NÖNM: Ole teadlik – vali mida sööd, vali mida jood!

Pilt erakogu. Non-öko-never-mahe redis
Pilt erakogu. Non-öko-never-mahe redis

Vastukaaluks ökotoodetele ja muule “öääk…” mahekaubale/mahehullusele, mida hipidest luusertalunikud ja nende käsilased üritavad sulle igal sammul pähe määrida, on vello42.com koostöös Tallinna, Pärnu, Tartu ja Narva lähiümbruse talunikega otsustanud turule tulla non-öko-never-mahe kaubaga.

Kõik meie poolt pakutavad non-öko-never-mahe tooted on kasvanud rikkaliku keemiaväetise peal, saanud korralikku keemilist kahjuritõrjet, kastmiseks on kasutatud tuumaelektrijaamade reaktorite jahutusvett ja loomulikult on neid ka geneetiliselt töödeldud (geneetikute töögruppi kuulusid vanapoistest teadlased).

Lisaboonusena on nad kõik kasvanud linnalähedastel põldudel, mida ääristavad suurimad maanteed ja palistavad prügihunnikud. Meie parimad põllulapid asuvad aga Siselinna kalmistul, Vabaduse väljakul asuva R-kioski katusel ning OÜ Kesto ohtlike jäätmete kogumispunkti aia taga Paljassaares, millest igapäevaselt mööduvad lekkivad, rööbastel naftamahutid.

Meie non-öko-never-mahe tootevalik koosneb:

1. Kartulid ja muud huvitavad juurelised

2. Viljatooted (vili, agan, helbesed, jahu jms.)

3. Loomsed saadused (juust, piim, liha, muna, kana)

Lisaks on meie non-öko-never-mahe toodetel mitmed eriomadused, mis tulevad boonusena tasuta kaasa:

 • Näiteks meie kartuleid võib kasutada edukalt läbipõlenud autopirnide asendajana. Sammuti on meie kartulid isepraaduvad ning isekeetuvad.
 • Lisaks tavapärasele joomisele võib meie poolt pakutavat piima edukalt kasutada roostetõrjeks, superliimina, pigiplekkide eemaldamisel autolt jne. Juustutooted on ideaalsed majapidamises nõudepesu svammina kasutamiseks, samas puudub vajadus Fairi’t lisada.
 • Mitmed sõjaväelised institutsioonid Venemaal ja Lähis-idas kasutavad meie poolt toodetavaid punapeete oma raketisüsteemides protsessorina, kuna punapeetidel on arenenud analüüsi, õppimis ja agressioonivõime. Samuti suudavad meie esinduslikud punapeedid pakkuda meesterahvastele kõrgkvaliteedilist eskort-teenust.
 • Rauno Pehka nimeline korvpallikool on tellinud meie käest 3 tonni kapsaid. Samuti oleme suursponsor 2010 aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustele.
 • Meie jahutooteid kasutatakse näiteks NASA’s. Non-öko-never-mahe jahust küpsetatakse kuklid nind neid kasutatakse kosmosekulgurite ratastena. Kaerahelbed leiavad kasutust teetööstuses.
 • Meie vibreerivad porgandid sordinimega VIBRO-1 (tiheda liiklusega maantee ääres savipinnasel kasvanud) sobivad enne salatiks tegemist näiteks üksikutele daamidele romantilise õhtupooliku sisustamiseks.
 • Meie non-öko-never-mahe poolfabrikaatsete kanapihvidega on võimalik jäädvustada videoülesvõtteid avi ja XviD formaadis. Levinud on ka kuuldus, et Rumeenias kasutatakse neid hügieenisidemetena

Meie käest on korduvalt küsitud, et mis aineid meie tooted sisaldavad. Meie oleme vastanud, me ei tea… aga oluline on see, et meie keha teab, tunneb ja realiseerib. Seepärast ongi meie müügilauseks/sloganiks:

Kui su laps sööb mahekartulit, siis ei saa ta iial olümpiavõitjaks…

Kui su laps joob naturaalset mahla, siis ei saa ta iial tsirkusesse kolmekäelise mehena tööle…

Kui sa ise tarbid ökoredist, ei saa sa iial elu24.ee staaride väärikasse nimistusse…

Vali non-öko-never-mahe tooted ja tee enda ning oma lapse unistused teoks!!!

Meie toodete kasutajate seas on ja neid soovitavad näiteks selliseid maailmakuulsused nagu Sergei Bubka, Jelena Izinbajeva, Lauri “Lowry” Pihlap, Tarmo Kruusimägi ja ka paljud teised tsirkuseartistid.5 thoughts on “NÖNM: Ole teadlik – vali mida sööd, vali mida jood!

 1. Kõige edumeelsem maa maailmas on ikkagi Rumeenia.
  Ükskõik mis imelikku toimub-ikka see uudis tuleb Rumeeniast.
  Nu ja nüüd nad teie toodanguga ka veel promovad ennast.

 2. Nüüd siis selge kust Vello42 inspiratsioon ja supervõimed pärinevad – Non-öko-never-mahe toodetest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *