vello42 otsib pedofiile!

Toomas “H.Liiv Meola,  Kaur “Ära löö last, parem seksi temaga!” Hanson, MargusTõehetk” Männik – need on vaid mõned üksikud näited pikast nimekirjast. Nimekirjast, mis ei näita kahanemise märke, vaid vastupidi, kasvab meeletu kiirusega.
Ja milline iroonia – turundusinimeste ringkondades on pidevaks peavaluks, et kuidas efektiivselt jõuda ühe potentsiaalikaima sihtgrupini – lapskodanikeni, ning neile vajalikke tarbevahendeid pakkuda.

Seepärast töötaski vello42 koostöös Eesti juhtvate marketingi -ning reklaamfirmadega välja täiesti uudse, kõiki osapooli täielikult rahuldava reklaamikontseptsiooni (registreeritud ka Patendiametis), mis võimaldab ülilihtsal viisil jõuda lapskodanike sihtgrupini ning pakkuda üliefektiivset otseturundust:

vello_peedik_1
Joonis 1: Mobiilne reklaamtulp tegevuses

Ärimees – kui tunned, et soovid üliedukat lastele suunatud reklaamikampaaniat, mis toob sisse ohtralt raha, siis saada koheselt email: vello@vello42.com

Pedofiil – kui tunned, et tahad maailma muuta ning soovid saada turundusguruks, siis saada koheselt email: vello@vello42.com

Pedofiil, ära mõtle! Tule tööle, mis pakub rahuldust!

toomasliiv
Foto: err.ee

5 thoughts on “vello42 otsib pedofiile!

  1. Pingback: digg.ee

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *