Vello trennipäevik vol.1

Nädalavahetusel hakkasin end järjekordselt peeglist monitoorima ning jah, mis seal salata, olen ikka väga hea väljanägemisega küll. Lihaseline keha, jõuline lõug, kumer kann ning ütlemata kena ning siiras kael. Kui ise ei näeks, siis ei usukski, et sellise pekikihi alla selline mees võiks peituda.

Ühesõnaga, et seda ilu ka teiste vaatajate silmadesse tuua pluss, et suvel rannas edukalt prouasid noppida, otsustasin hakata taaskord tegelema spordi, tervisliku toitumise, mugavate spordiriiete kandmise ning et seda kõike finantseerida, ka aktsiabörsil mängimisega.

Et ennast motiveerida ja arengut näha, siis alustasin ka trennipäeviku pidamist.

Eesmärk!

15.03 Iga algus on raske
Käisin internetis ning printisin välja hunniku motiveerivaid hea füüsise ning macholikuse etalonpilte: Tõnu Kark, Inna Uit, strippar Marco ning Baruto. Printisin välja ka Taavi Rõivas’e pildi, tema oleks nagu motivaator negatiivses mõttes – kitsad õlad, peenikesed, mustade karvadega kaetud jäsemad, suur pea, arukas silmavaade, palju juukseid…tavaline jõuetu intelligent. Brrrrrrrr
Õhtul tegin juba esimese sissejuhatav mentaal-treeningu. Lugesin fitness.ee foorumeid, vaatasin seinaleriputatuid pilte ning lasin õlli ja küüslauguleibasid. Pilte vaadates hakkab väike trennitunne juba tulema, foorumist koguneb tarvilik sõnavara ja küüslauguleib õltsiga on lihtsalt hea. Harjutan peegli ees foorumitest õpitud jõusaaligurude fraase:

“A see kang on vaba vä?”
“Jobannõi, võta kettad maha, kui lõpetad! Või ma topin selle multi-trenazhööri sulle ninna?”
“Kule ole mees, vaata, kas naba jäi äkki sisse? Või hüppas välja jälle”


Õhtul tuleb magus uni. Kuid arvatavasti ületreeningu tõttu oksendan öösel voodiette kena pliraka.

17.03 Läheb kergemaks
Võtsin tänast trenni kergemalt. Sõitsin saalist 2x autoga mööda. Taastumine on oluline.
Peeglist vaadates on esimesed tulemused juba näha – kui panen hea litri vastu reit, siis rind enam ei vabise.

19.03 Kõva trenn ning esimene tagasilöök
Kõva trenn. Käisin saali fuajees ja ostsin 10x pileti. Pärast külastasin spordipoodi ning ostsin: joogipudeli, surumissärgi, tõmbetrikoo, tõmbesussid, venitamisbikiinid, vöö, liigeste -ja sõrmesoojendid, spetsiaalsed rinna-trenazhööri kingad, kõhulihaste kombinesooni, retuusid prantsuse surumise jaoks, 5 paari sokke. Kotipoest võtsin veel pisikese ratastel kohvri varustuse vedamiseks.
Saabus ka esimene tagasilöök. Kui end täisvarustuses kaalusin, siis olin 23kg raskem. Aga mis teha, ei tohi lasta pead norgu. Proovime edasi!!!

21.03 Tagasilöögist taasumine on edukas!
Vaatamate tagasilöögile on enesetunne väga hea. Purakas on sees, jõudu on, testosteroon on põhjas. Lõuna-ajal, isegi peale 7ndat õltsi, jõudsin trollis MUPO naiskontrolörile vastu ülbata ning plastikust piletiaugusti toru küljest ära väänata.
Momendil olen arestimaja ees ja jagan politseipoistele trenni-nippe.

Kohtume trennis! Raisk!

Jätkub…

4 thoughts on “Vello trennipäevik vol.1

  1. jätkub?? peabki jätkuma.see innustab ju miljoneid teisi pekkisid ka sama teed käima!

  2. Huvitav, huvitav, kuskohast sai Vello idee trenni minna? ;)
    Aga alguses ei maksa üle pingutada…tervelt KAKS korda sõita trennisaalist mööda…hullumaja! Eemalt silmitsemine oleks küllalt olnud :D

  3. See, et trenn teeb kõhnaks on big fat lie. Võib-olla see aitab, kui kõik söödav tuleks ise metsast kätte saada. Seniks, vala aga õlu välja, cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *