Blogijad on kehvemad seksijad?

Armatsev blogija
Armatsev blogija

Käisin eile baaris väheke õlut ja viina tarbimas ning selle aktsiooni käigus sattusin loomulikult ühte lauda 8 nooremapoolse daamiga, kes olid parajasti uue solaarsalong-maniküüriumi avamist tähistamas.

Jutt laabus meil kenasti. Rääkisin neile oma autost, muusikamaitsest, relvaloast ja sellest heast hamburgerist, mida müüakse Stockmani taga putkas. Nemad rääkisid solaarsalong-maniküüriumist ning sellest heast fenkoli minisalatist, mida pakutakse Vertigos.

Et leida veel rohkem ühiseid pidepunkte ning väheke jääd sulatada meie vahel, mis tegelikult oli juba sulama hakanud,  ütlesin, et olen isegi korduvalt seal Vertigos käinud ja et seal müüakse ka head hamburgerit.

No igatahes daamidele väga meeldis see, mida ma rääkisin, sest ma tegin seda nii hingestatult ja romantiliselt ning ühtlasi tegin seda koos uue ringi Mohhitodega. Minu õhutusel keerasid nad iseseisvalt jutu kohe seksi peale ära ning ma olin sunnitud neile  pikalt rääkima oma kogemustest ja mõtetest seoses voodielu ja armastusega.  Paljulugenud mehena tsiteerisin ühte oma head sõpra, kes Orkutis tšättides ikka ja alati armastab öelda,  ” Väikse kepi võib alati teha, see ei tohiks küll kunagi mingi probleem olla”.

Kõik daamid, peale ühe, noogutasid nõustuvalt. Kui mina ja teised naised talle küsivalt otsa vaatasime, siis ta lausus, et näiteks blogijatega ta küll iial ei tonksutaks, kuna see pidavat olema täielik ajaraiskamine. Oma väite tõestuseks õngitses ta oma käekotist välja ühe väljalõigatud ajaleheartikli, millelt võis lugeda, et Tallinna Ülikooli teadlased on jõudnud pikkade uuringute käigus tõdemuseni, et blogijad on kehvad seksijad – alla igasuguse arvestuse.

Nimelt küsitleti 1000’nde blogija seksuaalpartnereid ja valdav enamus (98%) neist vastas, et süvasuhtlus oma blogijast partneri/elukaaslase/sõbraga jne,  ei paku mingit rahuldust. Koos ollakse vaid ühiste laste, kinnisvara, raha või tasuta bensiini- ja väetisekupongide pärast – kui kellegi blogijast partner töötab bensiinijaamas või aianduspoes.

Väljatoodud põhjustest on sagedamini kattuvad:

1. Pool aega kulub blogijatel teki, padja, linade ja muude plug-in’ide, layout’ide seadistamiseks.

2. Eelmängust on blogijatel oma arusaam. Nad üritavad partneril leida mingit väikest detaili, mille kallal nokkida/kommenteerida.

3. Blogijad ei mõista erutavat dirty talk’i vaid pidevalt pomisevad närviliselt omaette… “mitmes ma nüüd blog.tr.ee tabelis olen, mitmes???”.

4. Kui blogijale teha märkus, et “ära sealt mudi nii tugevasti”, siis tihtipeale viitavad nad mingile allikale… “aga seal öeldi nii” ja mudivad ikka edasi.

5. Kui mõni poos nõuab libesti kasutamist, siis kasutavad nad selleks suurima heameelega algelist tatipritsimise meetodit.

6. Kogu suguakti vältel (ehk blogijate mõistes postitamise) püüavad nad jääda anonüümseks, tõmmateks selleks endal teki üle pea ning käskides ennast õige nimega mitte nimetada.

7. Suguakti kulminatsiooni järgses meeltesegaduses (eeldusel, et sinna üldse jõuti), üritavad blogijad partneri kaenlaaugus surkides käivitada mingit müstilist analytics’it, et teada saada kuidas kulminatsioonini jõuti, selle asemel, et partnerit hellalt hoida ja nunnutada.

Ülaltoodud uurimus ei kehti vello42.com meeskonna kohta, kuna me oleme tegevad portaalide valdkonnas, mitte blogide. Seepärast läks ka tol õhtul mul väga kenasti.

9 thoughts on “Blogijad on kehvemad seksijad?

  1. Mis relv sul siis on? Või on ainult relvasoetamisluba (kehtivusaeg 3 kuud)?

  2. Pingback: kaevur.com
  3. Aa…-sul polegi relvasoetamisluba jah? Sellisel juhul tekib küll küsimus, et mida sul veel ei ole?

  4. a mis sai siis..parandasid statistikat??
    ära väga seksi-pärast blogid sitemini äkki-korvamatu kaotus.

  5. sorri ilmar, momendil just seksin siin. aga tundub, et väga hull ei ole. käsi ja sõrmed täitsa liiguvad…
    aga eks homme hommik too selgust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *