Muusikasoovitus: 90ndate parim tantsuhitt!!!

b02_480

Ajee ajee kõik tüüned kärsad ja märjad memmed, lükage aga laks krapid jälle põhja, sest see mis siit tuleb on hullumeelne!!! HUL-LU-MEEL-NE-!!!

Peaaegu neli minti julma kütmist (laks laks), emotsioone, lüürilist orgasmi, hapukapsaid… MIDA IGANES!!!!

Lugu mis lõpetas külma sõja, mingid massirahutused Albaanias ning samas tekitas 7 magnituudise maavärina Tokyos ja ühe Eesti noormehe südames. Kui noormees, kes ennem arvas, et Karl Madis on lagi, siis peale selle loo kuulmist astus ta Capella usku ja on seda tänaseni (+ Lenna Kuurmaa laulud).

Siin ta on… Capella – move on baby

Capella on alati tuntud oma müstiliste ja kõrgtehnoloogiliste muusikavideote tõttu. Videokeel räägib unenäomaailmast, unistustest, naistest, meestest, beebidest, edasiliikumisest… ja muidugi armastusest – kõige võimsamast tundest maailmas.

Capella – see on muusika tundelisele inimesele. Muusika neile, kes hindavad sisemisi püsiväärtusi ja tahavad neid väärtusi tantsuplatsil täiega jalad risti all ladudes väljendada.

….

NB! Vello42.com’is käivitub uus ja ainulaadne (Eesti meedias kindlasti, võibolla ka mujal maailmas) kasutajasõbralik süsteem. Kui lugu ei meeldinud, saad kogu raha tagasi! See kehtib nii kirjatükkidele kui ka videotele ning muule põnevale, mida meil siin lademetes leidub.

Capella – move on baby’t on ka palju miksitud, kuna põhibiit on neil ikka tasemel. Siuke ca. uuem asi näiteks siis ->

Samuti tundub mulle, et Silent Hill’i ülikuulus suure noa ja torbik-peaga Pyramidhead karakter on Capella pealt maha viksitud.

Cappella musavideos (1994 a.) olev imelik tegelinski ja Silent Hill'i erinevate produktsiooni-ilmingute (alates 1999 a.) seas figureeriv Pyramid head.
Cappella musavideos (1994 a.) olev imelik tegelinski ja Silent Hill'i erinevate produktsiooni-ilmingute (alates 1999 a.) seas figureeriv Pyramidhead. Piltvõrdlus: capella vid. ja deviantart.com

Tõmmakski siis otsad kokku praegu ja kenat afterparty’t teile kõigile!

One thought on “Muusikasoovitus: 90ndate parim tantsuhitt!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *