Vello romantika-nõuandla. vol. 1

romance2
Foto: Internaat

On avalik saladus, et seks on suhteliselt hea asi ja meeldib paljudele meestele. Kahjuks aga naistele mitte. Seepärast peavad mehed sihini (ehk seksini) jõudmiseks tegema igasuguseid imevigureid. Tänases nõuande-rubriigis tutvustavad vello42’e suhetealase know-how doonorid uusi trende naistelantimise vallas. Aluseks on võetud askmen.com‘is ilmunud süvateaduslik artikkel, mis on tõlgitud ja avaldatud eesti keeles cool’is meesteportaalis toimetaja Peeter T. poolt.

Kahjuks on nii askmen.com kui ka meesteportaali teadmised veidi puudulikud ja just seetõttu oleme omaltpoolt lisanud läbiproovitud nõkse, trikke ning nõksutamist.

PS! Kuna aga teiste artikleid tohib refereerida vaid 20% ulatuses (vt. http://www.lomm.ee/225/Start/Kasutustingimused.html), siis lugege ise sealt juttu ja siis lugege siit retsensiooni ja tarka juttu peale.

– – – – – – – – – – – – – – – – – –

“Kas Te teadsite, et rääkides naisterahvaga seksist, astute Te tegelikult esimese sammu seksi suunas?” Kindlasti teadsite. Isegi vinniline hipi Viljandi Folgilt teab seda, kui ta teiega, veinipudel kaenla all ja porgand ninas, Coelho raamatust juttu tegema tuleb.

Aga kuidas vestelda nii, et prouad oma seksipõlgusest üle saavad ning teiega ohtralt kopuleeruda soovivad, see on kuulub juba metamaatilise analüüsi ning küberneetika valdkonda. Õnneks on aga vello42‘s tööl tuntud küberneetikud, kes kõiki integraale, kontaktplaate ning liug-reostaate tunnevad.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Nr 10. Vestle seksikalt
Eestikeelne orginaalartikkel:  http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Üldiselt tõsi, kuid peab täiendame, et vestluse teevad efektiivsemaks jõulised zhestid – näiteks alakeha tõuked (enda), munandite krabamine (endal) , jõulised puusaringid  (enda puusadega) ning võimalusel ka rindade/nibude hõõrumine (endal). Või miks mitte ka kõik korraga. Samuti lisavad seksikust iharad häälitsused.

Nr 9. Süüdista teda võrgutamises
Eestikeelne orginaalartikkel:  http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Naistele meeldib küll peen huumor (nagu nad väidavad), kui tõsiasi on see, et väga vähesed saavad sellest aru (eranditeks on Angela Aak ning Silver Meikar). Seetõttu on märksa lollikindlam läheneda robustse naiseliku huumoriga. Näiteks kui nais-kolleeg mainib, et muretses eile Rimist uue teflonkattega wok-panni, siis küsi: “Kas sa peale meeletut seksi sinu juures tahad mulle selle panniga munadesse virutada?” Naine naeratab, noogutab ning kindlasti kutsub teid enda juurde edasi humooritsema.

Nr 8. Anna talle mõista, et oled voodis hea
Eestikeelne orginaalartikkel:  http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Taaskord pole sõnaline tegevus kõige parem kommunikeerimisviis. Oluliselt lihtsam ja efektiivsem on kasutada visuaal-verbaalseid võimalusi. Alati on abiks mobiiliga filmitud alastikaadrid, kus sa magamimistoas suguühet imiteerid, ise samal ajal oma tegevust kommenteerides. Sellist väikese mahuga (kuni 5MB) videofaili on mugav emaili teel prouadele saata.

Nr 7. Lase tal ennast “ära kasutada”
Eestikeelne orginaalartikkel:  http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Nonsenss. Naistele ei meeldi nõrgad mehed, keda saab ära kasutada. Veelenam, mehed ei ole ärakasutatavad.

Nr 6. Muuda igavad vestusteemad seksikaks
Eestikeelne orginaalartikkel:  http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Paljud kaasaegsed naised ei tea kus asub Hispaania (vastupidiselt Itaaliale), seega selline teemapööre võib romantilise eose täielikult tappa. Vestlusteemad saab muuta seksikaks hoopis sügavalt silma vaadates ning küsides “Kas teil aluspesu on?”. Kui proua vastab: “Ei”, siis küsida  “Aga müügil?” Kui proua vastab jaatavalt, siis küsida: “Aga äkki väike seks peldikus?”

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Kuna proua ww:) tõstatas olulise probleemi, mis kõigutab oluliselt meie maailmapilti, siis viime läbi järgneva süvateadusliku polli:

Kas kopuleerimine mittesoojätkamiseesmärgil on mulle OK?

View Results

Loading ... Loading ...


32 thoughts on “Vello romantika-nõuandla. vol. 1

 1. Pingback: digg.ee
 2. Mind huvitaks, kui vanad olid need testgrupi naised, kellelt küsiti, et kas neile seks meeldib. :) Ja mismoodi neilt seda küsiti, kui lihtsalt läheneti bussipeatustes ja rehmati, et “kle, kuidas seksiga on?” siis see võib oluliselt mõjutada tegelikku tulemust. :D
  Nõuan polli! :)

 3. Nonäedsiis. :) Ma kõigutan alati hea meelega teiste maailmapilti. :D
  Ja krt, prouaks-kutsumine võtab küll isu ära, pane see ka kuskile listi. :D

 4. Mis selle kuradi fondiga juhtunud on? Aga õpetussõnad on asjalikud.

 5. Romantika alast nõu oleks vaja. Loodan, et teil leidub mõni sobiv.
  Nimelt tahaksin suhelda ühe noormehega, aga paistab, et ta ei saa mu kirju kätte ja kui teda uskuda, siis pole tema kirjad minuni ka jõudnud.
  Mida teha?

 6. Nähtamatu: selleks, et kirjad adressaadini jõuaks, tuleb need üldjuhul ka ära saata.

 7. Saatma, hm..oleks see nii lihtne.
  Kirjutasin skräpbooki skräpi ja tema skräppide arv ei muutunud, nüüd kustutasin oma skräpi ära, sest ta niikuinii ei näinud seda ja skräppide arv ikkagi ei muutunud.
  Nähtavasti on mu kirjad ka nähtamatud.
  Meiliaadressi ka küsida ei saa, sest ma olen ju nähtamatu..nokk kinni saba lahti jne.

 8. Sa, Nähtamatu, külvad täiega segadust. :D Ausõna, ma hakkasin ka juba kahtlema, kas mu vastus ikka jõudis ühe kodanikuni. :D Krdi kaabakad oma kinniste skräppbuukidega, ma ütlen. :D

 9. Ei külva ma midagi, hoopis kurdan oma rasket saatust..
  Hea vähemalt, et ma üksi ei ole või siis mõlemad nillime sama kodanikku, kelle skräpbook on tugevam, kui mõne teise mehe kindlus.

 10. Hahaa. :D Noh, ma olen armastuseasjades seda usku, et kui kohe ei tule, siis ma ehitama ka ei kavatse hakata. :D
  Igatahes loodan, et sind ikka märgatakse. :)

 11. misasi kohe ei tule? romantiline purse?
  palun täpsusta, see on väga oluline.

 12. :D Noh, kui kohe ei tõmba noormees enda poole sind nagu hiigeltolmuimeja, siis ei teki tõmmet hiljem kah. :D
  Ma ei lähe siis tshekkima, et aga ehk on suurepärane vestluskaaslane. :D Kui just sõpraderingi laiendamine plaanis pole.

 13. No ma ei tea, kuidas Sinu kodanikuga on, aga minu oma tõmbab küll.. miks ma muidu selle kindluse ründamisega vaeva näeksin :D

 14. köhige pisut pappi, siis orgunnin teile kohtumise Velloga.
  Teie,
  admin

 15. Aa, et selline teenus ka siin.. eskort või mis selle nimi ongi..

  Aga ma eelistaksin ikkagi sellist kohtumist, mis tekib selle eelpoolmainitud tõmbe najal.
  Raha eest kohtumine pole vähemalt minu silmis midagi väärt.

  Kuid teised naisdaamid.. ärge nüüd maha magage :D

 16. No mind tõmbabki, aga kui tüüpi minu poole samamoodi ei tõmba… mis ma siis ikka seal võimlen. :) Seda pidasin silmas.
  Ja Velloga peaks enne kohtuma, selleks, et näha, kas on üldse mõtet raha välja käia kohtumise eest. :D

 17. Õige :D
  Aga raha ei tahaks ikkagi välja käia, kuigi ma tean, et Vello on päris panda ;)

 18. tundes Veltsi läbi ja lõhki, arvan, et ei ole mõtet raha kuluta. küll aga soovitaks adminni, kes on tõesti väga cool

 19. Vauu. Admin on panda? :D
  Ma olen küll treenitud ahvidest kuulnud, aga…

 20. vakk…naised. ei saa ju nimodi iga püksiluku järgi joosta.
  otsustage nüüd…

 21. Pandal on püksid ka? 0_o
  Ja vakk peab alati valmis olema, ehk mõni tuleb kosja.

 22. tahan ka nouannet, kuidas olla sexikasja saada paljude naistega sexida.

 23. Vello!
  Poll!?? Poll my ässs!! Mis sul arus oli kui sättisid asja nii et olen sunnitud valiku valima ainult 5 variandi vahel valiku valimiseks!?

  Kus on optsioon “Olen mees, aga Velloga oleks OK”, palun?

  Ma ei saa aru mis sorti tainapea selle polli koostas.. Tōeline lamblias ma ütlen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *