TOP 10 seksikat spordiala

Terves kehas pesitseb teatavasti ka terve vaim. Kuid millise spordiala peaks meeskodanik valima, et see terve vaim saaks ka rahuldatud?

vello42 toob teieni TOP 10 seksikat spordiala (nasite vaatevinklist), millega tegelemine annab meestele piiramatu ligipääsu nais-sektsioonile

Kulturism – enne raha leiutamist said mehed naisi ainult tänu suuretele musklitele (intelligentsed nohikud orjastati ning tehti kukkedeks). Osa sellest ürgsest veetlusest elab aga naistes edasi. Lihaseline, õline ning madala rasvaprotsendiga keha paneb nii mõnegi naise südame kiirelt tuksuma.Eriti kui mees sealjuures räägib erinevatest dieetidest ning näperdab naise erogeenseid kehaosi.

ArnoldSchwarzeneggerPicture

Vat nii suured maasikad leidsin sealt koopast...tule, ma näitan...

Moodne viievõistlus – viievõistleja on nagu mees seiklusfilmist. Sinu päästmiseks ujub ta üle La Manche, jookseb läbi Alpide. Nagu muuseas mõõkleb kurja vastasega ning kui too mingil imelikul kombel ellu jääb, siis tulistab tolle pistoletist surnuks. Ja lõpuks saabub sinu juurde valgel hobusel ja õhtu jätkub loojuvasse päikesesse ratsutades.

Pentathlon1

Ainult tänu viievõistlusele sai Dophist He-man

Nordic Walking – naistele lähevad peale enesekindlad mehed ja seda nordic walkingu harrastaja just ongi. Teda ei häiri möödujate mõnitused, laste irvitused ning metsaloomade punnis silmad. Rahulikult kahte keppi viibutades astub ta rütmikalt metsateel, kuni ta käänaku taha kaob.

nordic_walking

Pisike tõuge kepiga ning saame üle igast mäest...

Golf – mis võib olla seksikat koledas särgis, imelikus nokatsmütsis, ratastega kepikotis ning viigipükstes? Kindlasti see, et nende viigipükste tagataskus on mahukas rahakott, mis võimaldab sul saada uue Lexuse ning majandusmagistri kraadi.

Doomino – puuduvad esihambad, agressiivne pilk ning vanglatätoveeringud – see kuulub ühe keskmise doominotuusa igapäevaellu. Ja paha poisi imago on naisi alati lummanud.

Naisekandminenaistele ei meeldi kui mees ei taha teda välja viia, sõidutada jne. Aga kujutage siis ette meest, kelle lemmikhobiks ongi naisekandmine. Retked poodi, solaariumisse ning pediküüri on tema jaoks lõbu, võimalus ennast realiseerida. Pluss sa hoiad trollipiletite pealt palju raha  kokku.

Iluvõimlemine – kas oled soovinud proovida kõiki kamasuutra positsioone? Iluvõimlejaga on sul see võimalus olemas – kolmekordne salto üles, tuharalihastega laelambist kinnihaaramine ning siis spagaadis su üssa langemine pole enam meeletu fantaasia vaid argipäev.

d

Yeah, you like that,ahhh, like that???

Male – välimuselt pole ta just kõige seksikam, kuid kuna ta mõtleb vähemalt 10 käiku ette, siis pole lootagi, et kohtingu lõpus on sul sukapüksid, trussikud ja süütus alles.

Downhill – mis võiks olla erutavam, kui kõrge mäe otsas temaga päikeseoojangut imetleda ning siis, tema ratta pakiraamil istudes, sellisel kiirusel mäest alla lasta, et sul orgasmid ning kõhulatisusehood häirivalt kiiresti vahelduvad.

dh

Väike shortcut ja olemegi kohal...

Maratoonar – meeletu töövõimega mees, kes on suuteline mitu tundi järjest pingutama. Ei hooli ta näljast, janust ega vormel-1 etapist. Ta töötab visalt selle nimel, et sa finishisse jõuaksid.

maraton

Pole hullu, teen lõpuni...viimase trollini on veel aega.

Kõik foto internetist.

Tags: , , , , ,

5 Krommentaarid

 1. Nähtamatu krompas niiviisi - 03/11/2009 | Püsiv linko

  Mnjaa väga hea mehe saaks, kui igalt mainitud mehelt mõni omadus võtta ja lisada veel üks omadus, mida siin mainitud ei ole ja mida ma ei kavatse öelda kah..kade olen :D

 2. admin krompas niiviisi - 03/11/2009 | Püsiv linko

  sa mõtled suurt nokut?

 3. Nähtamatu krompas niiviisi - 03/11/2009 | Püsiv linko

  Ajasid mu naerma :DD

  Aga ma mõtlesin midagi, mis tal lisaks välimusele ja muule olla võiks ehk siis midagi, mis tema sees peitub ;)

  Ja ära hakka mulle nüüd kopsudest ja maksadest rääkima :P

 4. Anonymous krompas niiviisi - 03/11/2009 | Püsiv linko

  Siuksed mehed… päris pael

 5. ww :) krompas niiviisi - 08/11/2009 | Püsiv linko

  Mulle sobib malemees kõige rohkem. :)

One Trackback

 1. digg.ee on 03/11/2009

  TOP 10 seksikat spordiala | vello42…

  TOP10 seksikaimat spordiala, mis garanteerivad naiste tähelepanu…

POSTEERI KROMMENTAAR

Kui sa paned oma emaili siia, siis võime me sellega igast vigurit teha