Käes on jõuluaeg!

Värske lumi lendleb vihma kujul alla maa poole, kattes kõik lumega, mis meenutab pori. Mahasadanud lumi sirab oma tumedas plögases hiilguses, imedes endasse viimasedki kuu -ja halogeenlampide kiired. Lumele jälgi tehes kostub südantsoojendavat lirtsumisena tunduvat kriuksumist.

Taaskord on kätte jõudnud kaunis jõuluaeg!

Aeg, mil inimesed paigutavad materiaalse maailma korraks tagaplaanile ning kontsentreeruvad vaimsetele väärtustele, ise-endasse vaatamisele, teineteisele, oma lähedastele, väärtmuusikakontsertidele ning SMS’de abil lastekodudele värvipliiatsite ning vuhveldresside ostmisele.

Kuna suurem osa vaimseid väärtuseid paiknevad siiski teatavates konteinerites (hing peitub kehas, hingesoojendav sümfoonia peitub kontserdisaalis või CD’l, armastusavaldus kihlasõrmuses  ning tervis kompleks-vitamiinitablettides jne.), siis ongi vello42 meeskond välja valinud 4 erilist kingitust, mis ülihästi sobivad alanud jõuluajaga.

1. Eksootiline militaar-stiilis disain-käekott
Keegi kindlasti ei vaidle vastu, et disain on väga tihedalt seotud vaimsuse, mõttetöö ning meeldivate elamustega. Hugo Boss, Chanel, Adidas ja Luis Vuitton jne. tooted lausa kiirgavad selliseid väärtusi ning nende energia kandub ka kandjatele.
Seepärast osta see cool eksootiline militaar-stiilis disain-käekott, mis toob malbe sära iga kingisaaja palgele.

Kiirusta!
Vaid 20 viimast militaar-stiilis disain-käekotti on alles!
Hinnad alates 100.00 EEK!

TINGI

torbik
Mugav disainer-ridiküll

2. Näita talle oma siiraid tundeid!
Tahad jagada oma soojasid tundeid kellegi väga spetsiaalsega? Tahad talle kinkida midagi, mis näitab sinu tunnete sügavust?
Ära näe vaeva ning ära tee ise mingit jama lõika-voldi-kleebi käsitööd. Osta valmis toode, mis sisaldab seda kõike!
Kombineeri Nunnumar Eksootilise militaar-stiilis disain-käekotiga ning saavuta isegi võimsam efekt!

Kiirusta – viimane Nunnumar!
Hinnad alates 76.45 EEK!

TINGI

Fotod-0046
Kaunis nunnumar, mis teeb südame soojaks

3. Tugev järel-tüüpi käru
Suur ning mugav tagaveetav käru, kuhu saate mahutada kogu oma suguvõsa ning siis meeleolukalt sõita kõigepealt kirikusse jõulukontserti kuulama ning seejärel lähimasse kaubanduskeskusesse kinke ostma ja jõulueinet manustama.
Ja mis kõige olulisem, tagasisõites mahuvad kõik ostetud kingid ka kärru!

Tõeline jõulumuinasjutte saab tõeks ainult 5000.00 krooni eest!!!
TINGI

Foto:erakogu. Kena järelkäru
Kena järelkäru

4. Tõeliselt põnev autokonstruktor

Jõuluaeg pole vaid vegeteerimine kontsertidel ning söögilauas! Pisike meditiivne mõttetöö igas päevas virgutab sind ning võimadab enesessevaatamist. Või mis oleks veelgi parem, kui peale jõululõunat elutoas kogu perega koostööd treenida?
Osta see täismõõdus ülirealistlik autokonstruktor, mis pakubv palju üllatusi. Saad vahetada õli ning rattaid, keerata karbussi perse ning kui kõik hästi läheb, siis isegi teha pisike tiiru rõdul või koridoris.
Mahub kenasti voodi alla või kapi otsa!

Kiirusta!
Hind alates 4000.00 EEK!

TINGI

Foto: erakogu. ZAZ 968
ZAZ 968

5 thoughts on “Käes on jõuluaeg!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *