Eesti Tippsardell 2012 – esimene saade!

Nonii, arvasite õigesti!  VelloTV‘s on eetrisse lastud, võibolla isegi paisatud, ülipopulaarse kodumaise gastrogalaktilise realityshow Eesti TippSardell 2012 uus osa!

Tänases osas vaatama lähemalt, et millised siis need osalejad on, kes kogu oma toiteväärtust, esteetilist rasvast siravat välimust ning näritavust appi võttes võistlevad Eesti TippSardell 2012 tiitlile! Lisaks tavapärasele žüriile on täna stuudios ka üks Eesti gurmee -ning süldimuusika spetsialiste härra Sal-Sardeller!

Ja siin nad on! Meie saate modell-sardellid, ehk siis hellitlevalt mordellid!

Kaunilt lihavad võitlejad!
Kaunilt lihavad võitlejad!

Järgnevalt veidike lähemalt juba igaühest…

Sardelline
Best before: 10.06.2012.
Tähtkuju: Kaalusardell
Pikkus 9.4cm, läbimõõt 2.5cm.
Ta tuleb pisikesest lihatööstusest Rakvere lähedalt. Saatesse sattus täna oma 24 tervele ja ühele poolikule kaksikõele, kes Sardelline ta enda teadmata kirja panid. “Sardelline on ju meie pere au ja uhkus, selline ilus, pirakas, pruunikas ja eriti salajase retsepti alusel tehtud. ” kiidavad ta õed. Talle hoiavad pöialt ka kõrval-garaažis sardellistumist ootavad lehmad Punik ning Kristi-Maribell.

Sari
Best before: Möödas, kuid ikka veel söödav.
Tähtkuju: Sõndell
Pikkus 7.2cm, läbimõõt 2.2cm.
Sari on mõnusalt pisike, kuid aktiivne sardell, kes ei püsi isegi pakendis, peost rääkimata, sest kuna best before on möödas, siis ta on mõnusalt libe ja leiab alati väljapääsu. Sari unistuseks on poseerida alasti koos hapukapsaste ning kahvliga!

Aleksardella
Best before: 10.06.2012.
Tähtkuju: Skarpdellion
Pikkus 10.3cm, läbimõõt 2.9cm.
Venepärane, eriti pirakas sardell, kes tuleb korralikult läbi närida, sest muidu võib ta kurku kinni jääda. Aleksardella ilu avaneb kõige paremini  kastrulis, 100 kraadi juures 5 minutit keedes.

Keidellu
Best before: 12.05.2012.
Tähtkuju: Sardelleitsi
Pikkus 8.4cm, läbimõõt 2.4cm.
Suurlinna-sardell, kes on veetnud aega parimates toidukioskites, glamuursetes toiduplatsidel ning sööklates. Teda on närinud mitmed kuulsused, alates Koit Toomes ja Getter Toomest kuni võlur-piiskop Jaagup Kreemini. Eriti meeldib Keidellul lebaskleda tasasel kaminatulel, mõlemas otsas sügav sisselõige ning siis vaadata, kuidas need sensuaalselt avanevad.

Xella
Best before: 10.06.2012.
Tähtkuju: Sardellivalaja
Pikkus 9.3cm, läbimõõt 2.5cm.
Xellale meeldib säriseda moodsal gaasigrillil, odavat puugrilli või panni ta vihkab.  Samuti ei meeldi Xellale, kui talle varras sisse aetakse. Vabal ajal meeldib talle ujuda, ta on Eesti meister ketšupi-kroolis ning rinnuli-majoneesis.

Lisdell
Best before: Kes seda teab, etikett on kadunud.
Tähtkuju: Sardellikud
Pikkus 8.0cm, läbimõõt 2.23cm.
Lisdell on tõeline underground ja hingepõhjani rebel- sardell. Ta on pärit Euroliidu direktiive rikkuvast põrandaalusest lihakombinaadist. Ta sisaldab lisaks Poola kanaliha ja vetsupaberile ka kahte naela ning rotisaba! Tema garderoobis on AINULT nahkriided ja tal on alumiiniumtraadist intiim-piercing!

Sardriinu
Best before: 10.06.2012.
Tähtkuju: Vährdell
Pikkus 9.7cm, läbimõõt 2.6cm.
Jõgevamaalt pärit julge ning kompleksivaba noor  sardell. Oma naturaalse ning värske olekuga on ta pälvinud kiidusõnu mitmetelt sardellispetsialistidelt.  Ka megastaar Carmen Kass kui ka meelelahutusärimehed Rebane ja Karu on tema peale keelt limpsanud!

Evelinell
Best before: aegumatu
Tähtkuju: Kaljusardell
Pikkus 9.4cm, läbimõõt 2.2cm.
Evelinell on sündinud koeravorstina, kuid peale keskkooli Tallinnasse kolides avastas ta E-ainete maagilise maailma. Nüüdseks ei ütleks keegi, et veel mõni aeg tagasi oli see veetlev ning särav sardell maakonna poes allahinnatud asjade letis.

 

…järgmises saates
– Intriigid, intriigid, intriigid – kes lõikus Lisdelli nahkseeliku ribadeks?
– Toimuvad esimesed eksklusiivsed castingud ja seda otse maailma sardellinduse pealinnas, Keilas – võistlejav poseerivad lõikelaual koos staar-kapsa ning staar-porgandiga!
– Ka žüriis käärib – Huntman Kriimsilm lakub Kana Munderi grillmaitseainest puhtaks!

2 thoughts on “Eesti Tippsardell 2012 – esimene saade!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *