtsalt Täht Suure Algusega.

Mega-blortaal vello42 on juba pikalt pakkunud uudseid, senstatsioonitekitavaid, erutavaid ning ka õpetlikke kirjatükke erinevatelt elualadelt. Kuid kõik need on olnud valdavalt pragmaatilise lähenemisega. Praeguses raskes majandusolukorras, kus moraal ähmastub, eetika ja esteetika tuhmub, hingevajadused devalveeruvad ning Pamela laseb tisse vähendada, tunneb vello42 vajadust koondada tähelepanu ka märksa hingelisematele teemadele, anda julgust enda sisse vaatamiseks, õhutada tundelisust ning vaimset (miks mitte ka füüsilist) hoolivust.

Seepärast avabki vello42 uudse rubriigi:

Vello’s Intimacy

Selles uudses rubriigis hakkab Vello rääkima peamiselt endast, oma tunnetest, mõtetest, oma privaatjuhtumitest, õnnestumistest, veel suurematest õnnestumistest ning kindlasti ka romantikast.

Peatse lugemiseni!

5 thoughts on “UUS: Vello’s Intimacy!

  1. Ei saa muidu, kui pean mainima, et lubatud ilusaid hetki ei ole selles rubriigis kahjuks veel mainitud.
    Just selliseid nagu see sinine täiskuuga pilt lubab ;))
    Millal ja kas tasub üldse loota??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *