Vello romantika-nõuandla – vol. 2

Kuna kohe-kohe (täpsemalt homme) on algamas nädalavahetus, siis annama suhte-vaeguritele viimased näpunäited, kuidas vestelda nii, et prouad oma seksipõlgusest üle saavad ning teiega ohtralt kopuleeruda soovivad.

Foto: Disney
Foto: Disney

Aluseks on ikka seesama askmen.com‘is ilmunud süvateaduslik artikkel, mis on tõlgitud ja avaldatud eesti keeles cool’is meesteportaalis toimetaja Peeter T. poolt.

PS! Kuna aga teiste artikleid tohib refereerida vaid 20% ulatuses (vt. http://www.lomm.ee/225/Start/Kasutustingimused.html), siis lugege ise sealt juttu ja siis lugege siit retsensiooni ja tarka juttu peale.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Nr 5. Seo seksiteema igapäevatoimetustega
Suurepärane viis seksuaalseks flirdiks on selle sidumine igapäevaste tegevustega, tuues “voodivälised” tegevused “voodi ligidusse”. Eestikeelne orginaalartikkel: http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html

Näiteks võib istudes mainida: “Oibljäd, see nahkdiivan on sama mugav ja pehme kui su perse! Blin, kus tahaks selle peal aeleda.” Siis naeratage siiralt ning andke prouale kerge laks tagumikule ning võite olla kindlad, et proua sai täpselt aru, mida te mõtlesite.

Nr 4. Vastuteene osutamine
Ütleme, et naisterahvas tegi teile teene ning õrritab Teid sellega, öeldes:” Oled mulle teene sees, mille võid hiljem tagasi maksta või tagasi teha.” Miks mitte proovida muuta teenet hoopis seksuaalseks? Eestikeelne orginaalartikkel: http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html.

Õigel mehel ei ole võlgu. Seega enneta küsimust, kraba taskust rahakott ning küsi: “Mis ma võlgnen?”. Väga oluline on aga, et klotsi-pritsimise juures rahakott kupüüre täis oleks, sest mahukas tengelpung niidab naised jalalt. Kui kupüüre napib, siis alati võib ajalehest õige suuruse lipikuid lõigata ning nendega rahakotti visuaalselt paksemaks tuunida.

Nr 3. Anna talle vahel mõista, et ta on siivutu
Veel üks humoorikas viis naisterahvaste seksikaks kiusamiseks on süüdistada teda siivutuses tema igapäevastes tegemistes. Eestikeelne orginaalartikkel: http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html.

Näiteks kui naine tuleb just uksest sisse, siis tasub alati teha alakehaga meelaid nõka-nõka liigutusi ning hüüatada “Jou tšikk! Sa tuled uksest niiiiii siivutult sisse!”. Naine tunneb ennast nüüd märksa rohkem vaba ja siivutuna, võtab rinnahoidja ära ja hakkab ennast veel siivutumalt vastu uksepiita hõõruma.

Nr 2. Anna talle teada, et ka Sina tead …
Kas soovite teada saladust naiste seksuaalsuse kohta, mida 99% meestest tegelikult ei tea? Siin see on – paljud naised tunnevad vajadust puhastada oma elamist tolmuimejaga nendel päevadel, kui nad ovuleerivad. Osad eksperdid usuvad, et see on seotud mingit moodi n-ö naiste loodusliku taustaga – puhastada oma “pesa” enne “muna” tulekut. Eestikeelne orginaalartikkel: http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html.

Kuna uurimistöid ovulutsiooni ja tolmu-imemise seostest võid leida ainult Cosmopolitanist, siis võib sellise isendi konkreetselt liigitada emoks või homod, sest korralik mees selliseid ajakirju ei loe (või kui loeb, siis ei kelgi sellega naiste ees).  Homode ja emodega aga prouad kopuleerida ei soovi.

Selle asemel on soovitav presenteerida hoopis oma jõulisi ürgmehelikke teadmisi . Näiteks:

 • Ma tean küll kus sa elad!
 • Ma tean küll kellega sa eile lõunal käisid! Kui ma seda veel korra näen, siis ma tean, mida sinuga teen!

Nr 1. Kasuta kahetimõistetavaid termineid!
Igas keeles on olemas kahetimõistetavaid termineid – üks neist on igapäevane ja teine on seksuaalse alatooniga. Oluline on – selliste märkustega ei tohi üle pingutada, vastasel juhul võib naisterahvas ennast tunda hoopis ahistatuna… Eestikeelne orginaalartikkel: http://www.lomm.ee/227/Read/Article/867/10-viisi,-kuidas-olla-seksikas-vestluskaaslane.html.

Kahjuks kuulub see soovitus müütide valdkonda. Vastupidiselt šarlatan-teaduslikule teooriale pole prouad tegelikult võimelised kahemõttelisust lahti kalkuleerima. Seega tuleb kasutada rangelt ühemõttelist lähenemist.
Ühemõtteliste teema-arenduse juures ei teki naistel ahistatuste tunnet, kuna vastuvõetav infohulk on väiksem ning arusaadavam. Kahemõttelist juttu lahtikrüpteerides kuumeneb naise aju üle ning ta võib emotsionaalselt puruneda.

6 thoughts on “Vello romantika-nõuandla – vol. 2

 1. Pingback: digg.ee
 2. Väga head soovitused :D
  Ma kujutasin ette, kui keegi teekski nii- mõjuks küll, aga ma kardan, et mitte täpselt nii nagu soovitud.. :D

  Kuid viimane punkt on päriselt õige- ma ka igasuguste kahemõtteliste vihjete kohta arvan tavaliselt, et mu kujutlusvõime on liiga elav ja ei tee väljagi..

 3. sa kas oled täiesti mõttetu mees või kõige sarkastilisem ja kriitilisem inimene, keda ma tean:) ja ma ei oska praegu pakkuda, kumb:P

 4. Sa võiksid vahepeal avaldada salajasi märke, mis näitavad, et mees on kõrvuni sees..ehk siis armunud.
  Kõik naised on tänulikud, eriti mina :D

 5. las need salajased märgid jäädagi saladuseks. see, kes peab märkame, küll see märkabki.

  aga kirjuta oma probleemist meile, soodsa tasu eest anname kiire lahenduse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *