Eesti TippSardell 2012 – sissejuhatav pilootosa


Kohe kohe on VelloTV‘s eetrisselaskmist ootamas uus kodumaine gastrogalaktiline hüper-realityshow Eesti TippSardell 2012.

Tänases pilootosas tutvustame teleshow žüriid, kes saate lõpuks valivad välja selle ainukese, meeletult maitsva, vormika ning rasvase sardelli, kes võidab auhinnaks lepingu Sindis asuva sm. Rauno Pehka nimelise Internatsionaalse Hakitud Klaabude Valmistamise Instituudiga personaalse jaanipäeva limited edition sardelli-seeria valmistamiseks, plaadilepingu esik-CD väljaandmiseks ning eksklusiivse ekskursiooni Taavi Rõivase sisemusse.

Ja siin nad on! Meie saate VIP kohtunikud!

Staarsaate staarkohtunikud staarplakatil!

Järgnevalt veidike lähemalt juba igaühest…

Huntman Kriimsilm
Üks Eesti kogenumaid lihatoodete korüfeesid. Alustas oma karjääri juba pisikese kleenukese kutsikana lauda taga lambajäänuseid nakitsedes, siis tegi aga  jõulise läbimurde veristades 3 põrsast – Nif-Nifi, Naf-Nafi ning Nuf-Nufi. Praegu kuuluvad tema portfooliosse ka seitse kitsetalle, Punamütsike, Vanaema ning tädi Rutt.
Temalt on pärit ka kuulus fraas “Sitt mitte sardell, grilli mulle siva 2 Barutot!”

Priit “The Niit” Sardiit
Multitalent, kelles segunevad 2 radikaalselt erinevat poolust. Ema liinis on ta sardell, isa poolt aga sinine nailon-niit. Isalt päritud moesoon, emalt päritud ratsionaalsus ning nahkne sillerdav pea on sillutanud tee Ida-Euroopa parimaks eksperdiks sardellinahkade disaini temaatikas. Tema stuudio pakub haute couture sardellinahku igaks sündmuseks!

Miss J Martsander
Väljast pruun, seest valge, kuid mõlematpidi magus ja lõpmatuseni lakutav! Tema on žürii pehmem pool, kes tasakaalustab teiste žüriiliikmete teravaid väljaütlemisi.

Kana Munder
Zürii esimees, Eesti üks nimekamaid ning professionaalsemaid toiduaineid ning äri-kanu. On käinud ennast täiendamas nii Inglismaal kui ka Rakveres. On näinud toiduainetööstuse telgitaguseid, meetritepikkuseid lihatoodete lette, kostüümides tootetutvustajaid, best-before möödumisega seotud perekondlikke tragöödiaid…Kuid kõige vaatamata siiski optimistlik, päevitunud ning hästi lõhnav!

…järgmises saates

 – Tutvustame TippSardell 2012’ks pürgijaid.
– Ei saa ka üle intriigidest – keegi sardellidest on teiste arvates liiga pruunikas. Kas tegemist on pettusega, kas ta on käinud end salaja grillimas?
– Taimetoitlasest külaliskohtunik  saadab esimese väljakukkuja perse.

One thought on “Eesti TippSardell 2012 – sissejuhatav pilootosa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *