Hip-hop gängsta horoskoop

Foto: internaat
Foto: internaat

Vaata, mis toob eesolev gängstanädal!


JäärLil’ Sheepsukka
Sellel nädal on aeg oma intiimelule kenasti jalaga perse anda ning taas seksikate poissmeeste orbiidile saabuda. Kuna sa oled alati massiivse bling-blingi mees olnud, siis ei pea sa ka seegikord pettuma. Kahjuks on eelmised libud saanud üledoosi, seega pead uued ostma. Jäta oma tanklaröövid sinnapaika ning külasta parem naaberküla litsimaja. Kõrghetk peaks saabuma reedel, kus saad sealt kliendikaardiga suure sooduka.

Sõnn – Old Cow Rappa
Surfid elu mahukal kõrglainel. Vaev, mida nägid oma organiseeritud kuritegevusega seotud gängi ülesehitamiseks hakkab lõpuks ära tasuma. Caddilacid, naaritsakasukas, Big Mac eine ning ostetavad naised iga päev – selline ongi su elu. Respekta.

Kaksikud – MC Bro Fukka
Tegele spordiga! Väike käekotirööv, homodele peksa-andmine või isegi väike autoärandamine ning põgenemine läbi kolme valla ja nelja maakonna. Kuid ära üle pinguta. Sinu eelmise nädala pangakontorirööv on kõigil alles meeles ning ega su kuulihaavgi pole veel korralikult paranenud. Aga kerge kohtingvägistus ööklubi peldikus tuleb ainult kasuks.

Vähk – Bad J’ Disease Killa
Suht sitt nädal. Oleks sa eelmise nädala horoskoopi lugenud ja järginud, siis saaksid äkki ka järgmise nädala horoskoopi lugeda. Aga ei. RIP. Parim päev kuulisaamiseks on pühapäev.

Lõvi – Da Massive Cat Hunta
Võta see nädal ette inimesed, kes on sulle juba pikalt närvi käinud ja proovi probleemidele lahendus leida. Lahendusvariantidest proovi kindlasti maa-õhk rakette, portatiivsed õhutõrje patareisid ning kindlasti ka vanakooli lihunikukirvest. Kui kõik läheb edukalt, siis ei pea sa kunagi enam samas olukorras olema. Kui kõik ei lähe edukalt siis…siis ei pea sa samuti enam kunagi samas olukorras olema. Armuasjades hoia neljaba kondoom varuks, sest libudel on herpes.

Neitsi – Stupid Ugly Bitcha
See, et sa oled undecover ment on küll lahe, kuid hõumide vastu tuleb samuti respekti näidata. Tutvusta neile oma päris-mina ning tee neile politsei peakorterisse kena ekskursioon. Veedke meeldivalt aega asitõendikambrikeses uimasteid degusteerides ning lasketiirus vanamoodsate politseipüssidega paugutades. Usu, sõpradel on kindlasti huvitav ning eks ka sul ole neilt midagi õppida. PS. Soovitav oleks kasutada kuulikindlat vesti.

Kaalud – Left Hand Nutz Shifta
Kolmaba öösel vastu neljabad kasvavad sulle uued tissid (või oli see Lil’ Sheepsukka, kes need sulle lasi implanteerida). Igatahes on nädalavahetus väga lõbus enam ning peale iga lõbu tekib pangaarvele paar sotnikut juurde. Uus nädal algab halvasti, sest liising viib maksmata tissid tagasi.

Skorpion -Sharp Black Dildo Stikka.
Eelmise nädala uue CSI osa vaatamine tegi sind kartlikuks ning paranoiliseks. Proovid olla väga ettevaatlik ning röövid ainult pensionäre ning emosid. Kahjuks aga cashi ei tule eriti sisse ning seega langed depressiooni. Sõbrad viskavad su üle nalja ja see teeb haiget, nagu ka nende visatud tool, neli kristallvaasi ning 45″ plasmateler. Plaanid nad maha lasta, kuid kardad UZ’it haarata, sest kindad jäid autosse.

Ambur – Fat Ass Hooter Shoota
See nädal sobitud sa romantilises plaanis kõigi tähtkujudega. Lil’ Sheepsukka vägistab sind kohaliku vallamaja ees, Old Cow Rappa Ikla piiripunktis, MC Bro Fukka onaneerib sind vaadates Bad J’ Disease Killa surnukehale silma, Da Massive Cat Hunta ja Stupid Ugly Bitcha piitsutavad sind romantiliste rabarberivartega ning rasestavad sind Left Hand Nutz Shifta nabas kasvava soolatüükaga. Sharp Black Dildo Stikka puistab sulle oma südant ja speramatosoide. Rock Hard Policeman peab Yello Water Pissau’ga sinu tisside katsumisõiguse nimel duelli, Dirty Mull Mull Puss Licka saab sult kaitsmata vahekorra tulemusena sinu ja kõikide eelnevate eksklusiivsed suguhaigused.

Kaljukits – Rock Hard Policeman
See nädal olgu sulle sõpradega chillimiseks. Heroiin, kanep, kummiliim või peeneksjahvatatud naabrimees  – proovi neid kõiki. PS. Hallutsinatsioonidega on samuti võimalik romantiliselt aega veeta.

Veevalaja – Yello Water Pissa
Yo, yo, yo…paljud R’n’B artistid plaanivad oma mänedzeri mõrva, kuid sinu puhul võib sellest isegi kasu olla. Paar aastat karmi režiimiga vanglas peaks sinu riime ja biiti tunduvalt mehistuma. Samas ole ettevaatlik, vanglas võib sust saada ka kõigi bitcha.

Kalad – Dirty Mull Mull Puss Licka
Hakkad vaikselt harjuma uuendustega, mis sul ellu koos kohtuotsusega saabusid. Ega tegelikult väga halb ju polegi, koloonia tüüpi vangla, tasuta söök ja jõusaal. Ainult armastusega on peenike peos. Seega naudi sulle pakutavat mehelikku armastust niipalju kui võimalik.

Foto: internaat
Foto: internaat

Left-Hand Lumpynutz

12 thoughts on “Hip-hop gängsta horoskoop

 1. Pingback: digg.ee
 2. :D
  Põnev.
  Kahju ainult, et minu horoskoop paistab ainult meestele olevat.. kindlasti muidu järgiksin sõna-sõnalt :P

 3. nuvat siis-mind vahepeal ei ole siis nüüd-lähen naitklaabi peldikusse kohtingvägistama kedagi…krt maisaaaru-meeste või naistepeldikusse pean minema????

 4. Kurat, nüüd ma hakkasin ebatervet huvi tundma, et mis selles CSI osas siis juhtus.

 5. pehme helkur või näiteks suured kaminatikud.
  samuti ei ütle ära juur -ja puuviljavalikust ning aktifotodest.

 6. Ma võin vastutasuks pehmeid helkivaid kaminatikke tuua ja aktifotosid juurviljadest.

 7. diil. palun aadress, kust me need kätte saame. peale asjade laekumist tuleb ka jutustus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *