TOP 5 teooriat maailmalõpust

Kuna tänaseks on selgunud fakt, et maailmalõpp saabub 2012 aasta 21 detsembril ja ning esimesed märgid sellest ilmnevad Muugal positsioneeruva aianduskooperatiiv “Lilleõis” territooriumil asuvas kuivkäimlas, siis täna tutvustabki vello42 üldharivas mõttes eelmisi populaarseimad maailmalõputeooriaid.

5. Kosmosest saabuvad koletised lõpetavad elu Maal
Allikas: Pärnu Postimees
Pärnu-Paide maantee 56ndal kilomeetril tekib dimensioonidevaheline lõhe ning läbi selle paiskuvad Maale 3 senitundmatut bioloogilist objekti: tohutu suur, kuid kahjuks kastreeritud kukeseen, Silver Meikari soenguga tigu ning tavaline tigu. 5h hiljem on nad juba Tallinnas Amigo ööklubis, kus mingi väga kavala meetodiga õnnestub neil rasestada 45% kohaviibinud naistest, 2% kohalviibinud meestest ning Electroluxi külmkapp. Järgmisel hommikul on rasestatud subjektid ilmale toonude järgmise generatsiooni koletisi, kes jätkavad vilgast rasestamistegevust. Nädalaga on Maa kaetud ablaste kukeseente, monster-tigudega ning tavaliste tigudega, kes ohtralt kõigega seksivad. Peale 2 nädalat on kogu elusloodus seksuaalse kurnatuse tõttu surnud, va. Anu Saagim, kellest saab interdimensionaalse uudisteportaali peatoimetaja.

4. Meteoriiditabamus
Allikas: Tõravere observatoorium
Maa peale kukub suur meteoriit. Käib kõva pauk ja Maa läheb keskelt pooleks. Inimesed ja loomad pudenevad maha ja kukuvad vastu Kuud sodiks.
Orbiidil olevad kosmonaudid naeravad alguses aga siis lähevad Kuu peale shashlõki jaoks materjali korjama.

3. Dressi-Toivo maailmavallutusplaanid saavad traagilise lõpu
Allikas: Elu24
Dressi-Toivo on juba aastaid panustanud oma salajasse maailmavallutusplaanidesse. Alustas ta 3 aastaselt privaatliivakasti loomise ning piletite müümisega, jätkas ööklubide ning Tais asuvate kasiinopaatidega. Mõni aasta hiljem on ta juba Tai president, siis juba Euraasia valitseja ning Maa imperaator. Ta on tark ja õiglane valitseja, kuid kahjuks läheb ta tänu oma naise, Sille III mulisema tõttu peast sassi ning üritab enesetappu. See õnnestub. Kahjuks kasutab ta enestapu sooritamiseks intergalaktilise invasiooni jaoks kogutud tuuma-arsenali. Meile teadolev Universum rebitakse tükkideks. ning aset leiab järgmine Suur Pauk.

Foto: elu24
Foto: elu24

2. Homoseksuaalsuse pandeemia
Allikas: Tundmatu homofoob
Tänu geiparaadidele, geifilmidele ning muule geipropagandale muutuvad geide geenid järjest tugevamaks. Ühel momendil on nad võimelised heterosid oma kehavedelike abil geindusega nakatama. Geid kohanevad oludega ning on võimelised isegi järglasi saama. Tänu järglastesaamisele ning heterote nakatamisele kasvab nende arv ülikiiresti. Peale viimase hetero, Martin Helme, traagilist nakatamist Linnar Priimäe poolt on meile teadaolev hetero-maailma saanud lõpu.
Ja siis saabuvad punktis 5 toodud interdimensionaalsed monsterid ja seksivad kõik geid ribadeks.

1. Suur Hadronite Põrkur läheb perse
Allikas: Šveitsi muinasjutt
Suure mäe all asuva Suure Hadronite Põrkuri öövalvur paneb öösel naistega kõvasti tinunni ning on hommikul tööle tulles ikka veel auru all. Samal ajal kui teadlased monitoride taga uue elementaarosakse jälgi üritavad leida, urineerib purjus valvur osakestekiirendi jahutusvedeliku tsirkulatsioonipumba paisupaaki. Tänu sellele tekivad täiesti uued osakesed – kusestronid, mis tungivad Põrkuri magnteväljast läbi ning suure sisinaga kustutavad Päikese. Päikesesüsteemi vallutab jäine külmus ning paha hais. Kogu elusloodus hukkub, Marsi elanikud peavad oma suvekodud jätma ning kolima tagasi Andromeeda udukogusse.

Foto: Turvakaamera salvestus. Kusestronide teke
Foto: Turvakaamera salvestus. Kusestronide teke

2 thoughts on “TOP 5 teooriat maailmalõpust

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *