Vello42: eksklusiivne, ülimahukas ja hämmastavalt täpne reaalhoroskoop aastaks 2012

Kes meist ei loeks horoskoope?

Kes meist ei usuks taevatähti?

Kes meist ei seksiks kaduneljapäeval maanteeristis eBay’st ostetud kolme piisa Harry Potteri verega?

Me kõik teeme neid asju ning seega oled ka sina nüüd oodatud lugema www.vello42. com ja Rapla Eraõigusliku Tibusidloetaksesügisel Instituudi poolt koostöös valminud ülitäpset horoskoopi, mis annab adekvaatse pildi sellest, mis on ja mis ei ole, kuid mis kokkuvõttes aastal 2012 siiski tuleb –  olenemata sellest, et….. eeeee ma just ajasin klaviatuurile juba 5nda õlle ümber ja lauset kokkuvõttev mõte kadus raisk peast ära… jobannõi… ja ongi läind. Aga sitta sellega, nüüd kõik horoskoopi uurima!

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Kuu keskpaigas helistab sulle su kunagine sümpaatia ning kutsub kohvile ja kringelile. On vägagi suur šhanss, et protsessi on kaasatud isegi ülimaitsev võileivatort. Pead aga arvestama sellega, et taastärganud suhe võib kohe sealsamas ka perse minna. Kui asi nii läheb, siis kasutage kindlasti libestit või siis kahte kingalusikat. Kui aga libestit või kingalusikaid ei juhtu olema, siis kasutage asjaajamisel iidset vanarahva tarkust ehk lepast rege.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Oled parajasti Otepää Maailmakarikaetapil joomas ning laksad nagu mängeldes baarileti ääres sisse juba viienda järjestikuse  “Tehvandi tõus” shoti.  Mati Alaver märkab su talenti, võtab põuest peotäie sätendavaid FIS punkte, näitab neid sulle  ja kutsub sind olümpiavõitjaks. Mida iganes sa ka teed, ära mine – Veerpalu läks ja vaata mis juhtus.

Armuasjadest aga niipalju, et su ellu tuleb üks pikk ja tumedapäine härra. Igaksjuhuks varu siiski juuksevärvi, kui ma praegu selle tumedapäisusega mööda panen… kristallkuul on eilsest ja üleüldse eelmisest aastast veel veidi udune ja roobib pelleris.  Kuid siiski, kohtumiseni ;)

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kui oled roogitav räim aga oled millegipärast parve üksi jäänud, siis mine kindlasti neljapäeval Hollywoodi, seal on kalapäev. Tegelt on seal alati kalapäev.

Kui aga oled unistanud autoostust, siis pole veel õige aeg osta. Nimelt on viie aasta pärast, 22 veebruaril 2017, su unistuste 1998 aasta Toyota Avensis palju odavam kui praegu ning siis jääb sul ka uue iPhone 7,8s sissemaksuks veel raha ülegi.


Jäär (21. märts – 20. aprill)

Kohtud kolme XXX’ga Maxima naistetualetis pükse triikides Jüri Homenjaga ning kui sa oskad tamburiini mängida, siis hakkate koos järgmisel päeval bändi tegema. On suur võimalus, et bändi nimeks saab “Homenja ja see teine, kes tamburiini mängib”. Kui bänditegemise huvi ei ole, siis soovitan jääradel Homenjat silmates juba kaugelt karjuda, ” HOMENJA, EI! “.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Saada liikluseeskirjad kuradile ja ettevaatlikkus naaahui, kuna tähed näitavad selgelt, et mitte sittagi ei saa sinuga juhtuda.

Sõida silmad kinni või tee mis tahad.  Kui foor läheb punaseks, siis lisa gaasi.  Kui politsei peatumismärguande annab, siis lisa ka gaasi. Kui neil siiski õnnestub kummid läbi lasta ning sind kinni pidada, siis teata neile,   ” Mis turvavöö, mul on tähtede seis turvavööks. Mis puuduvad tagarattad, Veenus on praegu Väikese Vankriga paralleelne ju…  Ja  mis õigusega te mind üldse kinni pidasite… minge te ka m***i, ma olen Sõnn… horoskoopi ei loe väää, mul on 21 märtsist kuni 2o aprillini tähetede poolt igasugustele õnnetustele tšurr peale pandud?”

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Kui vanaema sulle pannkooke pakub, siis ole ettevatlik, need võivad olla mürgitatud – ilmselt ülimaitsva ja mõnusalt magusa maasikamoosiga, et sa läheksid paksuks ja mehele ei saaks ning oleksid seetõttu kogu aeg nende juures maal neile rõõmuks. Samamoodi ole ettevaatlik, kui vanaisa palub sul kuurist puid tuua – seal võib olla mingi lõks, et sind pärandusest ilma jätta.

Kaksikutel on juuni alguses eriti suur peatrauma oht, kui nad ei täida naise käsku viia lõpuks välja prügiämber, mis on juba kaks nädalat esikus chillinud koos jõulukuuse ja vaikselt mööda seina ülesronivate trennisokkidega.

Ka kaksikud võivad seda liiklusevärki suht poohuilt võtta  – unusta suunatuli ning helkurvestiga pühi perset.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Kui oled üle 50 ja meesterahvas, siis mine kindlasti arsti juurde, on suur võimalus, et sul on vähk ja sa võid veel abi saada. Kui oled aga naine ja üle 40, siis pole enam midagi teha…  võibolla Sossi klubis ja surnuaia juures asuvates bussipeatustes tegelt veel on midagi teha.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Jääd töötuks, kuid ära muretse, peagi saad tööpakkumise – Hispaaniasse strippama või Soome ehitama. Ka Ansip jääb töötuks, tema saab siiski läbi tutvuste Savisaare uues kirikus altaripoisina tööd.

Kui aga tunned keset suurt suve end üksikuna ja kaaslast ei leia, siis hangi endale mõni koduloom, näiteks kubemetäid – siis oled kogu aeg tegevuses ja üksindus ununeb. Käige koos diskodel ja simmanitel, õhtu parima tantsija tiitlid garanteeritud.


Neitsi (23. august – 22. september)

Varualuspüksid on selles alumises konnapildiga sahtlis. Praegu lihtsalt selleks annan sulle teada, et sa ei peaks emale keset ööd kõrvaltuppa helistama ja teda teabenõudega tülitama.


Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Septembri lõpus leiad hommikul enda kõrvalt voodist võõra käekoti, kus sees pannilabidas ja keevitusmask. Sa ei mäleta mitte sittagi.  Kui aga tahad mäletada, siis pead “septembris ei joo” kampaania ilusti kuu lõpuni vastu pidama.  Tõsine kaalumise koht. Nagu kaaludel ikka. Jõudu!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

On suur võimalus, et su kvartalikaart saab kuu lõpus läbi. Ole hoolas, muidu tuleb MUPO ja paneb su vangi. Samas võid sa vangis kohtuda paljude huvitavate inimestega, kellest võib saada nii sinu tulevane abikaasa või siis hoopis tööandja.


Ambur (23. november – 21. detsember)

Kuu hakkab ootamatult Saturni märgis liikuma ning seetõttu suhted kõikide teiste tähtkujude esindajatega halvenevad. Sa lähed posija juurde nõu küsima ning maksad talle 1000 eurot. Posija puhub soola pealt tolmu ära, pühib kaartidele pudenenud kohvipaksu oma mustale kassile pähe ja ütleb, et nüüd on kõik korras. Ja kõik ongi jälle korras nagu Norras.

****

Ilusat aastat kõigile ning kindlasti saada ka sõbrale see reaalhoroskoop edasi, sest ka tal on õigus teada seda, mida Eriti Suur Vanker ta eluga 2012 aastal plaanib ette võtta.

Ja kui peaks raskeks minema, siis www.vello42.com on alati teie jaoks olemas.


One thought on “Vello42: eksklusiivne, ülimahukas ja hämmastavalt täpne reaalhoroskoop aastaks 2012

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *