IT soovitus: Kuum seiklusmäng üle 120 IQ’ga kodanikele.

screen1

Jap, nii see on. Kui ikka IQ on kusagil seal 80 -100 kandis või lausa veel vähem, siis ära hakka üldse vaeva nägema selle kena, ilusa ja muinasjutulise mängu mängimisega. Sa ei saaks niikuinii hakkama, sest kahjuks sa oled ajult mitte eriti andekas.

Kindlasti saaks sa aga muude, oma kaalukategooriasse kuuluvate asjadega edukalt hakkama… nagu erinevad SMS laenud, autopant, sendioksjon, Kirby 20 000 eeguse homecare puhastus-süsteemi ostmine, narkootikumide tagumikus transportimine jne.  Kuigi ma neid asju ei soovita kellegile, siis ega mu soovitustest kasu ikka ei ole, sest su IQ on lihtsalt selline, et sul pole muud varianti – sa pead minema ja neid asju tegema.  Looduslik valik on sind evolutsioonist ilma jätnud.

Aga mis seal ikka, elama peab, sest elu on püha ja nii peabki sellesse suhtuma. Mitte mingil juhul ärge pange kätt enda külge ning tehke enesele viga (välja arvatud juhud, kus on tegemist romantilisel eesmärgil endale käe külge panemisega, kuid ka siis proovige endale mitte viga teha).

Reaalsus on aga see, et madalda IQ’ga inimese võib päästa ainult kõrgema IQ’ga paarilise leidmine, kes aitab sind elus hakkama saama. Kuidas seda inimest edukalt tuvastada ja omastada – neid õpetusi leiad siit vello42.com lehelt hulgi.

Aga olgu olgu, aitab nüüd tüütutest õpetussõnadest, sest aeg on minna mängima suurepäraseid (soovitan Samorost 2-hte ):

Samorost 1

Samorost 2


Loodan, et see veidike karmil toonil koostatud postitus sind rööpast välja ei viinud (aga võibolla vahel ongi seda just vaja?). Kui aga siiski viis ja sa said haiget, siis anna mulle palun andeks. Me kõik teeme elus vigu, isegi siis, kui tahame vaid kõige paremat.

4 thoughts on “IT soovitus: Kuum seiklusmäng üle 120 IQ’ga kodanikele.

 1. Need mängud on juba tükk aega tagasi välja tulnud… (muidu jah väga head, demo verisoonid vist ja seetõttu lühemad:P)

 2. jap nii see on

  Kui kui vaadata asja nii, et näiteks päike tuli ca. 5 miljardit aastat tagasi välja, siis peaks see tegelt olema suht iganenud ja vähehuvipakkuv asi.

  Aga elu näitab seda, et ikka on maailmas sadu ja tuhandeid ning sadutuhandeid inimesi, kes jätkuvalt päikest naudivad või ka näiteks neid, kelle jaoks on päike täitsa uus, veel seninägematu asi. Siinkohal pean silmas just vastsündinuid, ülekantud tähenduses net newbie’sid

 3. krt küll-ma siin vaatan kuidas ma tahan -minu iikuu on ikka väike küll.
  mul sellest nimekirjast ka kõik asjad tegemata veel.
  a muide päike tuli minu meelest välja alles täna hommikul-põlnd teist jupp aega kusagil näha ju.

 4. Jah, ma mängisin ka seda mängu umbes poolteist aastat tagasi ja ainult ühes kohas jäin toppama. Õnneks mind aidati paari vihjega.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *